Těhotná na koncert

81
27.6.15 19:08

Těhotná na koncert

Ahoj holky, mám trochu blbý dotaz.. Jsem na začátku těhotenství 9tt. Chtěla bych jet na festival a mám trochu obavy ani ne tak z hlasité hudby, jako spíše z toho „dunění“..Duní mi celé tělo vždycky i na kolotočíš a cejtím to i v břiše..není to moc dobrý pocit, tak mě zajímá jestli to nemůže miminku uškodit.. Děkuji za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

119
27.6.15 19:16

Jestli ti to nedělá dobře, tak nejezdi… Poslouchej své tělo, to ti asi řekne nejlíp. Já bych třeba jela, ale jsme každá jiná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38883
27.6.15 19:24

V 6. měsíci jsem byla na koncertu Divokého Billa a v pohodě. Ale já se celé těhotenství cítila dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
27.6.15 19:26

Já se právě také cítim dobře, žádné příznaky nic.. ani ta hlasitá hudba mi nevadí.. ale ty basy mě zneklidnujou, kort takhle v brzkém těhotenství :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.15 19:27

V 7.měsíci jsem byla na Elánu a týden před porodem na plese :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.15 19:29

Tak já byla včera taky na koncertě a termín mám za 14 dní, záleží jak se cítíš, já v 9tt jsem nemohla opustit wc, ale jestli je ti dobře tak jeď :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.15 19:29

Ahoj, chápu, že je to nepříjemné, ale nebezpečné to podle mě není. Spíš si myslím, že na to budeš pořád myslet a koncert si moc neužiješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
27.6.15 19:32

Takže dunění nevadí miminku.. to jsem ráda :) mě přišlo jak kdyby se mi miminko mělo „vyklepat“ ven :lol: :lol: Proto mi to bylo nepříjemný.. jinak tyhle akce mám ráda, tak jsem ráda, že to nevadí a můžu jet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
27.6.15 19:32

@Barus21 jezdila jsem celé, vysoce rizikové těhotenství. Ale špatně mi to nedělalo.. malý absolvoval i takové pecky, jako Napalm Death a pod :mrgreen: a to 18 tt. dřív i mnohem později :mrgreen: hleď na to, jak se cítíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
27.6.15 19:33

@salvatrice ano, přesně.. toho se také bojím, ale zase když vím, že to není škodlivé tak bych se mohla uvolnit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
27.6.15 19:35
@Barus21 píše:
Takže dunění nevadí miminku.. to jsem ráda :) mě přišlo jak kdyby se mi miminko mělo „vyklepat“ ven :lol: :lol: Proto mi to bylo nepříjemný.. jinak tyhle akce mám ráda, tak jsem ráda, že to nevadí a můžu jet :)

může to odloupnout placentu, ale to až později. 9 tt bych to vůbec neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.15 19:38

@Barus21 Snad tě pobavím tím, že já se při takových dunivých koncertech cítím jako kdybych měla právě porodit i jako netěhotná. :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
27.6.15 20:29
@Silná píše:
Jestli ti to nedělá dobře, tak nejezdi… Poslouchej své tělo, to ti asi řekne nejlíp. Já bych třeba jela, ale jsme každá jiná :nevim:
:pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
27.6.15 20:42

Byla jsem v 5.mes na Chinaski, uzila jsem si to na maximum, jen jsem musela vynechat hopsani :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
27.6.15 21:07

Já tedy u prvního byla ve všech trimestrech někde a ok, dokonce v 17tt jsem poprvé cítila pravý kopanec od malé, a to právě na klubovém koncertě (a nebyly to jen basy :mrgreen: ). Teď jsem 21tt a chystám se za 3 týdny na Colours of Ostrava a týden na to na Benátskou noc. Jistě je to o vlastních pocitech a je důležité nepřecenit síly. Colours mám skoro za domem a na Benátskou jsme vyměnili stan za hotel. Jistě nebudu poskakovat před pódiem a bodyguarda (manžela) pověřím prorážením širší uličky mezi lidmi. A pak jen být v pohodě a užívat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama