Zavřou restaurace?

663
23.9.20 14:45

Zavřou restaurace?

Mám možnost nové pro mě lepší práce, uklidu v hospodě.. Akorát si říkám co když zase zavřou a ja budu bez práce.. Takže mam dilema, zůstat tam kde jsem ikdyz je to hrůza nebo jít uklízet? Co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
125
23.9.20 15:03

Asi bych zůstala tam kde jsi, a třeba na jaře zkusit jinou práci.. teď není jistý vůbec nic. myslím si, že hodně restaurací, pokud se zavřou, tak znovu neotevřou. a na malých vesnicích se nemusí ani zavírat, ale ta krize, co dopadne na plno lidí tak ty hospůdky nepřežije.. toť být můj názor..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
23.9.20 15:19

Aktuálně bych bohužel do pohostinství nenastupovala…
trend bude přesně opačný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23484
23.9.20 15:31

Vůbec, pokud bys to nestíhala jako přivýdělek k aktuální práci, tak určitě ne.
Spoustu hospod zvažuje, jestli se jim vůbec vyplatí ta kratší otvíračka, takže bych měla obavu, abys za týden vůbec měla kde dělat.
Jako brigádu jasně, proč ne, ale jako jediný příjem ani náhodou..teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7186
23.9.20 15:59
@Mar__tanka1983 píše:
Vůbec, pokud bys to nestíhala jako přivýdělek k aktuální práci, tak určitě ne.
Spoustu hospod zvažuje, jestli se jim vůbec vyplatí ta kratší otvíračka, takže bych měla obavu, abys za týden vůbec měla kde dělat.
Jako brigádu jasně, proč ne, ale jako jediný příjem ani náhodou..teď

Souhlasím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18960
23.9.20 16:33

Nedelala bych to, budes ve zkusebce, jeste uklízečka, bez te se hospoda obejde i kdyby jen omezili otviracky, takze jak majitel bude v haji, tak hned pujdes. Jestli teda nemas na mysli uklid nejake 5* restaurace, kterou teda nejaky tyden zkrácené otviracky nepolozi 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7350
23.9.20 16:35

Nezavřou a uklízet se tam bude muset každý den. Jestli žádnou jinou práci nemáš, tak to klidně vem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28627
23.9.20 16:39
@nestarejtese píše:
Mám možnost nové pro mě lepší práce, uklidu v hospodě.. Akorát si říkám co když zase zavřou a ja budu bez práce.. Takže mam dilema, zůstat tam kde jsem ikdyz je to hrůza nebo jít uklízet? Co myslíte?

A byla by smlouva na dobu určitou anebo jen brigádně?

Přiznávali by všechno?

Jestli ano a normálně na smlouvu, tak bych šla, dostala bys i odstupné, kdyby něco, ale obávám se, že tomuto se budou chtít vyhnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
23.9.20 17:06

Určitě se zavřou a už aby to bylo. Bez ožralců chrápajících ve škarpách se ekonomika nezblázní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18960
23.9.20 17:09
@juni29 píše:
Určitě se zavřou a už aby to bylo. Bez ožralců chrápajících ve škarpách se ekonomika nezblázní.

Myslis ze jako zavrenim hospod se z tech ozralu razem stanou abstinenti? :mrgreen: koupi lahev ve vecerce a ve skarpe se budou valet tak jako tak 8) jenom ti co hospody vlastni zas budou v haji, protože oni z tech ozralu zijou a musi dal platit ucty a živit rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
23.9.20 17:13
@Kriss Tina píše:
Myslis ze jako zavrenim hospod se z tech ozralu razem stanou abstinenti? :mrgreen: koupi lahev ve vecerce a ve skarpe se budou valet tak jako tak 8) jenom ti co hospody vlastni zas budou v haji, protože oni z tech ozralu zijou a musi dal platit ucty a živit rodiny.

Nevím a je mi to jedno. Nejsem nějak přesvědčená o tom, že se hospodští můžou přetrhnout s placením daní, takže jsem si jistá, že mají určitě doma pod matrací nahrabáno dost. Je mi zle z toho jak ze sebe neustále dělají chudáky. Bez hospod se v téhle situaci obejdeme na nich ekonomika nestojí a když na to nemají tak zkrachují a obejdeme se bez nich i za těch pár let až se začneme trošku vracet do normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18960
23.9.20 17:18

@juni29 no jasne, takovej hospodskej nekde na vsi ma určitě miliony v matraci :lol: ono se v krizi obejdeme bez hodne veci, kadernic, maseru, kosmeticek, atd, ale jak vsechny lidi co nedelaji životně dulezite prace pripravime o práci, tak se bude dit co? Pujdou na pracak a budeme je všichni zivit z nasich dani, stat se jeste vic zadluzi atd atd… a i na těch hospodach stoji ekonomika, jenom si vem kolik ma stat zisk z alkoholu a tabaku, rozhodne na tom stat trhne vic jak treba na te kadernici :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
23.9.20 17:22
@Kriss Tina píše:
@juni29 no jasne, takovej hospodskej nekde na vsi ma určitě miliony v matraci :lol: ono se v krizi obejdeme bez hodne veci, kadernic, maseru, kosmeticek, atd, ale jak vsechny lidi co nedelaji životně dulezite prace pripravime o práci, tak se bude dit co? Pujdou na pracak a budeme je všichni zivit z nasich dani, stat se jeste vic zadluzi atd atd… a i na těch hospodach stoji ekonomika, jenom si vem kolik ma stat zisk z alkoholu a tabaku, rozhodne na tom stat trhne vic jak treba na te kadernici :nevim:

Jenže je potřeba si uvědomit že se tu děje něco co tu nikdy nebylo. Prostě zdraví by mělo být na prvním místě. Až se vynalezne vakcína (a tím myslím skutečně prověřená vakcína podle všech předpisů) stoupne očkovanost a vytvoří se imunita, tak bude čas se zaobírat i ztrátami. Do té doby se budeme muset všichni smířit s tím že tu nebude takové pohodlí jako předtím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18960
23.9.20 17:26

@juni29 takze do te doby asi bude pulka naroda v existenční krizi ne? Navic tohle mute trvat roky, nez se nejaka vakcina vyvine a stejne ji vetsina lidi chtit nebude, stejne jako na chripku treba. Spis je potreba si uvědomit, ze ta nemoc tu skutečně bude naporad a nejde z toho donekonecna delat takove divadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
23.9.20 17:29
@Kriss Tina píše:
@juni29 takze do te doby asi bude pulka naroda v existenční krizi ne? Navic tohle mute trvat roky, nez se nejaka vakcina vyvine a stejne ji vetsina lidi chtit nebude, stejne jako na chripku treba. Spis je potreba si uvědomit, ze ta nemoc tu skutečně bude naporad a nejde z toho donekonecna delat takove divadlo.

Ano to je snad pochopitelné že ta vakcína může trvat i několik let a dalších několik let může trvat než se dostane na všechny lidi. S tím se musí počítat a do té doby to prostě vydržet tak jak to je. Jiné řešení prostě neexistuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama