Zdravější kuchařka

9.8.20 14:05

Zdravější kuchařka

Zdravím, mám v poslední době pocit, že se mi moc nedaří vařit. Trávím spousty času hledáním zdravějších receptů na internetu a většinou skončí stejně špatně.

Chtěla jsem si koupit kuchařku od FitReceptů, tak jsem si nechala zaslat ukázky z knih. Bohužel jsem vyzkoušela dva recepty a oba skončily katastrofálně. Problém byl již v základu receptu. Bohužel aktivně nevařím příliš dlouho, a tak ještě nedokážu od pohledu poznat, jestli se recept vydaří, anebo ne.

Ráda bych se vás tedy zeptala, jestli byste mi nedoporučuli nějakou osvědčenou kuchařku, spíše se zdravějšími recepty (nejsem žádný extremista, ale například jídla s knedlíky nevařím - mám ráda spíše zdravé náhražky klasických jídel)? Nedávno jsem zahlédla Kuchařku pro dceru, máte s ní někdo nějakou zkušenost? Objevují se zde i zdravější recepty?

Děkuji moc za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18182
9.8.20 14:11

Ja mam super zkušenost s kuchařkama jíme zdravě, ono jich je už několik, ale maj fajn recepty a jsou celkem srozumitelné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50187
9.8.20 14:27

Mame doma radi Brichace Toma. Rychle a lehke jidla. Jinak se sama snazim tu nasi klasiku udelat, aby nebyla mastna (nesmazim, ale pecu v troube), primerene sladka. Casto pouzivam ruzne mouky, strouhanky.
Rodina si zvykla i na spaldovo-zitny knedlik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
9.8.20 14:34
@Kriss Tina píše:
Ja mam super zkušenost s kuchařkama jíme zdravě, ono jich je už několik, ale maj fajn recepty a jsou celkem srozumitelné :)

Tak tak, já mám zkušenost s jíme zdravě v létě a jíme zdravě ze spíže, a obě super, @Andrea5678 jestli chceš, napiš mi do SZ email, dostala jsem k tištěným kuchařkám i elektronické verze zdarma, můžu ti je poslat, ať si je vyzkoušíš a nemusíš hned kupovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 14:37

@Annia45 To by bylo skvělé, děkuji moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 14:43

@Kelsey Od něj jsem si koupila Nejjednodušší plán 29 dní :) Ale ta je skutečně jen hubnoucí, nové recepty jsem zde moc nenašla
Je v té klasické hodně receptů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50187
9.8.20 14:46
@Andrea5678 píše:
@Kelsey Od něj jsem si koupila Nejjednodušší plán 29 dní :) Ale ta je skutečně jen hubnoucí, nové recepty jsem zde moc nenašla
Je v té klasické hodně receptů?

Mam vsechny dily. Prijde mi tam dost receptu, hlavne pouzitelnych. Vybiraji si deti :lol:. Otevrou knizku a tenhle recept se nam libi. Takze to zrovna treba uvarime. I ty polevky jim chutnaji. Mi ne :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama