Snažení a dítě

Anonymní
1.5.20 11:47

Snažení a dítě

Ahojte, jsem tady nová a přišla jsem si k vám pro radu, je mi 21 let a s přítelem se snažíme o miminko ale teprve 4 měsíce ale zatím nic.. Já vím že je to teprve kratce.
Před 14.dny jsem byla u svého gynekologa na kontrole.. Řekla jsem mu že se snažíme o miminko.. A on mi dal tohle..
A řekl mi že mi tohle má pomoct máte s tím prosím někdo zkušenost a pomohlo vám to? ????
Moc vám děkuji za odpovědi a přeji hezký den ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2370
1.5.20 11:54
@Anonymní píše:
Ahojte, jsem tady nová a přišla jsem si k vám pro radu, je mi 21 let a s přítelem se snažíme o miminko ale teprve 4 měsíce ale zatím nic.. Já vím že je to teprve kratce.
Před 14.dny jsem byla u svého gynekologa na kontrole.. Řekla jsem mu že se snažíme o miminko.. A on mi dal tohle..
A řekl mi že mi tohle má pomoct máte s tím prosím někdo zkušenost a pomohlo vám to? ????
Moc vám děkuji za odpovědi a přeji hezký den ????

Nevím co to je, ale vypadá to jako klasicky kalendář na zapisování menstruace, ovulace atd…což je pro mě lepší si stáhnout aplikaci do telefonu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14365
1.5.20 11:55

Hezky! Gynekolog, co uznává symptotermální metodu, to koukám. 8o :pankac: Najdi si informace o měření bazální teploty. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 11:57

@Melody26 ano menstruační kalendář mám v telefonu taky a mám už ho asi 3 roky tak nevím, jestli v tom kalendáři pokračovat a nebo tomu prostě nechat volný průběh ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.5.20 12:12

Antikoncepce

Ahoj holky..
Prosím, jak dlouho jste brali antikoncepci a po jaké době po jejím vysazení jste otěhotněli?
Já brala antikoncepci 3 roky ale už ji 2 roky neberu..
Může to mít ještě nějaký vliv na to, že ještě nemůžu otěhotnět?
:think:

• Nahlásit
  • Citovat
2370
1.5.20 12:19
@Anonymní píše:
@Melody26 ano menstruační kalendář mám v telefonu taky a mám už ho asi 3 roky tak nevím, jestli v tom kalendáři pokračovat a nebo tomu prostě nechat volný průběh ;)

Tak kalendář v telefonu je jen takový informativní a aby si měla přehled jak máš dlouhé cykly, potom když meris ovulaci tak kdy máš ovulaci a tak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2370
1.5.20 12:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky..
Prosím, jak dlouho jste brali antikoncepci a po jaké době po jejím vysazení jste otěhotněli?
Já brala antikoncepci 3 roky ale už ji 2 roky neberu..
Může to mít ještě nějaký vliv na to, že ještě nemůžu otěhotnět? :think:

Já otěhotněla první cyklus po 16letem vysazeni HA ale bohužel to skončilo zamlklém 8o jestli nemůžeš 2 roky otěhotnět tak si myslím že bude problém jinde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
1.5.20 16:27

@Melody26

@Melody26 píše:
Já otěhotněla první cyklus po 16letem vysazeni HA ale bohužel to skončilo zamlklém 8o jestli nemůžeš 2 roky otěhotnět tak si myslím že bude problém jinde…

Nene 2 roky prášky neberu.. Snažíme se teprve 3 měsíce :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2370
1.5.20 16:29
@Majka6802 píše:
@Melody26Nene 2 roky prášky neberu.. Snažíme se teprve 3 měsíce :slight_smile:

Tak to je chvilička :palec: ovulaci sleduješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
1.5.20 16:38

@Melody26

@Melody26 píše:
Tak to je chvilička :palec: ovulaci sleduješ?

Abych Vám řekla pravdu, tak do té doby než jsem navštívila gynekologa tak vůbec ne..
Ale teď už ano ;)
Nebo se alespoň o to snažím.. Jsem tim jako posedlá.. Každý den si ji počítám :D
Ale bojím se toho, že to třeba ani tak nepůjde, když jsem byla u svého gynekologa na kontrole, tak mi řekl, že mám hodně folikul ale že je to prý dobře..
A dá se vůbec ovulace poznat jinak než počítáním? Pozná to žena na sobě? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1754
1.5.20 16:56
@Majka6802 píše:
@Melody26

let

Abych Vám řekla pravdu, tak do té doby než jsem navštívila gynekologa tak vůbec ne..
Ale teď už ano ;)
Nebo se alespoň o to snažím.. Jsem tim jako posedlá.. Každý den si ji počítám :D
Ale bojím se toho, že to třeba ani tak nepůjde, když jsem byla u svého gynekologa na kontrole, tak mi řekl, že mám hodně folikul ale že je to prý dobře..
A dá se vůbec ovulace poznat jinak než počítáním? Pozná to žena na sobě? :think:

Já brala HA 9 let a otěhotněla jsem dva měsíce po vysazení. Na počítání ovulace je brzy, otěhotnění je i hodně „v hlavě“. Užívejte si snažení a nestresujte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2370
1.5.20 22:11
@Majka6802 píše:
@Melody26Abych Vám řekla pravdu, tak do té doby než jsem navštívila gynekologa tak vůbec ne..
Ale teď už ano ;)
A dá se vůbec ovulace poznat jinak než počítáním? Pozná to žena na sobě? :think:

Někdo to pozná někdo ne…prý bolí hodně vaječníky a v podbřišku při prasknutí, takže nastává ta ovulace…a jak počítáš? Protože dvě ženy se stejným cyklem můžou mít ovulaci různě…já si dělala ovulacni testy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
2.5.20 10:29

@Melody26
Buď takhle a nebo jsem si všimla že na internetu je ovulační kalkulačka.. A ještě jsem si koupila ovulační testy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2370
2.5.20 10:43
@Majka6802 píše:
@Melody26
Buď takhle a nebo jsem si všimla že na internetu je ovulační kalkulačka.. A ještě jsem si koupila ovulační testy ;)

No jak říkám, aplikace atd, to je jen odhad na základě nějakých průměrných cyklů a ideální doby luteální fáze…ale to má každá jinak…já kdybych se řídila podle aplikace tak nikdy neotehotnim protože mi to nikdy nesedělo…kamarádka se takhle řídila aplikací a když nemohla otěhotnět 8 měsíců tak si začala dělat ovulacni testy a zjistila že má ovulaci o 5 dní později než jí ukazovala aplikace :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
2.5.20 11:13
@Melody26 píše:
No jak říkám, aplikace atd, to je jen odhad na základě nějakých průměrných cyklů a ideální doby luteální fáze…ale to má každá jinak…já kdybych se řídila podle aplikace tak nikdy neotehotnim protože mi to nikdy nesedělo…kamarádka se takhle řídila aplikací a když nemohla otěhotnět 8 měsíců tak si začala dělat ovulacni testy a zjistila že má ovulaci o 5 dní později než jí ukazovala aplikace :palec:

@Melody26
Takže si mám každý den dělat ovulační test? :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama