Reklama

DUPHASTON A TĚHOTENSTVÍ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denkat
Kecalka 136 příspěvků 10.09.18 20:26
DUPHASTON A TĚHOTENSTVÍ

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli je tu nějaká z vás, která má vysloveně špatné zkušenosti s duphastonem nebo by ho vůbec nedoporučila. Mám hodně nepravidelné cykly a s manželem se snažíme o miminko. V zimě jsem ho brala a cykly měla krásně pravidelné a dokonce se nám zadařilo, bohužel to skončilo biochemickým. Nicméně teď bych si ho chtěla nechat opět předepsat od doktora, protože od té doby, co jsem ho přestala brát jsem cykly měla opět nepravidelné a ani se od té doby nezadařilo. Nejsem zastáncem umělých hormonů, ale v mém případě zatím kontryhel, drmek nebo čaj Ludmily Mojžíšové nezabírají. Co myslíte?

Reklama

Reakce:

HaničkaJ
Povídálka 18 příspěvků 12.09.18 10:06

Ahoj, já kdysi duphaston brala a taky mi pěkně upravil cykly… pak jsem ho už nemusela brát… šlo to samo…
Během posledních 2 let jsem 2× otěhotněla a vždycky to skončilo špatně (samovolný potrat a revize protože přestalo bít srdíčko). Teď jsem těhotná potřetí a až do 14 týdne mi doktor nasadil raději na podporu Duphaston 2× denně… asi to pomohlo, jsem teď v 28 tt. :dance: :srdce:
Přeju hodně štěstí :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >