Dva měsíce po porodu a jsem smutná

Anonymní
14.6.20 16:55

Smutná

Radšej anonim, neviem ako začat. Mali by sme s partnerom zažívat najkrajšie obdobie pretože mame 2 mesačné mimi :srdce: no naopak ja sa velmi trápim. partner mi po malichernej hádke povedal, že ma už nemiluje :,( jeho chovanie bolo take divne poslednu dobu vlastne od zaciatku corona krízy kedy som bola ešte tehotna a pohadali sme sa ohladne hygieny…proste som sa bala a plašila a proste tie hormony… :nevim: to sme mali tichu domacnost zacali sme sa postupne bavit…po narodeni malej bol chladny a potom prisla dalšia hadka a bum…uz ma nemiluje :nevim: povedal to na plnu hubu…vraj vela parov takto zije, maju dieta a ziju len ako rodicia…ja to beriem ako podraz zradu. Naco somnou chcel dieta a teraz toto…mal mi povedat narovinu ako to citi…proste nemozem prinutin niekoho aby vas miloval…
Ja takto nechcem žiť. Som za uplnu rodinu a nie žit vedla seba ako spolubyvajuci. On není z uplnej rodiny je jedinačik nemal žiaden vzor…on nemože za to ako vyrastal.
Neviem ako a kam sa pohnut…miminku som dala meno po nom s tym, že som dufala že sa vezmeme skoro po 10 rokoch…a povedal že on papier nepotrebuje.
Vy ženy zotrvali by ste v podobnom vztahu aj za cenu že vas partner nemiluje? Ja si to uprimne neviem predstavit, chyba mi objatie pohladenie pusa…proste citit že ma ma niekto naozaj rad. Aj to male to vyciti ze otec matku nemiluje…
Ako dalej…???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.6.20 17:13

Zdravím,
Co dál Vám bohužel neporadím. Ale zůstávat s mužem kvůli dítěti je blbost. Matka taky byla s otcem jen kvůli nám a bylo to na prd. Sice dítě má „úplnou“ rodinu, ale pozná, že něco není v pořádku. A záleží jak dlouho to člověk vydrží, a když dítě dospěje, tak se zeptá rodičů, proč spolu byli. I když to že strany rodičů není výčitka, tak dítě se tak cítit může. Byt na Vašem místě, tak bych to zkusila bez něj. Sice bude to těžký, ale takto se budete jen trápit. Jedná věc je žít a domýšlet si a druhá je, když Vám chlap na rovinu řekne, že Vás nemiluje. Je to z jeho strany podraz, když si s Vámi udělal dítě, a pak Vám řekne tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
14.6.20 17:14

Ahoj, ne nebyla bych s někým, kdo mě nemiluje. Jestli to ale jen tak neplacl ve vzteku? Užívis sebe a miminko sama? Jestli ano, odešla bych. Kdyby ne, počkala bych, než nastoupil do práce :think: Sedněte si a promluvte si :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 17:17

@Jeannette1996 moj nazor, nejde prestat milovat človeka zo dna na den po malichernej hadke…tvrdil ze sa to v nom nahromadilo a ze to proste nejde…skor si myslim, že niekoho ma…sex nebol od 5 mesiaca tehotenstva a nejaval zaujem anibo ine praktiky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.6.20 17:19

@mamina89 no ono najhoršie na tom je že byvame v inom štate než je Slovensko.. no nemam sa kam vratit k rodičom uz vobec nie…či by som úživila tak mohla by som do prace a babicka by obcas pohlidala

• Nahlásit
  • Citovat
14.6.20 17:26

Nejlepší bude si promluvit. Po 10-ti letech byste se už měli znát, a pokud něco tají, tak to určitě poznáte. Ať je to jiná známost nebo cokoliv. Třeba si to vyříkáte a bude to v pohodě. Naštvaný člověk často řekne i věci, které nemyslí vážně často jen proto, aby toho druhého ranil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 17:32

@Jeannette1996 no najhoršie je že ja to aj cítim že nieco neni v poriadku…človek ktory miluje sa takto k žene nechova…som tu sama na mimi nemam sa s kym porozpravat je mi smutno :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.6.20 17:38

Jsem take „sama“, s pritelem zijeme vlastne vedle sebe, starame se o deti. Je skvely otec. Deti miluji cas, ktery stravime vsichni dohromady. A ja jim to nedokazu vzit. Pritel je skvely tata, kluky miluje, me nejspis ne, ale kdyz vidim, jak se tesi, az prijde tata z prace, jak blbnou, nedokazu proste odejit a tohle vse jim sebrat. Nechci, aby meli kluci jednou druhou „maminku“, dva domovy…

Sama se v tom placam. Ale zatim zustavam.

S detmi se vse meni, uz nejsme jen sama za sebe, to rozhodnuti delame i za ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.6.20 17:43
@Anonymní píše:
Jsem take „sama“, s pritelem zijeme vlastne vedle sebe, starame se o deti. Je skvely otec. Deti miluji cas, ktery stravime vsichni dohromady. A ja jim to nedokazu vzit. Pritel je skvely tata, kluky miluje, me nejspis ne, ale kdyz vidim, jak se tesi, az prijde tata z prace, jak blbnou, nedokazu proste odejit a tohle vse jim sebrat. Nechci, aby meli kluci jednou druhou „maminku“, dva domovy…

Sama se v tom placam. Ale zatim zustavam.

S detmi se vse meni, uz nejsme jen sama za sebe, to rozhodnuti delame i za ne.

Mimi ma 2 mesiace zatial to nepozna…len potrwbujem ediet ci taky clovek sa dokaze zmenit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
51082
14.6.20 17:53

Ach jo :? promluvit jak to vidí on dál. Ale jestli to myslí vážně co řekl tak ne nežila. To není život. Rodiči zůstanete stále ;). Ale k čemu spolu zůstávat když Tě bere jen jako matku svého dítěte? nezakoukal se jinde že vidí jen chyby? že tak najednou? i když se to urovná už to mezi Vámi zůstane :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 17:57

@Markéta80 no myslim si že sa zakoukal inam :,(
Stale sa pinizujem je mi to strasne luto snazim sa aby sa to zmenilo…zahesloval si uz aj mobil…
Je to komplikovana situacie a neviem ako z nej von…naviac byvame v cz 600km od rodiny ked si len predstavim to stahovanie je mi do placu…tolke roky a teraz kruta pravda :,(

• Nahlásit
  • Citovat
46
14.6.20 17:57

Ahoj, sama jsem z rodiny, kdy otec byl s nevlastni matkou jen kvuli tomu, abychom my deti nejakou matku meli-vycitili jsme to, ze to u nich neklape. Kolikrat si nerekli ani ahoj a rozdily ve vychove se hodne zacaly projevovat, hadky.. a kdyz poslednimu sourozenci padlo 15 (byl udajne ve veku, kdy uz druheho rodice nepotreboval), nevlastni mama se sbalila a odesla. Muzu rict, ze po jejim odchodu, jako by mraky z oblohy zmizely. Najednou byl vsude klid:) :dance:
S byvalym pritelem jsme spolu planovali dite, ted si libam ruce, ze jsem do toho nesla, vyklubalo se z nej neco podobneho, z niceho nic „opadla laska“-byla v tom jina. Ale tak to chodi :roll:..
Ja sama bych urcite ve vztahu kvuli diteti nesetrvavala, je to ubijejici pro vas oba, pozdeji i pro prcka. Mozna to zni trochu sobecky, sama bych chtela uplnou rodinu pro sve budouci potomky, ale kdyz by se to nedalo, asi bych byla radsi, aby melo spokojenejsi detstvi se samozivitelkou, prip. nevlastnim otcem (ne jako byla moje nevlastni matka :D ). Pokud jste spolu ale takhle dlouho, promluvila bych si. Hodne stesti, verim ze ho bude potreba :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 18:04
@Anonymní píše:
Mimi ma 2 mesiace zatial to nepozna…len potrwbujem ediet ci taky clovek sa dokaze zmenit? :nevim:

Ale ano, dokaze, az se odzamiluje z te druhe (pokud nejaka je).

Ale zase ze bych priteli tolerovala bokovku, to tedy ne…

• Nahlásit
  • Citovat
51082
14.6.20 18:11
@Anonymní píše:
@Markéta80 no myslim si že sa zakoukal inam :,(
Stale sa pinizujem je mi to strasne luto snazim sa aby sa to zmenilo…zahesloval si uz aj mobil…
Je to komplikovana situacie a neviem ako z nej von…naviac byvame v cz 600km od rodiny ked si len predstavim to stahovanie je mi do placu…tolke roky a teraz kruta pravda :,(

Neponižuj se, to nemá cenu. Ted budeš stejně ta nejhorší :? Možná mu říct jestli si uvědomuje co dělá a že o Vás přijde :? Tohle řešit takhle po porodu je psycho. Ale když vše hesluje tak je to už jasné :? Blbý je že jsi od rodiny tak strašně daleko :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 18:14
@Markéta80 píše:
Neponižuj se, to nemá cenu. Ted budeš stejně ta nejhorší :? Možná mu říct jestli si uvědomuje co dělá a že o Vás přijde :? Tohle řešit takhle po porodu je psycho. Ale když vše hesluje tak je to už jasné :? Blbý je že jsi od rodiny tak strašně daleko :?

Jo, taky si myslim, ze je to jasne a jediny zpusob je tady odejit a cekat, co se stane a jestli se chyti za nos a prijde s prosikem.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama