Vyvrtla jsem si kotník, který mě loni trápil

Anonymní
4.4.16 08:26

šly byste k doktorovi ?

Dobrý den,

před rokem jsem si ošklivě vyvrkla kotník, skončila jsem na 2 měsíce se sádrou. Když se mi to stalo nemohla jsem na nohu vůbec šlápnou ani se jí dotknout. Teď o víkendu jsem si vyvrkla kotník na té samé noze. Noha je mírně nateklá, došlápnout na ní můžu, chodím, ale je to bolestivé, do strany ji vytočím velmi bolestivě.. Přemýšlím, jestli mám jít k doktorovi, nebo je to jen zbytečné otravování. Šly byste? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4920
4.4.16 08:29

Já ano, radši 5krat zbytečně než jednou něco podcenit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
4.4.16 08:29
@Anonymní píše:
Dobrý den,před rokem jsem si ošklivě vyvrkla kotník, skončila jsem na 2 měsíce se sádrou. Když se mi to stalo nemohla jsem na nohu vůbec šlápnou ani se jí dotknout. Teď o víkendu jsem si vyvrkla kotník na té samé noze. Noha je mírně nateklá, došlápnout na ní můžu, chodím, ale je to bolestivé, do strany ji vytočím velmi bolestivě.. Přemýšlím, jestli mám jít k doktorovi, nebo je to jen zbytečné otravování. Šly byste? :nevim:

Určitě jdi!!nechci strašit, ale kamarádka měla stejná průběh, rozjel se ji tam potom nádor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
4.4.16 08:31

Já bych nikam nešla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7163
4.4.16 08:31

Taky bych šla. Udělaj ti rentgen a když to nic nebude, tím líp.
Mně takhle přišla před dvouma týdnama domů holka ze školy s nateklým malíčkem na ruce. Učitelka psala do žákovský, že ho má pohmožděný. Hýbat s ním mohla, bolel jí jenom na dotyk. Taky jsme šly pro jistotu k doktorovi a dopadlo to tak, že má prst zlomený a ruku má v sádře. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
4.4.16 08:35
@vertunka píše:
Já ano, radši 5krat zbytečně než jednou něco podcenit.

Souhlas, taky sem toho kreda. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1554
4.4.16 08:47

@SlecnaSally
Bože, proc hned takové scénáře? Uvolněné vazy po prvním úrazu, ted se to obnovilo. K doktorovi bych sla při fixaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
4.4.16 08:48

Já nikam jen tak nelezu, ale v tvém případě bych šla hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
4.4.16 08:49
@Jencus píše:
@SlecnaSally
Bože, proc hned takové scénáře? Uvolněné vazy po prvním úrazu, ted se to obnovilo. K doktorovi bych sla při fixaci.

někdo má zkušenost že nic a někdo zase takovou jako já. Jen odpovídám na dotaz :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.16 08:57

Vloni jsem si vymkla nohu, se kterou mám problém od dětství (neléčený úraz). Bylo to na dovolené, kde jsem sice u lékaře byla (vyjímečně mi ta noha napuchla a zmodrala), byly mi dány rady dle standardu, ale problémy jsem měla i po 14-ti dnech při návratu. U nás mi na nohu dali zinkoklihový obvaz na 14 dní a to mi pomohlo moc. Mimo jiné RTG zjistili i jiný náhodný nález, který však není závažný.

• Nahlásit
  • Citovat
14548
4.4.16 09:26

Hrozně nerada chodím k lékařům. Počkala bych den dva a kdyby to bylo stejné/horší, tak bych ale šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5227
4.4.16 09:31

Já bych nešla, měla jsem zlomený kotník a bolelo to tak, že jsem na to nemohla šlápnout, hrál všema barvama, já bych počkala pár dnů, mazala ibalginem a kostivalovou mastí a kdyby to nepovolilo během týdne, tak bych teprv šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.16 10:39

Děkuji radši si tam zajdu. dnes mě noha celý den brní…

• Nahlásit
  • Citovat
13779
4.4.16 18:53

Já bych tam zašla, radši zbytečně, než něco zanedbat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
21.9.16 12:39

Já bych taky radši šla zrovna teď mám taky na levém kotníku zynkoklihový obvaz=podvrtnutý kotník tak příští úterý jdu na kontrolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama