Sme v karanténe

1146
24.9.20 08:39

Sme v karanténe

Včera sa náš 16-ročný syn dozvedel, že jeho spolužiak je pozitívny na covid a celá trieda má zostať v karanténe. Akoby nestačilo, syn mal v pondelok 37,4 a nádchu, tak zrejme pôjde na test.
Je tu niekto, kto prežíva niečo podobné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18511
24.9.20 08:50

V karantene jsem byla dvakrat a zadnou kovbojku bych z toho teda nedelala. Nejste prvni ani posledni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770
24.9.20 08:52

Mo tak 24 dnu v karantény, to by mi jeblo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18511
24.9.20 08:59
@g.sandova píše:
Mo tak 24 dnu v karantény, to by mi jeblo

Mame barak se zahradou s bazenem. Byt nekde zavrena v panelaku to musi byt na hlavu. Prvni karantenu v breznu jsme byli dle pocasi aspon na zahrade a ja toho vyuzila a vymalovala a objednala zatepleni pudy. Druhou karantenu jsem mela v srpnu ve vedrech, byla jsem naprosto v pohode vyvalena u bazenu, deti nebyly doma, takze pohoda - clovek nic nemusel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5992
24.9.20 09:10
@Hanka1 píše:
Mame barak se zahradou s bazenem.Byt nekde zavrena v panelaku to musi byt na hlavu.Prvni karantenu v breznu jsme byli dle pocasi aspon na zahrade a ja toho vyuzila a vymalovala a objednala zatepleni pudy. Druhou karantenu jsem mela v srpnu ve vedrech, byla jsem naprosto v pohode vyvalena u bazenu, deti nebyly doma, takze pohoda - clovek nic nemusel…

Tak děkujeme, že ses svěřila a že žádnou kovbojku z toho neděláš (viz 1. příspěvek, občas se stane, že autor něco prosazuje, co zároveň sám vyvrací)
Normálně člověk chce chodit do práce a mít děti ve škole a aby mohly chodit na sport a do kroužků a žít běžný normální život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770

@Hanka1 no v tom případě dobry :)
Ja jsem v paneláku a asi bych byla ve zprávách..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5992

@Deborah Držím palce, ať má test negativní.  :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18511
24.9.20 09:13
@Kfětoslava píše:
Tak děkujeme, že ses svěřila a že žádnou kovbojku z toho neděláš (viz 1. příspěvek, občas se stane, že autor něco prosazuje, co zároveň sám vyvrací)
Normálně člověk chce chodit do práce a mít děti ve škole a aby mohly chodit na sport a do kroužků a žít běžný normální život.

Jenze kdyz jses v karantene, tak ti nic jineho nezbyde nez drepet doma…nevim co na tom vymyslet…ja taky dite co v nedeli kejchlo radeji dva dny nechala doma, aby mi hned nevolali ze skoly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770
24.9.20 09:14

Ja samozřejmě taky přeji negativní test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.20 09:16

Hlavně se z toho nehroutit. Na jaře jsme s přítelem strávili nouzový stav spolu v jednom pokoji na koleji - bylo to na hlavu, ale je potřeba i v té karanténě si udělat nějaký pravidelný režim. Rozdělit si den na části, nespadnout do stereotypu. Těch 10 dní se vydržet dá.
Držím palce aby bylo klučíkovi dobře a měl test negativní. Posilujte imunitu, cpěte do sebe vitamíny (ideálně ovoce a zelenina). :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
24.9.20 09:58

Mne karanténa ako taká nevadí :-) Máme dom s veľkým dvorom, precujeme doma. Len ten stres, aby syn bol negatívny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
24.9.20 10:06

Nervy mám od začiatku roka.. máme 6 detí, 2 chodia do škôlky a 1 do ZŠ v dedine a 3 sú stredoškoláci - každý v inom meste. Každý deň sledujem počty nakazených v okresoch a ešte sa ukľudňujem, že veď v našom ich je málo (bývame na Slovensku).. a bum, zrovna synov spolužiak :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18511
24.9.20 10:09
@Deborah píše:
Mne karanténa ako taká nevadí :-) Máme dom s veľkým dvorom, precujeme doma. Len ten stres, aby syn bol negatívny.

Drzim palce at je syn negativni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13867
24.9.20 10:20

@Deborah Já mám teď v karanténě 11 letou dceru. Jí nic není, ale mladší dvě jsou nemocné. Takže mám doma tři protivy a do toho chlap hlásí začínající rýmíčku :zed: :zed:
Jsme v bytě, takže doufám, že všichni se dožijeme úterka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
24.9.20 10:42
@Hanka1 píše:
Jenze kdyz jses v karantene, tak ti nic jineho nezbyde nez drepet doma…nevim co na tom vymyslet…ja taky dite co v nedeli kejchlo radeji dva dny nechala doma, aby mi hned nevolali ze skoly

tak mě třeba na hygieně doktorka řekla, že člověk v karanténě může do lesa, na kolo, prostě kamkoliv kde nejsou lidi. Takže to tak doporučuji pacientům. Držet zdravé lidi týdny doma je prostě špatně. A nyní se posílají do karantény celé třídy, takže se pak může stát, že dítě bude víc doma než venku.
Ovšem co jsem pochopila syn zakladatelky měl teplotu, tak ten by měl opravdu do výsledku testu sedět doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama