Tekoucí ňadra v těhotenství - poraďte

9321
6.8.13 14:44

Tekouci nadra v tehu

Jsem ve 23.tt a vecer mi tecou prsa. Z pocatku to byla jen lepkava pruhledna vodicka.Ted uz to mam sem tam barvu bilou. Problem je ze se rano budim s flekem na prosteradla.Flek ma velikost kolace vetsinou a prosakne to az na postel. Zkousela jsem spat s podprdou a tamponama.Nic platne, prsa se roztecou a bradavky vylezou z podprdy.Jak to vyresit? Zatim me napadlo jen, dat prebalovaci podlozku pro mimi pod prosteradlo. Jenze ja se ve spanku otacim z jednoho boku na druhy.Ach jo. Poradi nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

888
6.8.13 14:46

@nikynkaa - já bych řekla, že je to normální průběh. Taky to tak mám. Ale vpije se to do trička, takže hned do prádla. Zkusila bych dát dva tampony do podprsenky a uvidíš, jestli se to zlepší a trošku to k něčemu bude. Mně se to pak zklidnilo a neteče to. Jen když ležíš třeba na břiše a tlakem, jak prsa mačkáš, tak se to spustí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2429
6.8.13 14:48

@nikynkaa před porodem mi mlezivo moc neteklo takže jsem to nijak neřešila, ale po porodu mi vložky do podprsenky absolutně nezvládaly absorbovat všechno mlíko co ze mě teklo tak jsem musela spát s látkovou plínkou v podprsence a během noci několikrát měnit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
6.8.13 14:49

A zkousela jsi nocni vlozky do podprdy??? Ma je Avent, ja pouzivala jejich na den a maximalni spokojenost. dobre drzi v podprde a neprotecou :-).
Nebo pak maji praci, ty snad take vydrzi vice :-).
Jinak tu zensky radi dat si kolem sebe plinku ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
6.8.13 14:53

Je to normální
já jsem měla pod prostěradllem v posteli naskládané ručníky a ráno jsem je nadávala a dávala nové :roll: nejen v těh. ale pak ještě cca 8 měsíců kojení, srovnalo se to až když jsem postupně dětem měnila dávky MM za jídlo, od odby co kojím jen ráno a večer už je to OK.

Tohle jsi asi slyšet nechtěla :roll: ale i tak to může vypadat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
6.8.13 14:55

Těsnější prda a prsa vložky, případně plenu, já jdu občas s flekama i domů, ale už kojím, tohle je teprve začátek :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3892
6.8.13 14:56

Já jsem musela v těhotenství dávat tampony do podprdy, taky me hrozne teklo mlezivo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama