Reklama

Snažení 2018

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majuškaa123
Povídálka 35 příspěvků 10.09.18 22:11
Snažení 2018

Ahojte holky, chtěla bych se vás zeptat snažíme se s přítelem už 2 roky o dítě a pořád se nám to nedaří.. :? Mám nepravidelnou MS, chodím pravidelně k doktorovi, mám i autoimunitní zánět štítné žlázy ale prý mi to nebrání k otěhotněni. Ale mám otázku na přítele už dlouho pije denně i 4-5 energy drinku zkouším mu to rozmluvit aby to už nepil ale nějak neposlouchá :D chtěla bych se zeptat zda s tim nemá někdo zkušenosti jestli to může být tím že toho pije hodně že se nám to děťátko nedaří.. Děkuji moc za každou odpověď :).

Reklama

Reakce:

LaraA
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 11.09.18 00:17

a on nebyl na vyšetření?

Majuškaa123
Povídálka 35 příspěvků 11.09.18 12:18

Byl asi před rokem a půl a má všechno v pořádku.

Levixka
Kecalka 284 příspěvků 12.09.18 13:10

@Majuškaa123 Může to být tím a nemusí.. A proč to pije, že mu to chutná nebo že nemá energii? Kdyztak mu zkuste koupit Macu ta pomáhá na psychickou i fyzickou energii a třeba je přestane pít a stane se zázrak :) macu můžete jist i vy :) pokud mu ovšem chutnaji tal nevim.. Ja je mam taly ráda ale co se snažíme omezila sem to na jeden den v tydnu, jen tak na chuť :) jinak neni nic novejo, že kofein a ty další látky v tom mohou mít vliv na hormony v mužském těle i ženskem no..

Marlen M
Povídálka 12 příspěvků 13.09.18 09:27

Ahoj, někde jsem četla, že kafe nebo energetak před sexem může zrychlit spermie, ale co je na tom pravdy opravdu netuším :D

O.Wood
Stálice 68 příspěvků 27.09.18 21:11

Poradite mi holky zda nektery z ovu testu je pozitivni?

Majuškaa123
Povídálka 35 příspěvků 28.09.18 23:35

Ahoooj holky :)
Tak už jsem tu zase :D
Mám takový menší problém, mám nepravidelnou MS a naposledny jsem jí měla teď 2.9. A dneska se už zase špiním a poboliva mě břicho. Nejde mi to hlavou že MS mám jednou za 2 měsíce a že bych to měla teď dostat po druhe v jednom.měsíci me.hlava nebere.. :D Léky to nemůže být, žádné neberu. Nemá někdo zkušenosti ? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 14:45

@O.Wood já v tom sice jsem úplný nováček ale podle toho co vidím tak 17/3 byl nejtmavší a tehdy byl pozitivní…ale určitě si počkej na rady zkušených testovatelek … :roll:

llsonik
Kecalka 324 příspěvků včera v 16:57

Ahojky holky :)
muzu se zeptat? Dneska jsem 10DC a boli me bricho jako bych mela dostat MS . Mohla by to byt ovulka? MS mam po 28 dnech. Dekuji za zkusenosti a rady :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >