Skolióza a porod

780
27.3.21 12:35

Skolióza a porod

Ahoj holky, je tu někdo kdo má skoliózu a už rodil? Zajímalo by mě jaký jste měli porod a jestli vás hodně boleli záda? Já jsem nyní ve 33 týdnu a bolí mě strašně záda :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
492
27.3.21 13:04

@Karmen23 Ano, mám za sebou dva porody a byly v pohodě. Mám ještě ke všemu ta záda sešroubovaná. Ale po těch dvou porodech už záda nejsou v ideálním stavu. Třetí dítko už doporučené nemám, ale pokud se nechá partner přemluvit, půjdu ještě do jednoho :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 18:27

Já mám operovanou skoliozu a za sebou jeden porod. Těhotenství zvládly záda v pohodě, porod taky ok, jen mi každá kontrakce střílela do zad (beder a kříže, operovanou mám hrudní páteř) snad víc jak do břicha, každá maminka se ve filmech chytá za břicho a já se chytala za záda :D Ale nic co by se nedalo zvládnout 🙂 po porodu mě záda zazlobily, ale to nemělo souvislost s porodem ale spíš s tím, že jsem malou nosila na jedné ruce a ta jednostranná zátěž zádům prostě nedělá dobře. Stačilo začít strany víc střídat a bylo to zas ok :)

• Citovat
  • Nahlásit
2698
27.3.21 18:38

Operována skolióza ( už hodně dávno) a tři děti. Porody normální. Záda mě u toho fakt nebolely. A jak říkal ortoped před mým prvním porodem: klid, zádama se nerodí :mrgreen: ;) Jediné na co mě upozornil, že nebudu moct mít epidural, to u mě nelze aplikovat. Naštěstí mám porody sice dlouhé, ale nijak extrémně bolestivé…Držím palce, hlavně ať jste s prckem v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
27.3.21 20:26

Moc děkuji za odpovědi :) :) jsem ráda ze jste moc netrpěli, snad na tom budu stejně :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat