Smluvní rozvod

káťa a natálka
16.11.09 22:05

smluvní rozvod

Dobrý večer, chtěla bych požádat o smluvní rozvod..prosim, mohl by mi někdo napsat jak to udělat,kam zajít pro papíry a co všechno je kolem toho potřeba vyřídit? Soud o dceru máme 25.11..S manželem nemáme žádný majetek jen jeho dluh který udělal před manželstvím, ale v době trvání našeho manželství si vzal jinou pujčku kterou zaplatil ten dluh ktery měl před uzavřením našeho sňatku..Předem moc děkuji za pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15025
17.11.09 07:11

Ahoj Káťo a Natálko - bohužel v tomhle Ti moc neporadím… ale zkus mrknout na tyhle stránky, snad tam odpověď najdeš…

http://www.zadostorozvod.cz/

Hodně štěstí, sil a pevné nervy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.09 07:31

Žádost o rozvod dohodou. Tam se nezjišťuje nic, jen to musíte už předem oba podepsat a pak se vás jen zeptaj, jestli s tím souhlasíte. Ideální je, když to sepíše nějaký právník.
Co se týče půjčky, byla by lepší ta před uzavřením manželství. Toto, nabytá v manželství se týká vás obou, ač jsi ji třeba ani nepodepsala a neušila o ní ( to je můj případ, když si chlap nabral půjčky když od nás odešel, všude mě uvedl jako svoji ženu protože mám slušný plat a pak jsem měla dva roky po rozvodu doma exekutora, protože panáček neplatil a já tam byla jako manželka). Možná se z toho dá nějak vykroutit, ale já to tenkrát zaplatila a dodnes mi nevrátil ani kačku. Na to se taky raděj přeptej nějakého právníka.
Každopádně přeju, ať máte vše rychle za sebou. U nás se soudy v rychlosti nepřetrhnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
17.11.09 10:05
káťa a natálka píše:
Dobrý večer, chtěla bych požádat o smluvní rozvod..prosim, mohl by mi někdo napsat jak to udělat,kam zajít pro papíry a co všechno je kolem toho potřeba vyřídit? Soud o dceru máme 25.11..S manželem nemáme žádný majetek jen jeho dluh který udělal před manželstvím, ale v době trvání našeho manželství si vzal jinou pujčku kterou zaplatil ten dluh ktery měl před uzavřením našeho sňatku..Předem moc děkuji za pomoc.

Ahoj,já jsem takovýto rozvod měla.Právník nebyl potřeba,napsala sem si to sama.Našla sem si vzor na netu a podle toho sem to sepsala.Ještě jsem k tomu přiložila Dohodu o vypořádání majetku po dobu po rozvodu,to jsem si také našla vzor na netu a podle toho jsem to sepsala a na Městském úřadě jsme to oba podepsaly tam kde se ověřují podpisy,musí to být dvakrát vyhotovené/jedno tvoje,jedno jeho/a podpisy vás dvou na každé dohodě.Jeden ověřený podpis stál myslím 30 nebo 50 kč.Žádost o rozvod stála 1000kč kolek.Ještě k tomu potřebuješ rozhodnutí o svěření dítěte do péče s nabitím právní moci.To je všechno,tak záleží hlavně jestli se na všem dohodnete.Všecho jsem to podala přímo na soudě.Pak jsme tam byli 10 minut a byli jsme rozvedení.

• Nahlásit
  • Citovat
káťa a natálka
17.11.09 14:50

Děkuji ti moc Miriamm, vzor na sepsání smluvního rozvodu mi dala paní na sociálce tak ze nic hledat nemusím.U nás bude problém akorát ten jeho dluh co udělal, na to se musím ještě zeptat,ale iluze si nedělám, musím doufat že to bude platit.Veřím, že s manželem se nějak dohodneme a nebude dělat problémy..uvidíme u soudu o naši dceru jak se zachová..

• Nahlásit
  • Citovat
pppperla
17.11.09 15:00

vzor

Ahojk y aprosímtě nemáš ten vzor toho smluvního rozvodu v pocítaci?? Ráda bych si taky ten smluvní rozvod sepsala. unás je taky vse v pohode ze s ena vsem umíme dohodnout tak by to pronás také bylo nejlepsí . bylo by mozne zeby smi ten vzpor poslala na email ppperla@seznam.cz ?? byla bych ti moc vdecná . úprotoze na netu jsme tech vzoru moc nenasla a kdyz ano tak jsem to vubec nechápala.

p.s. chodím sem jako ppperla ale nejak mi blbne prihlaseni proto jsem tady podepsana s jednim P navic .

• Nahlásit
  • Citovat
NumLock
17.11.09 15:02
káťa a natálka píše:
Děkuji ti moc Miriamm, vzor na sepsání smluvního rozvodu mi dala paní na sociálce tak ze nic hledat nemusím.U nás bude problém akorát ten jeho dluh co udělal, na to se musím ještě zeptat,ale iluze si nedělám, musím doufat že to bude platit.Veřím, že s manželem se nějak dohodneme a nebude dělat problémy..uvidíme u soudu o naši dceru jak se zachová..

Dluh vzniklý za manželství je bohužel i z poloviny tvůj dluh,taky sme to tak měli,ovšem bývalý se právě zavázal splatit tento společný dluh v té Dohodě o vypořádání majetku po dobu po rozvodu a že si nikdo z nás už na nic nebude dělat nárok a mám klid.Záleží jestli se bude chtít dohodnout no.

• Nahlásit
  • Citovat
káťa a natálka
17.11.09 21:48

Miriamm to je mi úplně jasný že to padá na nás oba..náhodou to nemáš v počítači jak vypadá ta dohoda o vypořádání majetku,že?

• Nahlásit
  • Citovat
káťa a natálka
17.11.09 21:49

ahoj ppperlo, nemám ho v počítači ale jak napíši podle toho ten svůj smluvní rozvod mohu ti to přeposlat na tvůj email když budeš chtít..

• Nahlásit
  • Citovat
peka83
29.12.09 20:52

ahojky

ahojky, jsem se tady dluho nemohla pripojit. prosimte az jej budes mit v pocitaci tak mi jej posli na email prosim na ppperla@seznam.cz ja dotedka stojim jen kvuli tomu majetkopravnimu vyrovnani vubec netusim jak to sepsat a na netu sem nic nenasla. dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
peka83
29.12.09 21:07

majetkopravni vyrovnani

a potřebuji to majetkopravni vyrovnání, kdyz zadnej majetek sme spolu nemnely,?

nebo muzet enekdo poradit jak napsat majetkopravni vyrovnani asi v jakem zneni by to melo byt kdyz prost espolu nemame vazne vubec nic,?:-(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama