Nemáte možnost slevy na kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaninaMam
Kecalka 391 příspěvků 1 inzerát 06.02.19 14:16
Sleva na kočárky

Zdravím,
chceme objednat sportovní kočárek Joie nebo Britax, tak mě napadlo, jestli náhodou někdo nemáte nějakou slevu, kterou nevyužijete a nebo nevíte, jestli v nějakém obchodě nějaké slevy nejsou ;)

Reakce:
katrinacek
Stálice 57 příspěvků 06.02.19 15:10

To sice nevím ale budu prodávat britax agile 4plus za 3000. Polohovací nožičky, dlouhá stříška, barva rasbery
:) :mavam:

JaninaMam
Kecalka 391 příspěvků 1 inzerát 06.02.19 17:42

@katrinacek my chcem nafukovací kola :( ale jinak dekuji

Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8876 příspěvků 18 inzerátů 10.02.19 10:50

@JaninaMam ahoj, mrkni se i na bazárek :mavam:
Joie
Britax Motion

JaninaMam
Kecalka 391 příspěvků 1 inzerát 10.02.19 12:31

@Káťa19 my už máme pořízeno :andel:

Kristik19
Nováček 10 příspěvků 10.02.19 12:41
Doporučení

Ověřený obchod na kočárky ve smyslu poměr cena/výkon? Eshop nebo i obyčejná prodejna. Olomouc, Brno, Ostrava… klidně i Praha

JaninaMam
Kecalka 391 příspěvků 1 inzerát 10.02.19 17:40

@Kristik19 záleží co máte vybráno? My nakonec zvolili Joie a zajeli si to Polska, vychází tam lepe a máme to kousek za hranice, takže jsme i vyzkoušeli

Kristik19
Nováček 10 příspěvků 10.02.19 17:48

@JaninaMam spíše sondujeme, procházíme recenze… jaký jste pořídila?

JaninaMam
Kecalka 391 příspěvků 1 inzerát 10.02.19 18:48

@Kristik19 značku Joie (mytrax) a ještě jsem měla vyhlidnuty britax, ale na ošahani zvítězil Joie, oba kočárky mají nafukovací kola, to byla hlavně naše podmínka a taky recenze no ;)

Kristik19
Nováček 10 příspěvků 10.02.19 20:23
Raf pol babylux

:mrgreen: pozitivní/negativní zkušenosti, máte někdo?

Kristik19
Nováček 10 příspěvků 10.02.19 20:25
@JaninaMam píše:
@Kristik19 značku Joie (mytrax) a ještě jsem měla vyhlidnuty britax, ale na ošahani zvítězil Joie, oba kočárky mají nafukovací kola, to byla hlavně naše podmínka a taky recenze no ;)

V Polsku konkrétní obchod doporučíte? Díky

JaninaMam
Kecalka 391 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 11:25

@Kristik19 v Cieszyne, mají tam nový obchod tuším, ze se to jmenuje moje eurowozki.pl mají veliký vyber a jsou tam i značkové kočárky, stačí se kouknout u nich na stránkách, zda tam mají ten váš, strašne příjemní prodejci, pomůžou s výběrem ;)

Kristik19
Nováček 10 příspěvků 12.02.19 21:13
Diky za postřehy
:palec:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >