Snažení 2018

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Majuškaa123
Povídálka 36 příspěvků 10.09.18 22:11
Snažení 2018

Ahojte holky, chtěla bych se vás zeptat snažíme se s přítelem už 2 roky o dítě a pořád se nám to nedaří.. :? Mám nepravidelnou MS, chodím pravidelně k doktorovi, mám i autoimunitní zánět štítné žlázy ale prý mi to nebrání k otěhotněni. Ale mám otázku na přítele už dlouho pije denně i 4-5 energy drinku zkouším mu to rozmluvit aby to už nepil ale nějak neposlouchá :D chtěla bych se zeptat zda s tim nemá někdo zkušenosti jestli to může být tím že toho pije hodně že se nám to děťátko nedaří.. Děkuji moc za každou odpověď :).

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LaraA
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 11.09.18 00:17

a on nebyl na vyšetření?

Majuškaa123
Povídálka 36 příspěvků 11.09.18 12:18

Byl asi před rokem a půl a má všechno v pořádku.

Levixka
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 12.09.18 13:10

@Majuškaa123 Může to být tím a nemusí.. A proč to pije, že mu to chutná nebo že nemá energii? Kdyztak mu zkuste koupit Macu ta pomáhá na psychickou i fyzickou energii a třeba je přestane pít a stane se zázrak :) macu můžete jist i vy :) pokud mu ovšem chutnaji tal nevim.. Ja je mam taly ráda ale co se snažíme omezila sem to na jeden den v tydnu, jen tak na chuť :) jinak neni nic novejo, že kofein a ty další látky v tom mohou mít vliv na hormony v mužském těle i ženskem no..

Marlen M
Povídálka 12 příspěvků 13.09.18 09:27

Ahoj, někde jsem četla, že kafe nebo energetak před sexem může zrychlit spermie, ale co je na tom pravdy opravdu netuším :D

O.Wood
Stálice 83 příspěvků 27.09.18 21:11

Poradite mi holky zda nektery z ovu testu je pozitivni?

Majuškaa123
Povídálka 36 příspěvků 28.09.18 23:35

Ahoooj holky :)
Tak už jsem tu zase :D
Mám takový menší problém, mám nepravidelnou MS a naposledny jsem jí měla teď 2.9. A dneska se už zase špiním a poboliva mě břicho. Nejde mi to hlavou že MS mám jednou za 2 měsíce a že bych to měla teď dostat po druhe v jednom.měsíci me.hlava nebere.. :D Léky to nemůže být, žádné neberu. Nemá někdo zkušenosti ? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 14:45

@O.Wood já v tom sice jsem úplný nováček ale podle toho co vidím tak 17/3 byl nejtmavší a tehdy byl pozitivní…ale určitě si počkej na rady zkušených testovatelek … :roll:

llsonik
Kecalka 333 příspěvků 16.10.18 16:57

Ahojky holky :)
muzu se zeptat? Dneska jsem 10DC a boli me bricho jako bych mela dostat MS . Mohla by to byt ovulka? MS mam po 28 dnech. Dekuji za zkusenosti a rady :)

KlarcaNem
Nováček 7 příspěvků 19.10.18 11:54

Ahoj holky, je tu podobnych dotazu spousta, ale rada bych slysela vas nazor..

S pritelem se od dubna snazime o mimco. Na zacatku cervence jsem mela samovolny potrat v 6tt. Ted mam uz 36 den cyklu a menstruace nikde??? Testy porad negativni. Ale 21.-23.den cyklu jsem spinila svetlejsi krvi a 25. den ze me vysel tmave hnedy hlen, od te doby nic.

U dr jsem byla pred 14 dny, na utz nic nevidel, ale pry jsem mela vysokou sliznici, coz mohlo byt blizici se menstruaci i tehu.

Cystu urcite nemam. Dr rikal, ze je vse ok.

Myslite, ze je porad sance, ze najdu //?
Jinak mam uz asi 14dni natekla a citliva prsa, a jsem obcas trochu vic unavena

Moc dekuju za vas nazor :)

katykatus
Nováček 2 příspěvky 20.10.18 08:08

Ahojky snažíme se s přítelem o miminko už přes rok minulý rok v srpnu jsem dobrala poslední HA .A tak čekáme kdy se to povede .Teď mám zpoždění 18 dní a poslední ms mi začínala 2.9. a trvala 5 dní vždy jsem mývala ms začátkem měsíce tak nwm, bolesti mám jako při ms jsem teď nachlazená ale dnes test negativní máte některá podobnou zkušenost může to být těhotenství co myslíte ? :) :) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 13:41
Snažení o mimi

Dobrý den pane doktore, chci se zeptat. od 1.10 večer do 6.10. Ráno jsem měla MS první dny byly silné. Jelikož jsem byla měsíc od vysazení prášku tak, MS se dostavila skoro ve stejný termín jako vždy. Hned toho 6.10. Večer jsme měli s přítelem sex s tím, že ejakuloval do mě. Pote v dalším týdnu 4× sex a sobota 13.10. Jsem měla večer úplně na toaletnim papíře úplně čirý, průhledny táhly hlen který nezapachal. Bylo to jen když jsem se utrela a bylo toho poměrně hodně toto trvalo do neděle někdy do odpoledne. Jindy jsem tohle nikdy neměla. Mívám jen bílý výtok ale ne v takové míře. V neděli večer-noc 14.10.prisli velké bolesti do podbřišku bolest stridala pravou a levou stranu. Poté mě to bolelo ikdyž jsem zatnula sval nebo i při chuzi. Trvalo to jen tu noc. Ráno už to bylo dobré. Tak jsme měli s přítelem opět sex asi 4×. Po 2 dnech se objevil bílý výtok ale opravdu jen malinko (jen malá skvrnka na kalhotkách) a do toho velmi citlivé bradavky a tlak v prsou a pocit těžkosti a pocit že se mi zvětšily. Občas mě pichne v podbřišku. Cca za 8 dnů by se měla dostavit MS. Bude to 2 měsíc od vysazení antikoncepce. S přítelem se snažíme o miminko. Tak bych byla ráda kdyby se MS nedostavila :( Zatím žádné špinění jen občas bolest v podbřišku a pocit na zvraceni. Test jsem si dělala dnes 23.10. V poledne a byl negativní. Kdyby byla tedy ovulace tedy cca toho 14.10-16.10. Je to ještě brzo na test? Sex jsme měli několikrát před i po ovulaci. Zaskočil mě ten pruhledny hlen nikdy jsem ho neměla.Děkuji za odpověď. :think:

petruska113
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 04.11.18 20:18

Ahoj diskutuje se i zde pokud by jste se chtely nektera pridat

petruska113
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 04.11.18 20:19
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 18:08
Snažení o miminko

Ahoj děvčata, jsem tu úplný nováček, byť Vas sleduji uz dlouho, doposud jsem nenašla odvahu sama napsat. S manželem se snažíme o miminko cca 14 měsíců, tedy neco malo přes rok. A jak jistě tušíte, stále nic. Podstoupili jsme veškerá potřebná vyšetření, spermiogram, me vyšetření včetně profouknutí vejcovodu-vse v absolutním poradku. Ovulace mam. Již třetí mesic užívám clostilbegyt a gynprodyl, doplňuji o bylinný caj neplodnost, drmek v kapslich a kapky jeřábu ptačího. Bylinný caj a kotvicnik užívá uz i manžel a k tomu jsme si pořídili lubrikacni gel, krery podporuje ,,mrsnost a přežití,,. Sex je samozřejmě častý. Hlava, řekla bych, čistá-řešíme stavbu domečku a do toho máme spousty prace, takže nemyslime jen na miminko. Uz si nevim rady…mate některá podobnou zkušenost?? Dekuji za jakékoli reakce.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >