Dostinex a těhotenství

23
30.4.20 16:47

Dostinex a těhotenství

Zdravím, už začínám být zoufalá a myslím si že jsem neplodna ????. Rok se snažíme s přítelem o miminko. Ale stále to nejde, byla jsem na gynde nechat si udělat hormonální profil tam mi vyšlo že mám vyšší prolaktin. Nasadil mi Dostinex. Brala jsem půl tablety týdně. na Po měsíci jsem byla znovu na vyšetření a prolaktin byl v normě. MS mám celkem pravidelnou, ovulaci si hlidam obulacnimi testy, minuli měsíc jsem měla krásnou ovulaci ale tento měsíc nic ???? jen slabounká čárka. Je mi 26 a už jsem dost vyplašená. Narazila jsem na spousty diskuzí kde holky píšou že po užívání Dostinexu, se jim podařilo do dvou měsíců počít. Já už čekám 4 měsíce a stále nic???? mužů ještě doufat? Má s tím někdo zkušenost? Děkuji a krásný den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59
1.5.20 07:37

Ahoj, měla jsem stejný problém. Příliš vysoký prolaktin, Dostinex jsem brala 2 roky, o miminko jsme se snažili 3 roky, jen mě v té době bylo 32 let. Strašně jsem to řešila, chodila jsem na cvičení podle Mojžíšové, pak jsem brala hormony na ovulaci, nic nepomohlo, byla jsem zoufalá. Pak jsme dostali žádanku do centra asistované reprodukce. Byli jsme na prvním sezení, kde nám vše vysvětlili, řekla jsem si, že tady nám určitě pomůžou. Tak nějak jsem se uklidnila. Měla jsem přijít druhý den cyklu na krevní obraz, ale na to už nedošlo, protože jsem už byla těhu :wink:. Pokud jsi jinak ty i tvůj partner v pořádku, tak zkus na to tolik nemyslet, uvidíš, že se zadaří :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
1.5.20 20:19

@kikusha Děkuji za odpověď :* zkusím to tedy vypustit z hlavy. Třeba to přijde až to budu nejmíň čekat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama