Poradna o očkování dětí proti chřipce
MUDr. Daniela Verdánová
@vokishka píše:
To sice jo, ale někdo ty tisíce lidí musel na test poslat, ne.
Je spousta lidí, kteří se přímo třesou na to aby tam byli poslání, takže ten kdo nechce bude celkem jednoduše přehlédnut, pokud ho vyloženě někde neposbírá sanitka. Jasně, pokud ho vytrasuje hygiena, tak je to něco jiného, ale zas na druhou stranu, je otázkou, zda za ním někdo pojede, když jim třeba nezvedne telefon ![]()
@Pantalaimon píše:
Já měla teď rýmu jako trám a nikam jsem zbytečně nelezla, ale taky jsem to nikomu nevykládala, protože část lidí se zbláznila a předpokládá, že korona zavřela všechny ostatní bacily do sklepa a nic než korona už není. Nikam bych nešla, pak jsou zahlcené kapacity a tohle šílenství mě děsí víc, než celá korona
@Pantalaimon píše:
Já měla teď rýmu jako trám a nikam jsem zbytečně nelezla, ale taky jsem to nikomu nevykládala, protože část lidí se zbláznila a předpokládá, že korona zavřela všechny ostatní bacily do sklepa a nic než korona už není. Nikam bych nešla, pak jsou zahlcené kapacity a tohle šílenství mě děsí víc, než celá korona
protože část lidí se zbláznila a předpokládá, že korona zavřela všechny ostatní bacily do sklepa a nic než korona už není
![]()
@vokishka píše:
Na testy bys musela jít, pokud by doktor a hygiena určili, že musíš.
myslím jako sama od sebe, kdybych je měla, tak bych nikam nešla, ono chodí spousta samoplátců, co ke nikdo neposílá, ale nechápu proč, neb dneska zaplatím za test a budu negativní a k čemu mi to je, když za minutu můžu být pozitivní
Ahoj, jsem ve 34.týdnu těhotenství…celé těhu jsem ok..teď mi začla rýma..předevčírem byla nejhorší a přišla jsem o chuť i čich.. teploty nemám, kašel nemám, nic víc, jen tu rýmu a ztrátu čichu a chuti.. jsem furt doma..s nikým nemocným jsem nebyla ve styku..furt přemýšlím nad tou coronou ale může to být i nachlazení..dnes jdu na kontrolu k lékaři
@Vendy1992 píše:
Ahoj, jsem ve 34.týdnu těhotenství…celé těhu jsem ok..teď mi začla rýma..předevčírem byla nejhorší a přišla jsem o chuť i čich.. teploty nemám, kašel nemám, nic víc, jen tu rýmu a ztrátu čichu a chuti.. jsem furt doma..s nikým nemocným jsem nebyla ve styku..furt přemýšlím nad tou coronou ale může to být i nachlazení..dnes jdu na kontrolu k lékaři
Já teda nevím, ale vždy, když mám rýmu nebo nějaké nachlazení, tak většinou prijdu o chuť a o čich. Pro mě je to typický příklad nachlazení ![]()
@PostrachUlice13
no já si to taky říkám ale všude corona a všude ztráta čichu a chuti tak jsem z toho připosr.. ![]()
Koronou nevymizely ostatní nemoci. Pokud u rýmy nelapáš po dechu, jako by ses topila - je to prostě jen rýma. Rozhodně bych to nikde neoznamovala a nezahlcovala systém kvůli nudle u nosu ![]()
Holky, mam pozitivni antigen, doma vsichni bez priznaku, jsem na rodicaku, ockovana. Sly byste na PCR? Chlap me chce objednat. Mne to prijde zbytecne nekam chodit..