Učitelka v MŠ a tetovaní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 07:13

Učitelka v MŠ a tetovaní

Zdravím, obracím se zde na občas poněkud kontroverzní téma. Jsem studentka 2. ročníku vysoké školy. Studium mě baví i přímo práce s dětmi. Od mala už vím, že chci být učitelkou. Zároveň miluju tetování a piercingy. Piercingy mám v uších a v nosu (který schovám) ale tetovaní mám 2. Jedno není moc viditelné, ale druhé mám přes zápěstí přes ruku skoro k loktu (takového hada), dle mého nevypadá děsivě. Tetování mám opravdu ráda-beru to jako takové vyjadřování sám sebe a styl umění. Chtěla bych se zeptat na Váš názor. Ucitelka s tetovanim? ano/ne a proč? Chci dokázat, že to, jak funguji s dětma s mají mě rádi, neovlivňuje barva na mém těle. Mám připravenou alternativu, že kdyby se děti nejdříve hada bály, ukazu jim, ze neni ceho, uvazeme mu treba maslicku, vybarvime ho.. Apod. Nechci se kvuli povolani vzdat meho konicku. Samozrejme je mi jasne, ze zalezi na vedeni skoly. Le zajima me obecny nazor

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26363
9.11.21 07:19

Osobně by mi bylo jedno co na sobě má učitelka, záleží mi na chování a na tom jaký ma přístup k dětem. Ale moje děti jsou na tohle zvyklé, většina rodiny je potetovaná, takže už to nikomu nepřijde jako něco zvláštního, na co by měly reagovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
9.11.21 07:19

Hele, za mě asi v pohodě. Jednou měla dcera učitelku s růžovými vlasy a milovala ji, byla to podle ní největší přednost paní učitelky :mrgreen:. Pokud bys byla mým dětem sympatická a měli tě rádi, měj si tetované kde co, tohle by mi nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
9.11.21 07:25

Mě by to taky nevadilo, pokud by ses chovala k mým dětem hezky, tak by mi bylo úplně jedno jestli máš tetování nebo piercing. Navíc mojí dceři se hadi líběj, tak by si u ní možná zabodovala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1203
9.11.21 07:28

Nijak by mi to nevadilo, jen naše děti z okolí tetování neznají, tak by se asi ptaly a možná si chtěly šáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 07:28

Já pracuji ve školce už 3 roky jako asistentka pedagoga. Přes celé lýtko mám velké barevné tetování víly. Když jsem šla na pohovor, měla jsem strach, ale řekla jsem o svém tetování ředitelce a té to vůbec nevadilo. V létě nosím sukně, kraťasy a nikomu z rodičů to nikdy nevadilo, děti se ze začátku ptaly, co to je a vílu obdivovaly :lol:
Podle mě je to hodně o tom, na jakou ředitelku narazíš 8)

• Citovat
  • Nahlásit
711
9.11.21 07:29

Mému dítěti se třeba tetování líbí a řekla bych, že to dětem spíš přijde zajímavé (pokud to neznají z domova) a budou na to chtít sahat. Děsivější mi přijde, když má paní učitelka jizvy po zářezech od zápěstí až po loket, ale toho si zas (doufám) malé děti tolik nevšimnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65285
9.11.21 07:31

Znám tetované učitelky, sestřičky, doktory atd.. hele, v dnešní době už snad nikdo předsudky tolik nemá. Jako milovnici tetování je pro mě důležité, aby učitelka v zs nebo MŠ měla kladný vztah k dětem, není důležité, co má na sobě atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21826
9.11.21 07:32

Dcera měla potetovanou učitelku v MŠ a absolutně jsme s tím nikdo neměl problém. Myslím, že ani nedělala s dětmi žádné tanečky co které tetování znamená, děti to většinou neřeší a berou tak, jak to je, maximálně se zeptají. Ale my žijeme v Praze, tady jsou běžně k vidění i větší exoti, takže nějaká potetovaná ruka je fakt maličkost 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13983
9.11.21 07:33

V dnešní době to už asi fakt nikdo neřeší. Ja to považuji za zbytečné, ale toje moje věc. Dcera tetování chce ja ji na Adam, ať si tohodne rozmyslí a da si to na místo, které může schovat pod oblečení. Právě kvůli práci. Mým, že třeba banky to chtějí zakrýt pořád.
Myslím že v dnešní dobeto fakt nikdo neřeší :nevim:

Mne by to bylo úplně jedno, kdybys byla fajn učitelka, co neřeší cicoviny a poradí si s netabulkovym dítětem.
Spíš si teda myslím, že pokud někoho naštve, může ti to vést, že máš tetování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33733
9.11.21 07:34
@Anonymní píše:
Zdravím, obracím se zde na občas poněkud kontroverzní téma. Jsem studentka 2. ročníku vysoké školy. Studium mě baví i přímo práce s dětmi. Od mala už vím, že chci být učitelkou. Zároveň miluju tetování a piercingy. Piercingy mám v uších a v nosu (který schovám) ale tetovaní mám 2. Jedno není moc viditelné, ale druhé mám přes zápěstí přes ruku skoro k loktu (takového hada), dle mého nevypadá děsivě. Tetování mám opravdu ráda-beru to jako takové vyjadřování sám sebe a styl umění. Chtěla bych se zeptat na Váš názor. Ucitelka s tetovanim? ano/ne a proč? Chci dokázat, že to, jak funguji s dětma s mají mě rádi, neovlivňuje barva na mém těle. Mám připravenou alternativu, že kdyby se děti nejdříve hada bály, ukazu jim, ze neni ceho, uvazeme mu treba maslicku, vybarvime ho.. Apod. Nechci se kvuli povolani vzdat meho konicku. Samozrejme je mi jasne, ze zalezi na vedeni skoly. Le zajima me obecny nazor

Mně by to nevadilo.

Navíc děti mají rády ta falešná nalepovací tetování a některé mají potetované rodiče, takže to už dávno není nic neobvyklého.

Ale je fakt, že kdyby sis místo hada vytetovala zajíčka Binga, možná by se jim to víc líbilo, zvážila bych to u druhé ruky, aby děti měly radost… 8)
A aby byl hodně barevný, děti mají rády veselé barvy, mohlo by to pak sloužit i k tréninku barev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8673
9.11.21 07:35

Dneska uz jsou tetovany vsude, ja mela delat sestru na veterine, jsem tetovana viditelne a bylo to uplne fuk..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27088
9.11.21 07:47

Děti měly ve školce tetovanou uklízečku. A na táboře vedoucího. Dcera ho milovala. :mrgreen:
Myslím, že si nějakého tetování ani nevšimly.
Mě se sice tetování nelíbí, ale je mi to putna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25585
9.11.21 07:50

Pro mě je důležité, aby učitelka byla člověk na svém místě, dělala svojí práci s láskou a pochopením. Byla spravedlivá, ale hodná. To jestli má tetování nebo kouří, je mi naprosto u zádele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
573
9.11.21 07:55

Mě osobně by to bylo jedno, pokud by to tetování nebylo vyloženě takové, že by děti děsilo. Ale zároveň bych si třeba nepřála, aby mi děti chodili domu např s rukama pomalovanyma fixou, jelikož paní učitelka má taky něco namalované na ruce. :D… Ano i takový případ jsem ve svém okolí zažila. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat