Šly byste do toho pána?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 10:15
Šly byste do toho pána?

Holky, dotaz, nevím, váhám.

Starší 58 let chlap, pidibyt, ale v nájmu (takže ne jeho), starý nábytek snad z 70tých let - takové ty hrozné sektorky, elektrický sporák a výlevka na umývání nádobí a půlka kredence, jinak nic. Auto staré 12 let, ale naleštěné :-). Plat 14 tis čistého - zaplatí byt, auto, obědy v práci a moc mu nezbyde. Strašně se do mě „zamiloval“, nosí kytky, dárečky, že se prý vezmeme.
Sport nic, velký fanda internetu a TV, pořád řeší, kde mají slevy. Divadlo nic, kino taky nic, procházky po městě ano, strašně užvaněný, tak trochu všechno ví, všechno zná. A s bývalou prý hodně chodili po výletech - to prý ho bavilo. Jenže ona mu zahnula, tak ji vykopl.

Asi jsem zlatokopka, ale mám dojem, že na svůj věk je prostě chudý a časem se dostane do problémů, tak si nejsem jistá, jestli nehledá někoho, kdo ho zaopatří. Jsem o 10 let mladší.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 16.10.18 10:18

Tak snad zalezi zda ti prinasi jeste neco jineho- napr lasku, dusevni spojeni, pritazlivost… 8o

Kakika
Extra třída :D 14946 příspěvků 16.10.18 10:19

Ne. Ale mě by tedy odradil už ten 50 let starý nábytek :lol:

Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 16.10.18 10:19

Laska snad neni o penezich, ne?? 8o
Pokud ale takhle uvazujes a rozhodujes se ciste na zaklade hodnoty majetku, tak asi zlatokopka jsi… :nevim:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 16.10.18 10:21

To, že je ,,chudý" by mi nijak nevadilo, nejsem na prachy ani na majetek, co by mi vadilo by bylo to, že je velký fanda internetu a TV, že nesportuje, ty slevy, to bych si připadala jak blázen, pořád někde jezdit jen kvůli tomu, že je to v akci a pořád to hlídat, taky by mi vadilo, že nechodí do kina, divadla, a to, že je užvaněný, to bych asi nedala, tyhle lidi, co všechno znaj, všude byli nemusim.Za mě asi tak ;)

free333
Neúnavná pisatelka 19801 příspěvků 16.10.18 10:22
@Anonymní píše:

Starší 58 let chlap, pidibyt, ale v nájmu (takže ne jeho), starý nábytek snad z 70tých let - takové ty hrozné sektorky, elektrický sporák a výlevka na umývání nádobí a půlka kredence, jinak nic. Auto staré 12 let, ale naleštěné :-). Plat 14 tis čistého - zaplatí byt, auto, obědy v práci a moc mu nezbyde. Strašně se do mě „zamiloval“, nosí kytky, dárečky, že se prý vezmeme.
Sport nic, velký fanda internetu a TV, pořád řeší, kde mají slevy. Divadlo nic, kino taky nic, procházky po městě ano, strašně užvaněný, tak trochu všechno ví, všechno zná. A s bývalou prý hodně chodili po výletech - to prý ho bavilo. Jenže ona mu zahnula, tak ji vykopl.

Asi jsem zlatokopka, ale mám dojem, že na svůj věk je prostě chudý a časem se dostane do problémů, tak si nejsem jistá, jestli nehledá někoho, kdo ho zaopatří. Jsem o 10 let mladší.

Nebylo to tady už aspoň dvakrát?

Přijde mi - starší pán, co spokojeně žije ve svém nájmu, má nízký plat, starý nábytek, nechce nikam chodit - že už jsem to četla :)

free333
Neúnavná pisatelka 19801 příspěvků 16.10.18 10:23
@Kakika píše:
Ne. Ale mě by tedy odradil už ten 50 let starý nábytek :lol:

Třeba to je milovník starožitností :lol:

Uživatel je onlineMs.Ragdoll
Závislačka 2637 příspěvků 16.10.18 10:23

No a ty jsi na tom jak? Velky byt, novy stylovy nabytek, nove auto a slusny prijem? :mrgreen:

Nevim, jestli je ti s nim dobre, rozumite si, pritahuje te a je to fajn clovek, tak pokud ty sama mas dost, tak bych jako velky problem nevidela, ze neni „bohaty“ :nevim:

Příspěvek upraven 16.10.18 v 10:24

hani28
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 16.10.18 10:23

Tak evidentne na nem hledas jen zapory, nic kladneho na nem nevidis, ani slovo o tom ze by se ti libil nebo by jsi byla taky zamilovana, takze ne, nesla bych do nej. A zni to spis tak, ze ty hledas nekoho, kdo te zaopatri, ne on.

Příspěvek upraven 16.10.18 v 10:25

mehaaja
Kecalka 312 příspěvků 16.10.18 10:24

Nesla bych do nej. Ne kvuli tomu jak bydli atd., ale podle toho jaky je. Rozumbrada co vsechno vi a sedi na zadku u pc a resi slevy - hororrrrrrrr a byvala mu zahnula, jejda, kdepak uz jsem tohle slysela, cetla, videla…

Hroznej puberťák
Závislačka 4880 příspěvků 16.10.18 10:24
@Anonymní píše:

Zásadní otázka - máš na lepšího? :jazyk:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 16.10.18 10:27
@Kacenka.k8 píše:
Laska snad neni o penezich, ne?? 8o
Pokud ale takhle uvazujes a rozhodujes se ciste na zaklade hodnoty majetku, tak asi zlatokopka jsi… :nevim:

Láska je i trošku o zdravém rozumu. A zdravý rozum říká, že chlap který má v padesáti 14 tisíc hrubého nebude asi úplně standardní případ :-)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19855 příspěvků 16.10.18 10:28

Tak chlap má to, na co má. Se 14 tisícema žádný velký terno neudělá, ani kdyby chtěl. Za ty prachy je rád, že uplatí nájem, auto a základní věci. Jak to udělá za pár let, až půjde do důchodu??

Já osobně bych do takovýho chlapa nešla, ale sem taky o dost mladší, mám jiný priority. Mě by vadilo, že tráví dny u bedny a netu, a hlavně, že je všeználek :zed:
Základem by podle mě mělo bejt, jestli k němu něco cítíš. Jestli tě přitahuje. Jako žádná super partie to není, na druhou stranu, láska i hory přenáší. A pokud bych toho chlapa milovala a on miloval mě, rozumněli bysme si, měli bysme stejné zájmy a byl by to slušný pracující (tedy žádný nemakačenko věčně opilý), tak bych na stáří auta nebo nábytku nehleděla.

Diaceny
Stálice 63 příspěvků 16.10.18 10:33

Určitě nešla, ani kdybych byla stejně stará jako on. Budeš se za chvíli starat o ubrmblanýho dědu, co nic nemá a asi nic nedokázal. Zamilovanost tě přejde rychle. Můžete být kamarádi a občas zajet na výlet jen tak.

Hanka1
Extra třída :D 13551 příspěvků 16.10.18 10:34

Dedek pujde za par let do duchodu a z mizerneho platu bude mit ještě maly duchod a bude rad, ze poplati najem, takze ti zrejme bude na hrbu. Ne, ja bych do toho nesla. Sledovani akci a cuceni na bednu plus uzvaneny Brouk Pytlik (všechno vim, všechno znam a všude jsem byl dvakrát). Chlap, kterej v sedesati nic nemá je proste divnej…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >