Snažení červen 2017

69
17.5.17 22:17

Snažení červen 2017

Vítám všechny snažilky :mavam:, které plánují snažení, nebo pokračování v měsíci červnu. Pojďte se pobavit o denních starostech a radostech co se snažení týče. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.5.17 01:30

Zdravim jsem tu nova tak doufam ze nepisu kam nemam… S manzelem se snazime ale spise jako kdyz to prijde tak to prijde :D… Myslim tim bez mereni bazalni teploty a sledovani ovu. Ted to bude paty mesic. Jeste jsem v pohode ale stve mi ze nektere me zname rekli v prosinci chci a v lednu bylo. I kdyz to kazdemu preji…Brala jsem ted 3 mesice duphostan na srovnani menstruace… No a ted mam 3 den spozdeni. Pritom predesle dva mesice na den presne. Ale hrozne me boli bricho a mam takovy ten pocit rikam tomu " tezky spodek " :lol: a boli mi bradavky i kdyz to nemyvam ale myslim ze dorazi. Kazdou chvilku jsem na toalete ze uz a nic. Tak uvidime takhle jsem to mela v listopadu ale to jsme jeste neplanovali…zpozdeni 14 dni 15 den test a nic :-( 16 ta mrcha dorazila… Pak mi zacala blaznit menstruace :-/… Kazdopadne je tu nejaka sance… Teda alespon myslim tak uvidime. :think:… Jinak nikdy jsem nebrala antikoncepci ani zadne leky… Doufam ze to vyjde co nejdriv… A to same preji vsem ostatnim :*

• Nahlásit
  • Citovat
396
18.5.17 10:17

Ahojky my budeme ve snažení v Červnu pokračovat snažíme se od Září zase mě čeká Clostilbegyt který už beru třetí měsíc ( tedy teď budu brát třetí měsíc) a v půlce cyklu opět ultrazvuk injekce Pregnylu a uvidíme snad se konečně zadari když ne nejspíš si už přinesu zadanku do car

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 10:33

Ka-Ha prosimte co jsou to ty injekce Pregnylu… Opravdu se nevyznam a mam i problem jelikoz s manzelem ziju v Tunisu tak bych chtela vedet tak nejak vsechno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
18.5.17 10:36

Jsou to injekce které napomáhají k prasknutí folikulu a tím i uvolnění vajíčka tak mi to aspoň vysvětlovala má dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 10:44

Dekuji a prosim rekne mi jeste nekdo jak dlouha doba je pro snazeni tak primerena a pote nevstivit doktorku a kdyztak i manzel? Vim ze u kazdeho je to inividualni… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
18.5.17 12:45

Já to měla po 3-4 neúspěšných měsících snažení ale u mě to ovlivňují i mě diagnózy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
20.5.17 09:37

Ahojky tak co jak se mate? Já teď celkem naprd mám v hájí plotýnky tak od úterý chodím na injekce a možná si půjdu i lehnout do špitálu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.17 18:02

@Ka-Ha Ahoj… No tak to je teda k nastvani… Ja nic moc vcera mrcha dorazila… Tak resime nejspis navstevu doktora :roll:… A co jsi delala? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
20.5.17 18:09

Právě že vuuuuubec nic to je nejhorší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.17 19:41

To je teda pekny :nevim:… No hlavne aby jsi byla co nejdriv fit :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
21.5.17 23:53

Ahoj holky, jsem tu pár dní nebyla a už se to tu rozrůstá. My se snažíme od dubna, ale přítel teď musel často jezdit na služebky a zrovna když mi to vycházelo na plodný dny :zed: :D haha, ale od června už budeme pořád spolu, tak budeme zkoušet každý den. Někde jsem četla, že je lepší obden, ale to pochybuju že vydržíme, když jsme se teď často neviděli :lol: :D :cert:..jak často se snažíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 15:52

Tak to mi druhe ditko planujeme od rijna…tak uvidime zda se zadari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
28.5.17 18:13

Ahoj holky ráda bych se k vám přidala do klubu :D my se s manželem snažilme krátce, ale byl mi diagnostikován dle uz PCOS, takže zítra volám do CAR buď Podolí nebo Pronatal, žádanku jsme nevyfasovali, ale dle mojí dr je to jediná cesta k mimi :( ale nevzdáváme se a zkoušíme i přirozeně, objednala jsem si gynex a až mrška dorazí (i když by si to taky mohla nechat a mohl tam být malý pidižvík :D ) tak nasadím ;) přeju všem, aby jsme co nejdříve viděli // vytoužené :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
28.5.17 20:44

Také se přidávám, cca za týden mám dostat MS. Bylo by fajn kdyby ne :-) chci se zeptat kdy testujete? Až když nepřijde MS nebo i dřív?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama