Líbí se vašim chlapům i jiné ženy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 19:50
Líbí se vašim chlapům i jiné ženy?

Líbí se vašim chlapům i jiné ženy než vy? Ten můj mi řekl, že se mu líbí i jiné ženy, ale jen mě miluje. Je to v pořádku?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 19:53

To bys byla raději kdyby kecal? :) myslím, že každému se líbí i další ženy, tobě se nelíbí žádný chlap?

histep
Závislačka 3442 příspěvků 04.02.17 19:53

Nebylo by v poradku, kdyby se mu jine zeny nelibily.

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 04.02.17 19:53

Ahoj, je to naprosto v pořádku, spíš by bylo v nepořádku, kdyby se mu nelíbily i jiné ženy. Ty se nepodíváš ráda na pěkného muže?

Katerina000
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 04.02.17 19:53

Ten co říká, že ne, lže. Je to přeci normální. Tobě se nelíbí jiní muži?

Natálka26
Kelišová 5398 příspěvků 04.02.17 19:54

Jasně, že je. Mě se taky líbí spousta chlapů a přesto ziju a miluju toho svého. Přijde mi úplně normální říct, že se mi libi třeba Dicaprio, Pitt, Depp a já nevím třeba i Pepa odvedle z vesnice, co ti na tom nepřijde normální a v pořádku?

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 04.02.17 19:57

Jasně, že líbí. Stejně jako mi se líbí i jiní chlapi. Je to, myslím, přirozené.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 04.02.17 19:58

Jasne, my je ocumujem spolu :pankac: ikdyzbsem heterosexualni, tak se taky rada podivam na peknou holku :mrgreen:

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 20:02
@Anonymní píše:
Líbí se vašim chlapům i jiné ženy než vy? Ten můj mi řekl, že se mu líbí i jiné ženy, ale jen mě miluje. Je to v pořádku?

Určitě se většině normálních chlapů líbí jiné ženy, ale nemusí o nich před Tebou cancat. Já jsem na svém exmanželovi oceňovala, že držel klapačku. Zatímco můj tatínek se před maminou vykecával a dobrotu to moc nedělalo :-).

Lima69
Generální žvanilka 20687 příspěvků 04.02.17 20:04

Jiste ze jo od toho ma oci :mrgreen:

Klopotkova
Echt Kelišová 7886 příspěvků 04.02.17 20:08

Ano, je to naprosto v pořádku. ;)

Pruhovaný_mýval
Kecalka 247 příspěvků 04.02.17 20:09

Líbí, ale mě s vážnou tváří tvrdí, že na světě není krásnější ženy, než mě (kecááá)

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 04.02.17 20:09

:lol: To je vtip? Nebo je ti patnáct? Mě by zas nikdy nenapadlo, že se mu líbím jen já…

Amerielle 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 20:13

Určitě jo, ale nikdy by mi to nepřiznal ani se před mým zrakem za jinou neotočil.:)

cecetka
Kelišová 7348 příspěvků 04.02.17 20:18
@Anonymní píše:

Samozrejme, ze je to v poradku. Copak tobe se jini chlapi nelibi?

@Amerielle píše:
Určitě jo, ale nikdy by mi to nepřiznal ani se před mým zrakem za jinou neotočil.:)

A proc? Ma strach, ze by dostal? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >