Slabá menstruace, bez bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikol_Feldy
Povídálka 12 příspěvků 04.04.19 13:10
Slabá menstruace, bez bolesti

Ahoj holky, já vím, že je toho tady spousty, ale i tak tuto diskuzi založím. Mám hodně nepravidelný cyklus, beru proberu abych menstruaci měla. Jenže teď se mi stalo něco, co si nedokážu úplně vysvětlit. Vždy trpím hrozný i bolestmi už 2 dny před očekávanou menstruaci, díky tomu vím, že přijde. MS jsem měla dostat až 5.4, ale začala jsem spinit o týden dříve. I před špíněnim mám bolesti, tak mi MS začíná. Jenže, pouze spinim, vždy mám MS hodně silnou a za den si vyměním tak 10× tampon a pod ním pro jistotu intimku. Teď pouze intimka, večer trošku slabé zakrvacim, jinak jenom spinim. Přijde mi to hodně divné, nikdy se mi to nestalo. Test jsem nedělala, jelikož si myslím, že je lepší vyčkat, než špíněni přestane. Poznaly jste takhle těhotenství? Ještě před 14 dny bych byla hodně ráda, ale přítel se semnou rozešel a po rozchodu jsme měli ještě pohlavní, nechráněny styk. Samozřejmě i tak, bych byla ráda a o dítě se postarala, i když sama. Nevím asi se ptám jen, abych se trošku uklidnila, svěřila se.. Nedá mi to spát. Tohle se mi ještě nikdy nestalo. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9110 příspěvků 04.04.19 13:17

@Nikol_Feldy udělala bych test.

PHV
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 04.04.19 13:20

Taky bych udělala test. I přes to špinění

slecna_xy
Stálice 60 příspěvků 04.04.19 13:23

Já to měla taky tak, začala jsem špinit dva dny před očekávanou ms. Trvalo to asi 6 dní a bylo to jen na intimku. Udělala jsem si test i když jsem špinila (to špinění ničemu na testu nevadí), první tam byl duch a čárka postupně sílí :-)

Nikol_Feldy
Povídálka 12 příspěvků 04.04.19 13:37

@PHV @slecna_xy @P4ja takže myslíte, že i přesto, že jeste nemám termín MS a spinim, že Teda můžu test udělat?

slecna_xy
Stálice 60 příspěvků 04.04.19 13:41

@Nikol_Feldy Noo já jsem třeba nedočkavá, ale nemá se to dělat před ms..kolik dní ti zbývá do ms?

Nikol_Feldy
Povídálka 12 příspěvků 04.04.19 13:44

@slecna_xy zbývá mi už jen jeden den. Tak si myslím, že třeba ještě ty dva dny bych vydržet mohla. Já jsem taky nedočkava :D

slecna_xy
Stálice 60 příspěvků 04.04.19 13:46

@Nikol_Feldy já bych udělala zítra ráno :-)

PHV
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 04.04.19 13:52

@Nikol_Feldy já jsem taky nedockava :lol: a přiznám se, že v tomhle těhu jsem ho dělala asi týden před ms :oops: :lol: já bych to nevydržela :lol: :lol:

slecna_xy
Stálice 60 příspěvků 04.04.19 14:05

Já jsem dělala 2-3 dny před ms a to ani nebyl duch, ale spíš nějaký stín, pořád jsem to nakláněla a nevěděla, jestli se mi to nezdá :-) Ale byly to teda nervy, jestli to dostanu nebo ne, dnes už je z toho krásná čárka a jak jsem přestala špinit, tak jsem se už i víc uklidnila, ale vím, stát se může cokoliv, v pondělí jdu poprvé na gyndu :)

P4ja
Echt Kelišová 9110 příspěvků 04.04.19 14:08
@Nikol_Feldy píše:
@PHV @slecna_xy @P4ja takže myslíte, že i přesto, že jeste nemám termín MS a spinim, že Teda můžu test udělat?

Udělej a uvidíš. A pak cca 14 dní od toho posledního sexu. To by mohlo být jasno.

Nikol_Feldy
Povídálka 12 příspěvků 04.04.19 14:25

@PHV no upřímně já si to do dneška moc nepripoustela. :D takže možná proto jsem ještě netestovala. :D uvidím no.. Test si koupit zajedu, asi je to jediný, co můžu teď dělat.

Nikol_Feldy
Povídálka 12 příspěvků 04.04.19 14:26

@slecna_xy určitě vše dobré dopadne. Držím palce, ať je vše jak má být. Ale myslím, že když už tam máš krásný dvě čárky, že je to jasný :dance:

PHV
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 04.04.19 14:29

@Nikol_Feldy dej vědět :potlesk:

slecna_xy
Stálice 60 příspěvků 04.04.19 14:31

@Nikol_Feldy děkuju, taky držím palce, dej vědět, samozřejmě nevím důvody, ale třeba by vás to s přítelem dalo zase dohromady :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama