Zkrácený čípek v 15. tt

7.8.13 10:51

Skrácený čípek

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat jsem v 15tt těhotenství před 14dněma jsem měla problemy z krvácením na štestí je vše v pořádku o miminko jsme se snažili přez dvaroky..takže se všeho bojím a dávam si na vše pozor…Jenže jsem dostala špatného doktora co mi nic nevysvětlí včera mi řekl, že mam skrácený čipek o 5mm a že kdyz budu mit bolesti, že to muze vyvolat potrat nemuzu ani spat nevim co to znamena nechtel me tam ani nechat pry az budu mit bolesti mam prijit z taskou lezet prosim vas poradte mi děkuji :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14090
7.8.13 10:53

8o co to je jako za doktora??? 8o ti snad má vše vysvětlit, doporučit co by jsi dělat měla a neměla ne?? to bych mu teda dala :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 10:58

Je to hrůza nic mi neříka, když jsem k němu šla z bolestma břicha, řekl, že to nic není, že se mi roztahuje děloha 3dny na to jsem byla na pohotovosti z krvacením :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20507
7.8.13 11:07

@Streetcheeks změn doktora a to co nejdříve! jinak nohy nahoru a odpočívej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11219
7.8.13 11:34

To je tedy hrůza taky bych v tvém případě změnila doktora, tohle si nemůže dovolit, nebo mu to důrazně řekni. Taky jsem měla v těhotenství problémy s krvácením (hodně jsem krvácela na začátku a pak ve 14 týdnu) a čípek se mi začal zkracovat a otvírat od 25 týdne, kdy jsem málem porodila. Můj doktor je taky takový laxnější, tak mu musím všechno trochu zdramatizovat, aby mě bral vážně. Asi je zvyklý, že mu tam ženské fňukaj, kvůli každé maličkosti. Třeba je to u tebe podobné.

Určitě hodně lež, odpočívej, nenos nic těžkého. Ještě máš před sebou dlouhou cestu, ale vy to s miminkem určitě zvládnete. Držím vám všechny palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
7.8.13 11:34

Ahoj, taky jsem měla zkrácený čípek, je pravda, že když se zpátky nenarocvná, může to způsobit potrat, ale hlavu vzhůru - je důležitý fakt dodržovat klidový režim - LEŽET, vstávat jen na záchod a do sprchy. Já když to takhle vydžela jeden týden, čípek se srovnal a měl míry ukázkové. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama