Značkové/drahé oblečení pro dítě?

14
29.4.20 19:14

značkové/drahé oblečení pro dítě?

Ahoj všichni :mavam:
Zajímaj by mě váš názor na nakupování drahého značkového oblečení.
Nejsme tak v hmotné situaci, abychom si mohli dovolit utrácet tolik peněz.
Dcera jednou přišla domů, že se jí spolužáci smáli, kvůli neznačkovému oblečení.
:srdce: Co s tím, jak postupovat, aby se třeba nezačala stydět za to, co nosí?
:,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3666
29.4.20 19:19

Co znamená značkové drahé oblečení? To je pro každého asi dost jiné měřítko. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 19:20
@Nadyn píše:
Dcera jednou přišla domů, že se jí spolužáci smáli, kvůli neznačkovému oblečení. :srdce: Co s tím, jak postupovat, aby se třeba nezačala stydět za to, co nosí? :,(

Kolik je dcerce? Bohužel je to fenomén dnešní doby. Nicméně značkové oblečení se dá koupit i z druhé ruky na netu a nezaplatíš za něj víc než za nové neznačkové. Já bych v takové situaci zkusila tuto variantu, pokud by ale dcera nebyla proti. Nebo bych jí to vysvětlila, že na nové drahé prostě nemáte. Řeší to tak spousty lidí právě kvůli těm zlým posmívajícím se dětem. Zvláště u holek je to častý problém, bohužel. Smutné, ale je to tak…

• Citovat
  • Nahlásit
24385
29.4.20 19:20

A co znamená značkové? Jestli chce treba neco z hm tak to neni takova palka, nebo prolezt sekace, bazary na internetu kolikrat liid prodavaji nove znackove kousky za zlomek ceny. Za me teda výhodnější koupit jeden hezkej dražší kousek obleceni, ktery vydrzi, nez horu hadru typu pepco, kik apodm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
29.4.20 19:24
@Nadyn píše:
Dcera jednou přišla domů, že se jí spolužáci smáli, kvůli neznačkovému oblečení. :srdce: Co s tím, jak postupovat, aby se třeba nezačala stydět za to, co nosí? :,(

Já umím vyšívat, tak bych po večerech klidné na tkaloun vyšila nějaký nápis a dala ho na triko. Až by se zas ti omezenci tlemili, mohla by říct, že to je značka, co neznají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
29.4.20 19:27

@Nadyn Po jakých značkách touží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
29.4.20 19:30

Značkovým myslím například Levi´s, Adida, Nike, Puma, Fila, Vans, Converse…
Dceři je necelých jedenáct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
29.4.20 19:30

Kolik ji je let a po čem touží? Rozdíl je HM a Guess.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5722
29.4.20 19:32

To bylo ale tak vždy. Za mě platila hláška, čím víc pruhů, tím víc adidas. V dnešní době si myslím, že kvalitní značkové věci nejsou takový problém, jako dřív. Máš bazary

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
29.4.20 19:33
@Nadyn píše:

Trochu se mi nechce věřit, že třeba 20 dětí nejde do školy v ničem jiném než ve značkovém a ona je jediná, co nemá. Pro klid její duše bych jí něco značkového koupila, ale snažila se jí vysvětlit, že její cena není jen ve značkovém oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15259
29.4.20 19:34

@Nadyn a co je pro tebe drahé značkové? Pro někoho to je H&M, pro někoho Hugo Boss…
Já u dcery řeším její touhu po značkových věcech tak, že ji sem tam nějaký kousek koupím, ale jezdíme do outletů a ještě v době slev. Naposled si přinesla rifle Guess za 630 Kč. Ale dcera mi nechodí domů s tím, že se jí kamarádi smějí, spíš má takové ty touhy běžné puberťačky. A na druhou stranu si nechá vysvětlit, že je něco neadekvátně drahé. A nemá problém s věcmi z Primarku. To mám spíš já kvůli jejich mizerné kvalitě. Úplně stejně trpím v New Yorkeru, což je její oblíbený obchod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
29.4.20 19:34

Tak si promluv s rodiči těch dětí a vysvětli jim, ať své děti zklidní, protože to, že nemáte na značkové oblečení, z vás špatné lidi rozhodně nedělá. Třeba se zastydí a těm dětem něco řeknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11187
29.4.20 19:36
@Nadyn píše:

Nike, Puma koupis ve Sportisimu.
A pokud se ji moc postava nemeni, a mela by treba vel. 34,tak bych ji Levisky poridila :nevim:
Padnou uplne jinak nez dziny treba z Kiku :nevim:
Na bazarech, typu Bazo, Sbaza, je prodavaji, kdyz nechces dat 2500 Kc za kalhoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19810
29.4.20 19:39

@Nadyn Tak třeba mikiny koupíš třeba v sekáči nebo na netu v různých bazárcích za pár korun…boty bych jí koupila třeba jedny, chápu, že chce, to co mají ostatní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
29.4.20 19:40

Jsem naivni. Myslela jsem, ze dnes uz se na znacky tolik nehraje. No vidim, ze se za 20 let nic nezmenilo. Koupila bych 2-3 znackove veci, o ktere by me dcera pozadala a vysvetlila ji to. Tohle nikdy nepochopim. Obleceni taky radsi nakupuji kvalitnejsi, nez v Pepco, ale klidne koupim i tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat