Reklama

Přítel...je sobec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kopretina94
Povídálka 14 příspěvků 05.02.17 11:03
Přítel...je sobec?

Ahoj jsem s přítelem rok, rozhodl se jít na ples beze mě, když jsem mu psala zprávu na messenger, přečetl si ji, potom jsem mu napsala smsku proč nepíše, nakonec jen napsal dobry"dobry :*", nezvedl mi telefon, vypnul ho s tím, že zavolá později…to byla jeho smska, nakonec odepsal jdu spát dobrou. Když jsem mu zavolala jestli si dělá ze mě srandy, tak říkal, že nechápe jakou srandu si ze mě dělá, na to jsem mu odpověděla, že to není fér, aby se tak ke mně choval a řekla mu, že mě slyší naposledy, řekl ok vypnul to…opravdu by se tak zachoval zamilovaný muž? Navíc je tady další věc…když třeba spolu jíme, vždy si vezme příbor jen pro sebe…na mě kašle, člověk mu musí tohle neustále připomínat nebo něco řešíme skrz facebook a on se z ničeho nic vypne a jde si hrát hry s kamarády, měla jsem úraz s nohou…prosila jsem ho jestli by mi mohl zajít do obchodu pro jídlo (studuji), tak se vykrucoval, že je to dálka a jestli mi pro něj nemůže někdo jiný jít a ještě mi řekl, že si myslí, že ho citově vydírám…přitom během té doby raději šel na film s kamarádkou Ale on když měl nohu v sádře, lítala jsem vařila jsem mu a snažila jsem se dělat co mu na očích vidím. Na narozeniny byl raději s kamarády a přišel o 3 hodiny později než jsme měli domluveno, že se setkáme…přišel mi do obchodu s kytkou a bonbonierou…měli jsme se tam setkat kvůli toho, že jsem měla poukaz do obchodu, že při koupi nad 800 je 200 korun sleva, tam mi jen koupil naušnice za 100 korun a zbytek si pro sebe koupil oblečení…na můj svátek mi jen popřál, já mu udělala radost malým dárkem…lžičkou s jeho jménem…já jsem studentka, on je pracující…má plat nad 20 000, jednou jsme sli vecer na kusovou pizzu, která stála asi 15 korun, on si koupil sám sobě a já si kupovala sama sobě, kdybych stála v řadě první koupila bych oboum a neřeším vůbec peníze…je opravdu sobecký nebo jsem jen přecitlivělá?

Příspěvek upraven 05.02.17 v 11:11

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMartina D.
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 05.02.17 11:07

@kopretina94 To je jednoduchý, kašle na tebe a jsi mu volná, poohlédni se jinde, promiň.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18103 příspěvků 05.02.17 11:10

Nejsi přecitlivělá, ale neumíš si přiznat, že na tebe v podstatě kašle a dokola se vnucuješ. Není to zamilovaný muž, chová se k tobě takhle, protože ty stejně přilezeš a uděláš mu pomyšlení. Vykašli se na něj a buď trochu sebevědomější. Chlap má dobývat tebe, naopak je to trapas.

elpiska
Závislačka 2572 příspěvků 05.02.17 11:11

Myslím si, že jsi mu celkem ukradená, nebavíš ho a příležitostné tanečky kolem dělá jen kvůli sexu. Buď hrdá a nech ho být. On zamilovaný opravdu není.

ViolaGrunge
Kecalka 322 příspěvků 05.02.17 11:13

Takového jsem taky měla. Vím, že tohle nechceš slyšet, ale asi o tebe moc nestojí.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 05.02.17 11:14

To určitě. Nemá o tebe takový zájem. Podívej se po jiném určitě se najde lepší :palec:

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 05.02.17 11:16

Ví ten pán vůbec, že spolu chodíte a že to považuješ za „vážný“ vztah? Na mě to dělá dojem, že tě má jen jako kamarádku s benefity. Když zrovna nemůžeš nebo na tebe nemá náladu, poohlédne se jinde. Takhle se rozhodně nechová zamilovaný muž ani zodpovědný muž v dlouhodobém vztahu. Pokud ti takový způsob vztahu nevyhovuje, tak se na něj vykašli a hledej jinde.

Jar Jar
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 05.02.17 11:18

Kdyby šlo jen o ten dárek, tak to by se ještě skousnout dalo, chlapi ty dárky vůbec nějak nejsou schopní pochopit, ale to ostatní - prostě mu už nevolej, takový si ani nezaslouží abys ho informovala o tom, že jsi se s ním rozešla :-)

Aotearoa
Závislačka 4260 příspěvků 05.02.17 11:27
@Jar Jar píše:
Kdyby šlo jen o ten dárek, tak to by se ještě skousnout dalo, chlapi ty dárky vůbec nějak nejsou schopní pochopit, ale to ostatní - prostě mu už nevolej, takový si ani nezaslouží abys ho informovala o tom, že jsi se s ním rozešla :-)
:palec:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22823 příspěvků 05.02.17 11:27

@kopretina94 Mě teda přijde, že ho lehce vydíráš a on se ve vztahu dusí. Že šel na ples bez tebe, je normální, stejně jako je normální ho neotravovat, když je někde za svojí zábavou. Co se týče příborů, pokud ho to neučili doma od útlého dětství, tak ho to lehce nepřeučíš a bude to trvat roky. Co se týče dárků, donesl kytku a bonbonieru? Donesl. Jste spolu rok, nečekala bych veledary. Pokud ti tohle na něm vadí, tak ho pust k vodě a najdi si lepšího pejsáčka.

kopretina94
Povídálka 14 příspěvků 05.02.17 11:31

@lleennttiillkkaa když jsem byla na plese, taky mi psal…on mohl a já ne?

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 05.02.17 11:33
@lleennttiillkkaa píše:
@kopretina94 Mě teda přijde, že ho lehce vydíráš a on se ve vztahu dusí. Že šel na ples bez tebe, je normální, stejně jako je normální ho neotravovat, když je někde za svojí zábavou. Co se týče příborů, pokud ho to neučili doma od útlého dětství, tak ho to lehce nepřeučíš a bude to trvat roky. Co se týče dárků, donesl kytku a bonbonieru? Donesl. Jste spolu rok, nečekala bych veledary. Pokud ti tohle na něm vadí, tak ho pust k vodě a najdi si lepšího pejsáčka.

Plně souhlasí s prvníma dvěma vetama. V dalších situacích mi přijde jako sobec.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22823 příspěvků 05.02.17 11:34
@kopretina94 píše:
@lleennttiillkkaa když jsem byla na plese, taky mi psal…on mohl a já ne?

Nemusela jsi mu odpovídat, Navíc pokud jsem na plese, tak se bavím a nesedím u mobilu.
Chapi jsou prostě naprosto jinak smýšlející tvorové, než my ženský.

kopretina94
Povídálka 14 příspěvků 05.02.17 11:35

@Danulinka16
on mi taky psal když jsem byla na plese a slušně jsem mu odepsala…

kopretina94
Povídálka 14 příspěvků 05.02.17 11:36

@lleennttiillkkaa
ale proč bych mu neodpovídala, je to normální pokud si přečtu zprávu, tak odepíšu ne? na tomhle nic špatného nevidím

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama