Reklama

Sluneční clona

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tara78
Nováček 5 příspěvků 14.02.09 19:02
Sluneční clona

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli má ještě cenu kupovat sluneční clonu na kočárek, když malé bude v březnu rok. Nebude jí tam vadit? Prosím o vaše zkušenosti. Děkuji :) .

Reklama

Reakce:

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 14.02.09 19:35

Ahoj, já doufám, že to cenu má, minulý týden jsem si ji objednala od Teutonie k novému sporťáku, ten bude nejspíš až v dubnu a to bude T. 15 měsíců :)

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 14.02.09 21:45

Ahoj.Já měla dvě sluneční clony,obě hodně kvalitní ale obě jsou k ničemu,pořádně nestíní a Maty jí stejně strhne už od pul roku,takže doporučuji slunečník.clona byla fajn dokud jen spal,třeba do 6 měsícu,ale tet už myslím že si jí tam nenechá žádné větší mimi

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 15.02.09 10:27

Já mám od teutonie, na speediho. Stíní, ale ne úplně, Vojta za ní tahá atd. ale když usne - i v 15m stále, myslím, že je to zimou a fusakem… - tak funguje. a pak je to skvělá clona proti sněhu. když nesněží nějak hooodně moc, tak zacloní slušně kočárek, kamarádka tuhle dávala pláštěnku, Vojta v pohodě jen se clonou…

tara78
Nováček 5 příspěvků 15.02.09 12:57

Díky za odpovědi. A mám ještě otázečku. Ochrání to i před větrem? Malá je strašně háklivá a při každém fouknutí se strašně rozčiluje a hned brečí. Dokonce jí to i budí.
A jaký je rozdíl mezi tou od Teutonie a obyč (universal?). Nebo jaké a existují a jdou na všechny kočárky? Mám X-lander a potom golfky Mooon.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 20.02.09 12:24

taro, nevím, jak universal, ale ještě existuje od safety 1st, tahle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
pasuje na kočárky co nemají tlustý konec stříšky, takže na moona by šla, a je dost nízko. xlander nevím…
teutonia stříška je dost krátká, takže protivětru myslím moc ne, záleží, jak moc jde sklopit bouda kočárku …

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.09 17:59

Mám kočárek X Lander a na něm slunešní clonu Safety. Nacvaknout tam jde, musím ,,kšilt,, od boudičky zaklonit zevnitř pod boudičku. Ty umělé úchyty se mi zdají dost fórovýa tak jsem si pomohla jinak.

Gabry
Kecalka 195 příspěvků 29.04.12 18:23

Holky poraďte, jakou clonu:
líbí se mi tahle: http://www.na-dlani.cz/detail.php?…, máte ji některá? Tato druhá je sice nevzhledná, ale zase ji spousta maminek chválí: http://www.lilinka.com/detail.php?….

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 29.04.12 18:27

Já mám tu druhou a je supééééééééééééééér :-), hodně jsem jí využívala u korbičky..teď u sporťáku vůbec :-), X3 má totiž kšilt k nezaplacení .-)

Gabry
Kecalka 195 příspěvků 29.04.12 18:31
@Boudice23 píše:
Já mám tu druhou a je supééééééééééééééér :-), hodně jsem jí využívala u korbičky..teď u sporťáku vůbec :-), X3 má totiž kšilt k nezaplacení .-)

To závidím :-) my máme dorjan sport, je super, akorát to stínítko do hlubokého fakt je třeba a u sporťáku to bude chtít taky.

mysicka5
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 29.04.12 18:41

Ahoj tak od lilianky je super. Pritelo segra ji
a a ja mam zase od lilianky jine doplnky. Jinak na tu clonu se chystam jestli bude jednou druhe dite. A ten kocarek jak je na liliance vyfocena ta clona tak je me sestrenky :-D. Ma teta je jedna z nekolika zenskych co pro lilianku siji.;-)

xmarge
Kelišová 6624 příspěvků 29.04.12 19:46

Mám necelý týden tohle http://www.slune-cz.cz/…shade-maker/ na sporťáku Jané slalom pro a jsem spokojená. Dá se to stáhnout hodně dolů, takže nesvítí ani na dítě vleže.

Gabry
Kecalka 195 příspěvků 29.04.12 19:53
@xmarge píše:
Mám necelý týden tohle http://www.slune-cz.cz/…shade-maker/ na sporťáku Jané slalom pro a jsem spokojená. Dá se to stáhnout hodně dolů, takže nesvítí ani na dítě vleže.

Pokud tolik nesvítí např. sluníčko, dá se clona i polohovat a různě stahovat?

xmarge
Kelišová 6624 příspěvků 29.04.12 20:02
@Gabry píše:
Pokud tolik nesvítí např. sluníčko, dá se clona i polohovat a různě stahovat?

jj, dá. Dá se stáhnout celá na původní střechu a s ní i sklapnout (u janéčka to teda nejde úplně, ale zatím mi to extra nevadí). Případně se dá prolomit dovnitř boudy a tak sklapnout…

Gabry
Kecalka 195 příspěvků 29.04.12 20:05
@xmarge píše:
jj, dá. Dá se stáhnout celá na původní střechu a s ní i sklapnout (u janéčka to teda nejde úplně, ale zatím mi to extra nevadí). Případně se dá prolomit dovnitř boudy a tak sklapnout…

Moc děkuji za odpověď, asi o ni budu vážně uvažovat. Je pravda, že ta první clona, kterou bych chtěla,tak by asi nebyla moc využitelná u sporťáku. Malý měl teď 3 měsíce, takže si myslím, že tak koncem léta asi půjde už do sporťáčku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >