Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, mám už docela divnej pocit
už asi přibližně 3 den mám takové slabší pohyby, ne že bych měla uplně nak slaby, ale podle toho co sem mela predtim ty byly cejtit krasne
Teď je převážně cítim jen když si dám třebas ruku na břicho..
nechce se mi zase hned letet na pohotovost,protože sem tam byla nedavno
Jeste ke vsemu jsem dneska mela takovy sny no hruza
Vim, že když jsem čekala prvno tak sem taky naky dny pohyby necitila ale uz si to presne nepamatuju ![]()
Janičko, pamatuješ nepamatuješ, jediná vhodná rada je, jeď na gyndu, ať natočí ozvy popřípadě kouknou ultrazvukem, řekni jim, že cítíš pohyby velmi málo a slabě a už to trvá tři dny. Je jedno, jstli jsi tam byla nedávno nebo ne, ikdybys tam byla předevčírem, jestli cítíš špatně pohyby, prostě se seber a jeď, bez ohledu na to, jak se budou tvářit. Jiná odpovědná rada tady není.
Janicka159 píše:
Ahoj holky, mám už docela divnej pocituž asi přibližně 3 den mám takové slabší pohyby, ne že bych měla uplně nak slaby, ale podle toho co sem mela predtim ty byly cejtit krasne
Teď je převážně cítim jen když si dám třebas ruku na břicho..
nechce se mi zase hned letet na pohotovost,protože sem tam byla nedavno
Jeste ke vsemu jsem dneska mela takovy sny no hruza
Vim, že když jsem čekala prvno tak sem taky naky dny pohyby necitila ale uz si to presne nepamatuju
Já byla na pohotovosti xkrát a bylo mi šumák,jak se tam na mě dívají.Pro klid v duši,když se mi „něco“ nezdálo,tak jsme raději zajeli.A to co si pamatuješ z prvního těhu ti je k ničemu,protože každé těhu je jiné ![]()
Měla jsem to podobně,na kontrole jsem to řekla doktorovi a ten mě okamžitě poslal na vyšetření do nemocnice.Tam zjistili,že je vše v pořádku,že malá jen víc odpočívala,ale ten doktor v nemocnici mi řekl,že mám přijet kdykoli,když bych měla pocit,že je něco špatně…Na nic nečekej a jeď do nemocnice,raději 100× zbytečně než pozdě.Ale uvidíš,že to bude ok ![]()
Zdravím,sice je to stará diskuze ale přidám se také pokud mohu,mám 39tt a už druhý den cítím méně slabých pohybů jen občas ucitím vlnku přes břicho a pak zas třeba hodinu vůbec nic už nekope tak jako předtím,ted dva dny skoro vůbec,přitom jsem včera byla v poradně a dělali mi odezvy které byli v pořádku až na vysoký tlak který mi 2krát naměřily a tak du znovu do poradny zítra na přeměření tlaku,tak to hnedka doktorovi nahlásím že cítím pohyby nepravidelně a hodně slabě ale přesto mám strach co se děje jsem prvorodička tak nemám tolik zkušeností
ahoj,maminko,vůbec se nestyd za to,že jsi byla u lékaře nedávno.jedná se tady o tvé miminko,které je určitě v pořádku,ale jistota je jistota.a někdy rozhodují právě hodiny,ne dny.jed co nejrychleji.za to nic nedáš.chceš mít určitě bobečka v pořádku. a na sny,pokud jsou zlé,tak nevěř,mi to pomáhá papa ![]()