Sme v karanténe

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1146
24.9.20 10:56

@Kfětoslava @Hanka1 ďakujem.

@Netopirek dáme to, a j vy aj my :hug: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
24.9.20 11:01
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1996
24.9.20 14:46
@Deborah píše:
Včera sa náš 16-ročný syn dozvedel, že jeho spolužiak je pozitívny na covid a celá trieda má zostať v karanténe. Akoby nestačilo, syn mal v pondelok 37,4 a nádchu, tak zrejme pôjde na test.
Je tu niekto, kto prežíva niečo podobné?

U syna ve třídě bylo pozitivní dítě, celá třída šla do karantény a na testy. Syna bolelo v krku a měl rýmu, ale oba testy, které podstoupil, byly negativní. Negativních dětí s rýmou bylo v té třídě určitě víc. O potvrzených dětech s covid vím o dvou, ale dost pravděpodobně se nakazily zcela nezávisle.
Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13867
24.9.20 15:27
@Deborah píše:
https://sk.mall.tv/kavej/karantena :D

To je super. :mrgreen: :mrgreen:
A nám kafe dochází. Asi by jsme měli opět začít syslit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13867
24.9.20 15:29

Mě nejvíc děsí, že nejstarší bude pozitivní. Takže pak budeme mít karanténu my, dalších 10 dní. Bude další pozitivní dítě. Dalších 10 dní doma a pak bude pozitivní to poslední dítě. Dalších 10 dní. A nakonec já 8o
To si to pak asi hodím :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
24.9.20 19:19

@Netopirek neboj, všetko bude dobré :kytka: Ja viem, dobre sa mi hovorí, sama tu tápam v kadejakých myšlienkach :? Ale dáme to všetci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3836
24.9.20 19:22
@Deborah píše:
Včera sa náš 16-ročný syn dozvedel, že jeho spolužiak je pozitívny na covid a celá trieda má zostať v karanténe. Akoby nestačilo, syn mal v pondelok 37,4 a nádchu, tak zrejme pôjde na test.
Je tu niekto, kto prežíva niečo podobné?

no jasněěěě :mrgreen:

16 letdá dcera, od včera poslána celá třída, všichni žel musej na testy i zdraví

ředitel jim to šel oznámit a hrozně se divil proč tam jsou když tam vlastně nemaj bejt

:roll:

dcera zdravá jako řípa, naštěstí, z rodiny jediná frkám a prskám já :roll:, ale pracovní proces nezná bratra aka sestru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3836
24.9.20 19:24
@Netopirek píše:
Mě nejvíc děsí, že nejstarší bude pozitivní. Takže pak budeme mít karanténu my, dalších 10 dní. Bude další pozitivní dítě. Dalších 10 dní doma a pak bude pozitivní to poslední dítě. Dalších 10 dní. A nakonec já 8o
To si to pak asi hodím :zed:

ano, jsou i takové případy a ano je to pakárna, zrovna dnes mi jedna paní toto brečela do telefonu

někdy se i ten poslední v kolečku nakonec dočká posit testu a tím mu bude umožněno a dovoleno z kolečka na 3 měsíce vyskočit a dosahnout osvícení a „beztestnosti “

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
24.9.20 19:41

@Borrealis ja som volala detskej lekárke, povedala som jej o čo ide s tým, že som čakala, že povie, že veď to je iba nádcha, že ma ukľudní, a ona hneď že rýchlo na test, lebo keď je v triede 1 pozitívny, každý kto má čokoľvek, musí ísť na test. No a tam kde testujú náš okres sú dnes iba do 11 hod. 8o To sme jasné nestihli a najbližšie testujú až v pondelok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23125
24.9.20 20:23
@Deborah píše:
@Borrealis ja som volala detskej lekárke, povedala som jej o čo ide s tým, že som čakala, že povie, že veď to je iba nádcha, že ma ukľudní, a ona hneď že rýchlo na test, lebo keď je v triede 1 pozitívny, každý kto má čokoľvek, musí ísť na test. No a tam kde testujú náš okres sú dnes iba do 11 hod. 8o To sme jasné nestihli a najbližšie testujú až v pondelok.

Tak u nás se ta děcka testují všechna, i když jim nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
8.10.20 23:01

@Netopirek ahoj, ako sa máte?
U nás syn dopadol dobre, test mal negatívny. Deň bol po karanténe v škole a odvtedy majú zavretú celú školu, lebo bolo pár pozitívnych aj v iných triedach.
A najstarší dnes došiel zo školy, že ho škriabe v krku a zmeral si teplotu.. že 38 8o :zed:
Tak dúfam, že je to iba viróza.. každopádne moja psychika sa nenudí :zed:
V ČR je to ako, stále sa dohľadávajú kontakty alebo je komunitné šírenie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13867
9.10.20 07:42

@Deborah dcera taky negativní.
Týden teď byla ve škole. A od pondělí zas doma. Je druhý stupeň :cert:
A já pokašlávám už 14dní v kuse. Ale u mě to hodně dělá rouška

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 07:55

Anonymně, zdravotní stav…
Jsme taky v karanténě, mě ale hygiena řekla, že se ukončení karantény bude řídit podle mě, já byla první testovaná -positivní, protože ostatní jsou bezpříznakový a i kdyby měli pozitivní test tak se jim karanténa ukončí 10 dní od mého testování zároveň se mnou.
Pouze v případě že budu mít pořád příznaky i po těch 10 dnech, tak se mě I jim karanténa prodlužuje…

• Citovat
  • Nahlásit
1146
9.10.20 08:58
@Anonymní píše:
Anonymně, zdravotní stav…
Jsme taky v karanténě, mě ale hygiena řekla, že se ukončení karantény bude řídit podle mě, já byla první testovaná -positivní, protože ostatní jsou bezpříznakový a i kdyby měli pozitivní test tak se jim karanténa ukončí 10 dní od mého testování zároveň se mnou.
Pouze v případě že budu mít pořád příznaky i po těch 10 dnech, tak se mě I jim karanténa prodlužuje…

Anonymní, ty máš aké príznaky?
Syn mal včera 38 a je zachrípnutý, akoby mal chytený hrtan :think: Ale práveže nebol v kontakte s nikým pozitívnym.. aspoň o tom nevie. V škole sú v pohode, no cestuje autobusmi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3262
9.10.20 09:41

Nevím no, těžko se dá zjistit jestli se někdo setkal s nakaženým když ten to ani nemusí vědět… A to je právě ono…

Příspěvek upraven 09.10.20 v 12:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama