Bolest stydké kosti 38. týdnu těhotenství

Anonymní
26.6.15 21:04

Bolest stydké kosti 38tt

Ahoj, doufám že pochopíte anonym, je to pro mě citlivé.
už 2 dny jsem měla bolesti v kříži a bříška. Dnes mi bylo půl dne líp, kolem 17 hodiny znova začalo více bolet bříško. Už delší dobu mě pobolívá stydká kost a třísla. Šla jsem si dát teplou vanu (nebyla horká, tu bych nesnesla) a bříško sice bolet přestalo (na půl hoďky), záda a „spodek“ ne. poté co jsem vylezla, skoro jsem ani nemohla dojít na záchod a do postele, jak moc mě bolí celý spodek. Bolí a píchá mě to opravdu výrazně víc než předtím, chůze je pro mě nejtěžší, nemůžu se ale ani posadit, hnout s nohami nebo přetočit v posteli. Mám z každého pohybu slzy v očích.
Když jsem před chvílí byla na WC, čurat šlo jen malinko a cítila jsem jak mi mimčo hodně tlačí na spodek.
Měla jste to taky takhle některá? Myslíte, že by to mohlo znamenat začínající porod, i když bolesti nejsou v intervalech ale stálé? Moc děkuju za rady i za zachování anonymu. Místo odhalení jména kdyžtak prosím o smazání celé diskuze, děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

kerrankin
26.6.15 21:08

Anonym nechápu, je to naprosto normální :nevim: Prostě se ten spodek roztahuje, rozvolňují se vazy, rozšiřuje se prostor v pánvi, obzvlášť pokud jsi prvorodička.

• Citovat
  • Upravit
Anro
26.6.15 21:10

Ahoj, já měla to samé při druhém těhotenství. Kolikrát jsem taky nemohla dojít. Je to jak se roztahuje ta pánev, ale nemusí to znamenat porod. Mě to tak dělalo měsíc, možná dýl. Neboj, až porodíš, přejde to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
9543
26.6.15 21:11

U mě to k porodu nebylo a se sponou jsem trpěla od 30tt. Hlava narvaná uplně dole, bolest jak když jsem narazila na rám u kola. Chůze šla, ale jak jsem se rozseděla, tak zvednout se bylo hrozné a trvalo, než se to trochu rozhýbalo. V noci se nešlo otočit. Pak se ještě přidalo bodání na čípek, tak paráda :)K porodu se to chystá, ale nikdo ti neřekne, jestli zítra nebo za 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.15 21:15

@kerrankin nechci aby známí viděli, co všechno řeším na diskuzních fórech. jak jsem psala, už mě to bolelo i předtím, ale teď je to tak 100× horší, navíc už cítím že je mimčo hodně dole. Prvorodička jsem..

• Nahlásit
  • Citovat
kerrankin
26.6.15 21:45
@Anonymní píše:
@kerrankin nechci aby známí viděli, co všechno řeším na diskuzních fórech. jak jsem psala, už mě to bolelo i předtím, ale teď je to tak 100× horší, navíc už cítím že je mimčo hodně dole. Prvorodička jsem..

Jasně, no… Mě jen občas překvapí, co je někdo schopen napsat veřejně, byť pod nickem, a co zase naopak někdo jiný musí psát anonymně. A tohle je ten druhý případ ;)

• Citovat
  • Upravit
4973
26.6.15 22:21

Já trpěla v prvním těhu bolestí stydké kosti od cca 20 tt, v druhém těhu to bylo už od 12.tt. Chůze byla utrpení, co krok, to bolest, když jsem si chtěla lehnout, musela jsem si nohy rukama dávat na postel, protože jsem je nemohla zvednout. Hodně mi ulevil Osteogenon, poradila mi ho doktorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
26.6.15 23:20

Nerozumím módě „než odhalení nicku, raději smažte diskuzi“ :zed: Všichni tvoji známí jistě znají tvou přezdívku a ví, že jsi na emiminu.

No nic, k tématu: Stydka kost bolí desne, mne zhruba od 31.tt , nezvednu nohu, neusedim, střílí mi to do stehna i zadku, bolí me od toho podbřišek, při moceni mam pocit, ze mě někdo vycucava zevnitř. Noci jsou bajecne, nejde se otočí z boku na bok, občas je to na slzy. Kdyz vstanu, trvá, nez se rozchodim.

Jsi v 38.tt , pokud bolesti nejsou pravidelne, tělo se jen připravuje, poslední týdny jsou nejhorší. jsem 37.tt a denně mam poslicky a milion různých druhů bolestí, musíme holt vydržet. Do podbrisku chytam pravidelne křeče, hlavně po delší sezení třeba za volantem, a to je lahudka…v predklonu na gauč a tam to rozdýchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama