Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Chci se prosím poradit dnes mi došel femigard. Píši užívat 12 týdnu v kuse? Tedy je jedno kdy začnu? A jestli třeba první den má nebo je to jedno? 16-26dc užívám utrogestan. Teď jsem 27 DC a očekávám má. Díky za rady. ![]()
Já jsem začala brát od 1. dne cyklu. Ovulace sice přišla až 26.-27. den cyklu, ale otěhotněla jsem
(do té doby jsem měla cykly 32-35 dní, ale poslední 3 cykly před Femigardem byly anovulační).