Slaný závin se zelím

150
17.8.20 10:44

Slaný závin se zelím

Holky, doma mám kysané zelí a napadlo mě udělat závin na slano z listového těsta. Všude píšou dát do toho uzené maso nebo šunku, ale to se mi zrovna nechce, vařit uzeninu. Nevíte čím jiným bych to mohla naplnit. Chci to nějak obměnit, než klasicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1468
17.8.20 10:52

A co naplnit jen tím zelím? Já ho třeba dělám jen ze zelí a trošku kmínu 🙂 Jinak mě napadá abys nemusela vařit uzeninu dát tam slaninu, ale ta to asi zase moc neozvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
17.8.20 11:06

@Shak dávám zelí a slaninu, ale klidně bych tam dala jen to zelí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
17.8.20 11:08

Já tam právě dávám klobásu. Ale jestli nechcete uzeniny, tak jsem občas viděla houby. Já jejich příznivcem ale nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
17.8.20 11:16

Jeste me napada udelat na cibulce masovou smes z mleteho. Jinak myslim, ze ta uzenina je k tomu proste nejvhodnejsi, minimalne slaninka pod zeli, nebo klidne klobaska. Ale nepochopila jsem, co ti vlastne vadi na uzenym. To, ze ho musis povarit(coz ne vzdy treba), nebo, ze je nezdrave..? :think: Jinak jak tady zaznely houby, tak s tema si taky zavin dovedu predstavit, ale asi ne v kombinaci se zelim :nevim: A nebo se s tim fakt netrapit a nechat jen se zelim. Preji, at se podari :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5075
17.8.20 11:35

A určitě osmaženou cibulku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
19.8.20 07:05

Ja na listove testo polozim po cele plose bud nakrajenou sla ninu, moravske uzene nebo sunku, na to vyzdimane jakekoliv kysane zeli a rozdrobim trojuhelnik nivy. Zavin potru zloutkem a posypu kminem. Vzdy se po nem zapráší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama