Reklama

skládací sáňky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 12.01.10 12:45
skládací sáňky?

Ahoj,
nemáte náhodou někdo zkušenost se skládacími sáněmi? Poměrně často přejíždíme a nemůžeme mít u všech příbuzných saně, tak jsme mysleli na tyhle: http://www.super-nakup.cz/…ladaci-sane/ , že by byly do auta ideální. Ale ráda bych věděla o někom, kdo je má, jestli jsou pevné a jestli se to skládání nějak nepokazí? Jo, a jestli se na ně dá přidělat taková ta ohrádka pro malé děti…
Díky za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

RozinkaSultánka
Stálice 73 příspěvků 12.01.10 13:00

Presne tyhle sane mame - porizovali jsme je prave kvuli usetreni mista v aute. Jsou SUPER! Lehce se slozi na placku, vynikajici treba pri nastupu do lanovky, do skibusu… jsou opravdu moc prakticke. Jedina „nevyhoda“ je nosnost 80 kg, takze nas stokilovy tatinek si nesjede:)
Sane mame letos uz treti zimu a nejake opotrebovani neni znat. Zdaji se mi dost pevne. Ohradka pujde urcite pridelat, ale pri kazdem slozeni sani ji budes muset odmontovat - sane se skladaji prave uprostred sedaci plochy, takze s ohradkou by to bylo nemozne.

RozinkaSultánka
Stálice 73 příspěvků 12.01.10 13:03

Jeste me napada - kupovali jsme je normalne ve sportu, takze by bylo prima nejdrive je obhlidnout :palec:

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 12.01.10 13:14

Díky moc, určitě se na ně chceme někde podívat, ale nezaujatá zkušenost je dobrý rádce ;). S tou ohrádkou máš pravdu, holt bychom to letos vydrželi a až bude Ondra větší, už jí nebudeme potřebovat, zatím by to bez ní ale asi nešlo…

Lianda
Kelišová 6490 příspěvků 18.11.12 18:33

Ahoj všem, řeším podobné dilema, zda koupit skládací sáňky nebo nikoliv. Našla jsem tyhle a docela se mi líbí : http://www.funkids.cz/…-s-popruhem/
Nemáte někdo zkušenosti? :nevim:

Lena007
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 27.11.12 08:19

Presne na stejne jsem koukala a ted resime, jestli je koupit, nebo radsi neskladaci klasiku. Takze take uvitam zkusenisti

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >