Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, já testovala 1 den před ms (13DPO) a ukázal mi 1-2 (u tohoto testu je důležitě dodržet návod, tak pozor na to) určitě doporučuju dělat z ranní moči.
A proč kupuješ vůbec test zbytečně? Nevíš jestli ti dojde menstruace. Jinak v letáku mas napsaný, potom co ti meska menstruace.
@mackA159 o miminko se uz nejakou dobu snazime a priznaky mam takze chci vedet zda jen vsugerovane nebo opravdu
Testuj az dva dny po domnelem vynechani ms, kdyz nemas pravidelny cyklus, jinak to jsou vyhozene penize a ten digi test je zbytecne drahy, aby se s nim plytvalo…,ale jestli je ti tohle, jedno, otestuj se klidne hned, ale vysledek stejne nebude smerodatny, at pozitivni ci negativni
@Anonymní píše:
Zdravim damy,
Jelikoz jsem mela spoustu prace tak jsem na nakup poslala manzela, mel koupit i tehotensky test. Bohuzel se nevyzna a rozhodl se dat na pani z lekarny (i presto ze jsem mu jasne rikala at koupi dr maxe) a vzal digitalni test clearblue.
Ms cekam zitra (mam ji nepravidelnou a obcas se o den dva zpozdi) tak nevim kdy zkouset, protoze jsem se docetla ze ty digitalni zkratka nejsou tak citlive. Presto jsem ale nedockava a neda mi to. Kdy bych tak mela testovat? O
Testovala jsem 4dny před Ms a čárka tam slabá už byla…
@Annabela11 píše:
Testovala jsem 4dny před Ms a čárka tam slabá už byla…
Na digitálním ale nejsou žádné čárky
jestli ti není líto peněz, tak zkus v den vynechané ms. Když budeš, ukáže se
Zdravim damy,
Jelikoz jsem mela spoustu prace tak jsem na nakup poslala manzela, mel koupit i tehotensky test. Bohuzel se nevyzna a rozhodl se dat na pani z lekarny (i presto ze jsem mu jasne rikala at koupi dr maxe) a vzal digitalni test clearblue.
Ms cekam zitra (mam ji nepravidelnou a obcas se o den dva zpozdi) tak nevim kdy zkouset, protoze jsem se docetla ze ty digitalni zkratka nejsou tak citlive. Presto jsem ale nedockava a neda mi to. Kdy bych tak mela testovat? O