Skleničky - do kdy spotřebovat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
678
14.2.12 15:13

Skleničky - dokdy spotřebovat?

Maminky, o víkendu jsem dceři (7m)zkusila koupit první skleničku mrkev s brambory od Hami - tady píšou, že se má spotřebovat do 48 hodin a pak skleničku první dýně od Hippu a tady doporučují spotřebovat následující den. Máme to ale tak nejmíň na třikrát, proto se ptám, jestli je opravdu nuné to spotřebovat do druhého dne? Ikdyž to dám do lednice? Jak to děláte Vy? Děkuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1452
14.2.12 15:18

ja se řídím dle infa na skleničce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
14.2.12 15:23

malá někdy měla skleničku nadvakrát, takže do 48 hodin a nic se jí nestalo, když tak jí to převař s trochou vody

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365
14.2.12 15:26

Ahoj, 48h znamená klidně 3obědy, jestli rozumíš. Jinak kdybys to nestihla ani tak spotřebovat, můžeš si i skleničku rozdělit na porce a dát do mrazáku a pak postupně vytahovat. Je fakt, že na každý sklence to je jinak, resp bývá do 24 nebo 48h a je to samozřejmě myšleno za předpokladu, že tu sklenku uchováš v lednici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5468
14.2.12 15:28

Já spotřebovávám skleničky do druhého, někdy i do třetího dne, jen pečlivě sleduju, abych je měla pořád v lednici a abych do nich vždycky „sahala“ jedině úplně čistou lžičkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
14.2.12 15:29

Tak 48h jsou dva dny. Tzn. jeden den v poledne otevřeš, druhý den v poledne dáš, to je otevřená 24h a další den to dojí, tj. 48h. A je to na 3×. Takže podle mně je to Ok, když to je v ledničce, ale déle jak ten třetí den už bych to nenechávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
14.2.12 15:36

ja nechavam na dva obedy pak leti, ono je to pak uz kyselejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
14.2.12 15:36
berushkacz píše:
Tak 48h jsou dva dny. Tzn. jeden den v poledne otevřeš, druhý den v poledne dáš, to je otevřená 24h a další den to dojí, tj. 48h. A je to na 3×. Takže podle mně je to Ok, když to je v ledničce, ale déle jak ten třetí den už bych to nenechávala.
:pankac: :pankac: jasně :oops:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
14.2.12 15:38

a holky, myslíte si, že dcera může mít po té dýňové skleničce zácpu? Včera jsem ji jí dala ve čtyři odpo a dneska ráno se nemohla vykadit. Tak nevím, jestli jí to teď mám zase dát, nebo raději už ne. Jinak je kojená. Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5468
14.2.12 15:40

Zácpu má spíš po mrkvi, než po dýni, řekla bych…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zichisek
14.2.12 15:48

My jsme u prvních příkrmů měli zácpu úplně po všem cca měsíc než si malá zvykla.Doktorka doporučovala dávat před krmením po lžičkách teplou vodu.

• Citovat
  • Nahlásit
700
14.2.12 16:00

Určitě bych to do druhého dne zlikvidovala.Třetí den bych to dítěti nedala.Po dýni zácpu určitě nemá.Spíš po té mrkvi.Jinak naše děti tu dýni od hippu milují.Dá se kombinovat i s ovocem.Občas když vidím dýni hokaido tak kooupím.Má úspěch.Dýně je prý na první příkrmy super.Mrkev ač se dává první je prý hodně těžce stravitelná. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13835
14.2.12 16:10

Já dělím skleničku na 3 dávky, jednu hned sníme a zbytek dám do mrazáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13835
14.2.12 16:11
renule2 píše:
a holky, myslíte si, že dcera může mít po té dýňové skleničce zácpu? Včera jsem ji jí dala ve čtyři odpo a dneska ráno se nemohla vykadit. Tak nevím, jestli jí to teď mám zase dát, nebo raději už ne. Jinak je kojená. Díky za odpovědi.

Po dýni by mít neměla, ale my se po ní celou noc kroutíme a poplakáváme. Co dávám polední příkrmy, tak kaká je jednou denně a předtím to bylo i 6krát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
14.2.12 16:14
lenaa5 píše:
Určitě bych to do druhého dne zlikvidovala.Třetí den bych to dítěti nedala.Po dýni zácpu určitě nemá.Spíš po té mrkvi.Jinak naše děti tu dýni od hippu milují.Dá se kombinovat i s ovocem.Občas když vidím dýni hokaido tak kooupím.Má úspěch.Dýně je prý na první příkrmy super.Mrkev ač se dává první je prý hodně těžce stravitelná. :mavam:

a jak pak zpracuješ tu dýni, když ji koupíš čerstvou? Jen pomačkáš, nebo to musí projít varem, párou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat