Slabé mléko?

576
12.12.19 07:24

Slabé mléko?

Ahoj :) Malé je dnes přesně měsíc a vždy jsem kojila tak po 2-3 hodinách, někdy v noci vydržela klidně 4 hodinky, ale od včerejška mi moc nechce být u prsa :? Kojím maximálně 5-7 minut a u kojení mi usne, když jí ale dám do postýlky začne hned brečet a hledat prso :nevim: Dnes v noci se budila na kojení snad každou hodinu. Zkusila jsem nějaké mléko odsát a vždy jsem odsála 60 ml z jednoho prsa a dnes jsem neodsála skoro vůbec nic :( myslíte, že ztrácím mléko a malé to prostě nestačí? :( je to naše první miminko, takže bych ráda rady od zkušenějších maminek :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25629
12.12.19 07:40

Prosimtě klid, to že se někdy budí častěji, nebo chtějí jíst po hodině je úplně normální. Ani to kolik odsaješ není ukazatel kolik je mlíka. Prostě koj jak chce, tím se zvýší laktace. Jestli jsi kojila doteď tak mlíko nezmizí jen tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1829
12.12.19 07:50

Asi rustovy spurt. Nejspis to brzy zase prejde-mnozstvi mleka se upravi podle potreb ditete. Hodne pit-vodu, kojici caj, meltu. Kojit tak casto, jak je potreba. Je to normalni, tak se nestresujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
12.12.19 08:27

To je spurt.Koj kdy chce, prikladej casteji, za par dni se to srovna. Slabe mleko neexistuje, kazda ma mleko jake jeji dite potrebuje. Kdyz jsem vozila na JIP odsate pro moji nedonosenou, mela jsem v lahvicce takovou sedou pruhlednou vodu a nastoupila maminka s odsatym co vypadalo jako husta zlutobila smetana. Stydela jsem se, co to mam za vodicku.Kdyz jsme tam dosly, bylo jasno.Muj prdek mel 1.9kg a jeji 4.2 a byl jen na sviceni kvuli zloutence :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat