Šly byste na covid test s rýmou?

Anonymní
16.9.20 08:58

Šly byste na covid test s rýmou?

Ahoj, chci se poradit, co byste dělaly v mé situaci? Měla jsem jít na kontrolu ke gynekologovi, ale jelikož jsem o víkendu měla rýmu (bez teplot a ničeho dalšího), tak jsem mu to na rovinu napsala, a on že si mám zajit k praktickému lékaři, pak na test a přijít až za dva týdny.

Dneska ani včera mi už nic nebylo, jen po ránu jsem byla více zahleněná a vysmrkala se. Jinak jsem už doma, za měsíc mám termín porodu a nikam stejně nechodím, jediné místo kam chodím je, že se objevim venku u plotu od družiny, mávnu na kluka a zahulakam na vychovatelky pozdrav :nevim: a ke stánku pro pečivo. Zrušili jsme raději i návštěvy z víkendu, proste jsem fakt doma a s nikým se neschazim. Přijde mi zcestné, abych kvůli tomuto šla do fronty na test :nevim: stejně se tam ani nemám jak jinak dostat než jet hodinu vlakem do Prahy a pak MHD, muž me maximálně muže vyhodit autem někde poblíž a to je tak vše.

Chlap říká, ať se na to vybodnu a objednam se za ty dva týdny.

Stejně, kdybych to třeba měla, by mi za par dni končila karantena, tak je to kapku s křížkem po funuse :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8869
16.9.20 09:03

Nešla, gynekolog tě nemůže poslat má test jen tak. Nechápu, proč kvůli rýmě pretezovat už tak přetížené laboratoře. Normálně si udělej termín, rýma není příznak Corony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1076
16.9.20 09:10

Já měla teď rýmu jako trám a nikam jsem zbytečně nelezla, ale taky jsem to nikomu nevykládala, protože část lidí se zbláznila a předpokládá, že korona zavřela všechny ostatní bacily do sklepa a nic než korona už není. Nikam bych nešla, pak jsou zahlcené kapacity a tohle šílenství mě děsí víc, než celá korona :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1331
16.9.20 09:12

Mám rýmu a bolí mě v krku a na testy jsem nešla. Myslím že je to jen obyčejné nachlazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72972
16.9.20 09:12

Ja spis nechapu proc hlasis gynekolovi rymu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4974
16.9.20 09:13

Nešla bych s rýmu na testy. A docela mě udivuje, že ti gynekolog takto na konci těhotenství posune prohlídku o 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 09:16

Já volala praktické lékařce že máma rýmu a potřebuji jenom erecept, ta po mě vyjela ať jí tam nelezu s rýmu dokud nebudu mít udělaný test na Covid19. Takže lékaři mohou a očividně odmítají. A to jsem ani neměla v úmyslu jí tam lest. Ale lékařům se taky nedivím, lidi byli už před coronou dost nezodpovědné rýma by se měla léčit deset dny a ne že rýmou a teplotách vlezete do ordinace k lékaři

• Citovat
  • Nahlásit
165
16.9.20 09:18

Jsem v 17tt, od včera mám kašel, pravděpodobně jsem chytla bacila od dcerky ze školky, ta je od víkendu doma s rýmou.. Ani by mě nenapadlo hlásit něco gynekologovi, a to tam jdu v pondělí na kontrolu, teploty nemám, krom kašle mi nic jiného není a do pondělí už žádný kašel mít nemusím.. Fakt stresovat s každým „prdem“ za chvíli se z toho zblaznime.. :zed: :cert:

Příspěvek upraven 16.09.20 v 09:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1076
16.9.20 09:18
@JancaS84 píše:
Nešla bych s rýmu na testy. A docela mě udivuje, že ti gynekolog takto na konci těhotenství posune prohlídku o 14 dní.

Viď, docela odvážný pan doktor, kvůli rýmě v téhle fázi těhotenství vynechávat prohlídky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8869
16.9.20 09:19
@Anonymní píše:
Já volala praktické lékařce že máma rýmu a potřebuji jenom erecept, ta po mě vyjela ať jí tam nelezu s rýmu dokud nebudu mít udělaný test na Covid19. Takže lékaři mohou a očividně odmítají. A to jsem ani neměla v úmyslu jí tam lest. Ale lékařům se taky nedivím, lidi byli už před coronou dost nezodpovědné rýma by se měla léčit deset dny a ne že rýmou a teplotách vlezete do ordinace k lékaři

Kdybych měla každou rýmu léčit 10 dní, tak jsem pořád doma buď na neschopence nebo na OČR :lol: bože, je to jen nachlazení :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
16.9.20 09:21

Mela jsem rýmu, kasel, ucpane dutiny, bez teplot. Na covid jsem nesla, doktory přeobjednala. Nechodila do prace ani mezi lidi cely tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18992
16.9.20 09:22

Nic bych doktorovi neříkala, budeš mít roušku, striktní si do nosu, ať nemusíš smrkat a příště prostě mlč. Kdo se moc ptá, moc se doví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18196
16.9.20 09:22
@Anonymní píše:

A kdy mam jako lezt k dr do ordinace? Kdyz sem zdravá? Od toho ten dr je ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 09:23
@j.a.n.i1 píše:
Ja spis nechapu proc hlasis gynekolovi rymu.

Jsem proste poctivka blbá, no… :roll: brala jsem, ze když je teď taková situace a humbuk ohledně všeho, tak jsem ho samozřejmě nechtěla vystavit riziku, ze bych to tam zanesla a musel ordinaci zavřít, i kvůli jiným ženám, které by potřebovaly lékaře. Ale ve finále jsem na sebe akorat naštvaná, protože kdybych tam normalne šla, tak by neměl šanci poznat, ze mi něco je :nevim: :roll: proste jsem chtěla jen upozornit, ze mi ta rýma dobiha, případně tedy přeložit.

• Citovat
  • Nahlásit
237
16.9.20 09:23

Pokud mas fakt jen rýmu, tak se normálně za tyden objednej ke gynekologovi. Nez půjdeš dovnitr, tak vysmrkat, pak dat rousku a normálně jit dovnitr. To jako ani nebudeš smet rodit, protože mas rýmu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama