Kulinářský dotaz

815
13.8.20 20:00

Kulinářský dotaz

Asi si většina při mém dotazu zaťuká na čelo :lol: Ale řeším dilema, pekla jsme dnes poprvé bábovku s banánem a smetanou a přemýšlím jestli ji dát do ledničky na noc aby se do rána nezkazila nebo to není potřeba :think: :mrgreen: Dáváte buchty bez krému v tomhle horku do ledničky? Prosím o radu zkušenější kuchařky :D :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3351
13.8.20 20:03

Až vychladne, dala bych do ledničky. Já peču tak jak jsem zvyklá i v tom hicu koláče a moučníky a po vychladnutí vše do lednice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
13.8.20 20:03
@PeBa12 píše:
Asi si většina při mém dotazu zaťuká na čelo :lol: Ale řeším dilema, pekla jsme dnes poprvé bábovku s banánem a smetanou a přemýšlím jestli ji dát do ledničky na noc aby se do rána nezkazila nebo to není potřeba :think: :mrgreen: Dáváte buchty bez krému v tomhle horku do ledničky? Prosím o radu zkušenější kuchařky :D :kytka:

Ne, bábovku ne, určitě ne hned dnes, zbytečnost. Resp. předpokládám, ze banan i smetana je v těstě. Když je to bábovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
13.8.20 20:04
@Gerberka píše:
Až vychladne, dala bych do ledničky. Já peču tak jak jsem zvyklá i v tom hicu koláče a moučníky a po vychladnutí vše do lednice

Koláč jo, cokoliv s krémem jo, u suché bábovky podle mě zbytecne, ale je fakt, ze nic nezkazí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
13.8.20 20:05

Jestli je bábovka klasicky suchá, jakože bez krému, tak nechávám normálně venku. Až vychladne, tak jen zakryji formou nebo něčím, ať neoschne. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
13.8.20 20:07

V tomhle počasí dávám skoro všechno, co se první den nesní, do ledničky. Suroviny jako vajíčko, mlíko, smetanu nebo co dáváš do bábovky bych taky nenechala stát ve 30°C. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6729
13.8.20 20:30

Davam. Navic mam rada, kdyz to natahne vlhkost a zvlacni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
13.8.20 20:45

Já bych nad tím normálně nepřemýšlela, ale tím, že je tam ten banán, tak si říkám aby tam nenadělal paseku :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13444
13.8.20 20:51

Ne, bábovku a perník nedávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50148
13.8.20 20:55

Nedavam. Nemam vseobecne rada pecivo, ktere bylo v lednici. Ono to nasaje tu vlhkost a to je fuj.
Mam rada suchou babovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama