Problém se vstáváním

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 16:19

Problém se vstáváním

Zítra musím vstát v 5 ráno, ale problém je ten že se bojím že mě budík nevzbudi😬nějaké rady jak 100% nezaspat? A když jdu brzo spát tak to nefunguje, vyzkoušela jsem snad úplně všechno

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1603
9.11.21 16:20

Půjčím ti malého. Ten vstává mezi 4-5 a zaručuju, že tě vzbudí. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
9.11.21 16:21

Nastav si budíků několik po minutě a mobil (jestli máš budík nastavený na něm) dej dál od postele, ať musíš vstát, abys ho vypnula.
A ještě si dej případně nějaký protivný zvuk, ne žádnou milou klidnou písničku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36800
9.11.21 16:24
@Anonymní píše:
Zítra musím vstát v 5 ráno, ale problém je ten že se bojím že mě budík nevzbudi😬nějaké rady jak 100% nezaspat? A když jdu brzo spát tak to nefunguje, vyzkoušela jsem snad úplně všechno

Vstávám ve 4.30. Stačí jeden budík a jsem vzhůru. Dej si jich víc za sebou a nezaspíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26137
9.11.21 16:31

Víc budíků, ale já treba kdyz mám cas od času někam vstát speciálně brzo, tak se vzbudim sama od sebe jesze pred budíkem, asi se podvědomě bojim, ze zaspim :mrgreen: nebo pokud nezijes sama, tak poprosit někoho ať do tebe strčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2876
9.11.21 16:43

Pardon za offtopic, ale nedá mi to. Byla už tady diskuse „jak si namazat rohlík“? Nebo „jak se osprchovat“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4881
9.11.21 16:57

Ježiš, teď mě jako první napadá… dej si ten budík nahlas? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10772
9.11.21 16:57
@Anonymní píše:

A svéprávná jsi? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
9.11.21 17:03

Teda nic ve zlém, ale mě tady odhalili anonym protože jsem napsal něco proti zeleným klimapomatencům a tady někdo řeší anonymně ranní vstávání a nikdo se tomu nediví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36800
9.11.21 17:09
@straznivez píše:
Teda nic ve zlém, ale mě tady odhalili anonym protože jsem napsal něco proti zeleným klimapomatencům a tady někdo řeší anonymně ranní vstávání a nikdo se tomu nediví…

Dvacetkrát denně mě nebaví na to upozorňovat. Natož hlásit adminkám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 17:15

@Čičorečka mám ho úplně nahlas 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
36800
9.11.21 17:18
@Anonymní píše:
@Čičorečka mám ho úplně nahlas 🤷🏼‍♀️

Až párkrát zaspíš a budeš to nadělávat, tak se to naučíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2175
9.11.21 17:22

Nechoď spát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.21 18:08

Kvůli jaké událostí musíš brzy vstát? Jestli do práce, tak by mě strach nedovolil zaspat. Mě budík vzbudí vždy, ale párkrát se mi stalo, že jsem ho tipla a spala vesele dál, ale to bylo ve fakt kritické dny, kdy jsem byla vyčerpaná a tělo se nehlo. Od té doby jedu 3 budíky po 10minutach a není šance nevstat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat