Škola syn 4.třída

30.4.20 13:15

Škola syn 4.třída

Myslíte že jsem riziková skupina když pracujeme s manželem v nemocnici. Syn chodí do 4.třídy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2516
30.4.20 13:19
@BerenikaNika píše:
Myslíte že jsem riziková skupina když pracujeme s manželem v nemocnici. Syn chodí do 4.třídy

To ti teď asi nikdo neřekne, ještě nemají vypracovaný seznam…

Já bych spíš řekla, že to bude jen chronické onemocneni nebo důchodce nad 65 doma, popř. snížená imunita, ať již dítěte nebo rodiče a onkologické onemocnění…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.20 13:22

@welovefashion právě, riziko tam je. Může ho škola odmítnout skrz tohle? To by mězajímalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
30.4.20 13:27

Já mám obavu, ze tohle ještě neví ani MŠMT. A i kdyby bylo teď jasné, jestli dítko je/není rizikové, tak zítra už to muže být jinak. Natož koncem května.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.20 13:29

@Jahru to je pravda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20010
30.4.20 13:34

A nemá to být jen to, že dítě není nemocné a ochrana pro rodinu, že nemají rizikové (kteří se mohou nakazit)? Jinak přesný výklad by mel byt konečně příští týden. Prý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.20 13:38

@vokishka já právě nevím. Přijdu do styku s covid a budeme v karanténě, tým pádem ohrozíme školu asi tak to berou jsem pochopila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20010
30.4.20 13:46
@BerenikaNika píše:
@vokishka já právě nevím. Přijdu do styku s covid a budeme v karanténě, tým pádem ohrozíme školu asi tak to berou jsem pochopila.

Pokud budete primo v karantene, bude i syn. Tak to do školy nemůže. Ale touhle logikou by nemohly ani děti prodavaču, řidičů MHD atd. Uvidíme, čím překvapí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.20 13:53

@vokishka pokud jste v nemocnici tak ta šance je tam vysoká. Uvidíme. Byla bych ráda kdyby do školy šel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.20 13:56

@vokishka a ještě jestli to neberou tak, že tam bude hodit a byly by jsme covid karanténa tak školu můžou zase zavřít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20010
30.4.20 14:04
@BerenikaNika píše:
@vokishka a ještě jestli to neberou tak, že tam bude hodit a byly by jsme covid karanténa tak školu můžou zase zavřít

Prý s e nebudou zavírat celé školy, proto se ty skupiny budou separovat. U nás nebudou ani přestávky, v určenou dobu se bude chodit skupinové na záchod a počítá ses tím., že budou chodit co nejvíc ven. Nebude to škola jako taková, spis jen hlídání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20736
30.4.20 14:07
@vokishka píše:
Pokud budete primo v karantene, bude i syn. Tak to do školy nemůže. Ale touhle logikou by nemohly ani děti prodavaču, řidičů MHD atd. Uvidíme, čím překvapí.

Ony by tam nemohly ani děti rodičů, co jezdí MHD, cestují služebně do ciziny, lidi, co pracují v místech s větší kumulací jedinců… protože co kdyby náhodou chytli breberu.
Chce to nehysterčit a trochu selského rozumu. Jinak takhle ty děti můžeme mít doma do maturit nebo do doby, kdy bude očkování. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22529
30.4.20 14:10
@BerenikaNika píše:

Pokud budete v karanténě, tak syn přirozeně do školy chodit nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.20 14:34

@hanka.br. TO ano to vím ale spolu s nim by mohla jít i třída tak to asi berou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20010
30.4.20 14:49
@BerenikaNika píše:
@hanka.br. TO ano to vím ale spolu s nim by mohla jít i třída tak to asi berou

Pokud onemocníte vy, tak syn jen půjde do karantény. Pokud on nebude přímo nakazeny, tak třída do karantény nepůjde. A nakazit se může každý kdekoliv. Těch nakažených zdravotníků není tolik a půlka si to dovezla z dovolené. Ted uz se ke každému pacientovi přistupuje, jak kdyby byl nakazeny, takže v pomuckach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama