Reklama

Slib partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kopretina94
Povídálka 14 příspěvků 05.03.17 16:08
partner

Když vám něco přítel slíbí

Příspěvek upraven 05.03.17 v 18:14

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 05.03.17 16:11

To už tady bylo ne? Záleží, jestli zapomněl, nebo dal plánovaně přednost kamarádům..

kdyby zapomněl tak o. k., stane se
kdyby dal přednost kamarádům, tak holt nějaké domluvy pro něj nic neznamenají a já bych s takovým člověkem být nemohla

cilly
Generální žvanilka 21981 příspěvků 05.03.17 16:12

Jedna diskuze na stejne tema ti nestacila??

kopretina94
Povídálka 14 příspěvků 05.03.17 16:14
@Paola21 píše:
To už tady bylo ne? Záleží, jestli zapomněl, nebo dal plánovaně přednost kamarádům..kdyby zapomněl tak o. k., stane se
kdyby dal přednost kamarádům, tak holt nějaké domluvy pro něj nic neznamenají a já bych s takovým člověkem být nemohla

Viděl, že mi na tom záleželo a musím říct, že mi vyhrkly slzy (docela mě to zlomilo), řekla jsem mu, že jsem veškeré úsilí dělala s největším nadšením, protože jsem se těšila na společný víkend.

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 05.03.17 16:15

@kopretina94 no, záleží jak jste spolu dlouho, kolik mu je

kopretina94
Povídálka 14 příspěvků 05.03.17 16:16

@077lenka jsme spolu rok a dva měsíce, v červenci mu bude 25

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 05.03.17 16:18

@kopretina94 no, nevím asi bych mu udělala to samé aby si vás začal vážit

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 05.03.17 16:18
@kopretina94 píše:
Viděl, že mi na tom záleželo a musím říct, že mi vyhrkly slzy (docela mě to zlomilo), řekla jsem mu, že jsem veškeré úsilí dělala s největším nadšením, protože jsem se těšila na společný víkend.

Tak o ten společný víkend zase tak nestál, ale mohl ti to říct rovnou, tohle mi od něj přijde docela trapné..

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18122 příspěvků 05.03.17 16:19
@kopretina94 píše:

Pozornost a zájem si nevybrečíš, nevyškemráš ani nevynutíš. Zatímco jemu je úplně jedno, jestli ty jsi na prášky z jeho víkendu s kamarády, ty jsi dělala psí kusy, abys s ním mohla být, ačkoli on o to nestojí. To je mezi vámi ten rozdíl. Čím víc mu budeš dávat najevo, jak jsi na něm závislá, tím víc mu to bude protivné. Ty se budeš ponižovat, on bude koukat zmizet při každé příležitosti. Je to vztah na nic - hlavně pro tebe. Nemáš na víc?

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 05.03.17 16:20
@kopretina94 píše:
Když vám něco přítel slíbí a nakonec to zruší s tím, že si odjede s kamarády na chatu a zapomněl, že jste to ten týden plánovali…jak by jste reagovaly?

tobě se nikdy nestalo, že by jsi na něco zapomněla :nevim:

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 05.03.17 16:22

Píšeš to tu už druhý měsíc, prostě se na něj vykašli, nemá o tebe zájem

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 05.03.17 16:24

Dalsi diskuze? Ono jestli takhle omilas vse, tak asi radši vypadl s kamarády. Promluv si s nim co a jak ti vadí a uvidíš, co on na to

Terisos
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 05.03.17 16:26

Už to neřeš proboha… Znechutíš se mu úplně!!! Chlap nepotřebuje ubrečenou pipinku, co se psychicky složí, když pujde ven s klukama a ne s ní…

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 05.03.17 16:29
@kopretina94 píše:
Když vám něco přítel slíbí a nakonec to zruší s tím, že si odjede s kamarády na chatu a zapomněl, že jste to ten týden plánovali…jak by jste reagovaly?

Tak jsem na popus ostatních tedy vlezla na tvůj profila a podívala se na ty další diskuze, především tuto :
 https://www.emimino.cz/…obec-280777/

A můžu říct jediné - on to s tebou opravdu nemyslí vážně. Jsi mu absolutně volná a tohle by měla být ta poslední kapka. Otevři oči. Jsi studentka, máš se bavit, užívat života a ne se zahazovat s takovým blbem. Vypusť ho z hlavy, takových p světě běhá. Co se budeš doprošovat :nevim:

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 05.03.17 16:29

Příspěvek upraven 05.03.17 v 16:30

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama