Slabé krváceni ve 13. týdnu těhotenství

170
29.6.15 13:27

Slabe krvaceni ve 13 tt

Ahoj, mam takovy problem..jsem na konci 13 tydne. Dnes 12+5tt..uz treti den mam takovy problem..slabe krvaceni..ani to neni krvaceni..vzdy po wc mam na papiru jakoby trosu hlenovy vytok..nic hrozneho..s kapickou krve…je to normalni? ma s tim nekdo zkusenost? dekuji :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9819
29.6.15 13:30

Proč s tím nezajdeš k doktorovi, nebo mu aspoň nezavoláš? Udělá utz a může objevit příčinu. Já v tomto týdnu krvácela hodně, ale opravdu hodně. Byl za tím hematom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
29.6.15 13:35

Je tam az zitra an echci moc plasit..ale asi tam zitra zajdu…je to jen takove slabe spinei..ale mam docela strach no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2307
29.6.15 13:38

@lensom ja to mela dva dny a bylo to, ze placenta zasahovala do branky…drzim pesti, at je vse ok :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
29.6.15 13:41

A jak to dopadlo? ja byla minuly tyden na kontrole a vse ok…za 2 dny bych mela jit na screening..tak tam asi zitra zajdu se radsi nechat zkontrolovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1004
29.6.15 14:01

Ahoj, nechci strašit ale taky jsem slabě krvácela a doktor mi sdělil, že mi hrozí potrat :roll: hned mi nasadil myslim duphaston a naštěstí se to zklidnilo. teď jsem ve 36.tt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819
29.6.15 14:03

Tvoří se placenta, může to být z toho. Zkus mu zítra zavolat, je možné, že tě bude chtít vidět dříve. Ve spoustě případů se důvod špinění ani neodhalí :hug:
U mně se i přes hodně silné krvácení miminko udrželo a teď jsem už 29 tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
29.6.15 14:20

Ja doufam ze je to jen plany poplach…jako neni to cely den…byva to vetsinou rano..a vetsinou kdyz jdu na velkou..ale asi tam radsi zitra zajdu…beru utrogestan..uz od zacatku..tak jestli to treba nemuze bt i z toho..pockam asi jestli se to do zitra nezlepsi..je to jen jakoby slaby hlenovity nazloutly vytok a kaickou krve…ale vlozka je cista…jen mivam na toaletaku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1004
29.6.15 14:22

@lensom -zajdi si tam určitě, ať máš jistotu :) radši plašit, než aby se něco stalo. Já beru utrogestan také asi od 25tt a žádnou krev jsem neměla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
29.6.15 14:28

@lensom já krvácela a špinuila až do 244tt. nuikdo na nic nepřišel. Syn je v pořádku. Neměla jsi nějakou větší námahu, sex, prohlídku u dr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
29.6.15 14:36

Radsi tam zitra zajdu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
29.6.15 14:55

Nemela…jsem doma…mam to jakoby od patku…behem celeho tehotenstvi jsme meli sex jen jeden..asi pred 14 dni…a prohlidku jsem mela minuly tyden ve stredu…a zaclo mi to zhruba od patku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama