Snažení ČERVENEC 2019

Fotoalbum tématu (54) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gargamel
Stálice 84 příspěvků 05.06.19 05:27
Snažení ČERVENEC 2019

Ahoj holky, jsem tu nová, i když doma mám už tři děti, takže nejsem nováček co se týče snažení. Asi si možná myslíte, že blázním, když zakládám červenec sotva začal červen, ale myslím, že tu je jistě spousta snažilek, které se chtějí začít snažit až příští měsíc. Tak doufám, že se brzy přidáte k diskuzi. :)

Já jsem měla poslední MS na konci května, takže asi zrovna ovuluju, ale protože se chceme snažit o holčičku, rádi bychom se snažili před ovulací, aby klučičí spermie neměly šanci, takže až další měsíc. Protože absolutně netuším, kdy ovuluju, nakoupila jsem si ovulační testy a chci testovat celý měsíc až do příští MS a ovulace, snad to teda k něčemu bude, protože jsme se o mimi snažili už loni v červnu a testy mi OVU vůbec neukázaly. Už nejsem nejmladší (36) a mám akne, tak snad nemám PCOS, ale menses mám pravidelnou, tak snad ovu probíhá… Navíc mám pocit, že jsem loni v tom červnu otěhotněla, protože v řervenci přišla menses o týden dřív a s bolestmi a byla silná, takže to možná bylo nepovedené těhu, ale jistá si nejsem, protože testy byly negativní (bylo to týden před očekávanou MS).

Holky, tak se těším až se přidáte a napíšete o sobě. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 100 Další »
Reakce:
Lola001
Nováček 2 příspěvky 06.06.19 12:41

Ahoj, jsem na tom obdobně. Plánujeme se v létě posnažit… a už taky nejsem nejmladší :D a taky mám doma už 3 prcky, nejmladšímu je 5 :-)

Gargamel
Stálice 84 příspěvků 06.06.19 12:58

@Lola001 Tak to jsme na tom stejně. To je super! Naší nejmladší je šest, no a ten největší prcek bude mít za necelé dva týdny 13. Tak drřím palce na snažení! Já čekám na červnovou MS a pak jdem na to. :palec:

Lola001
Nováček 2 příspěvky 06.06.19 13:27

My to tedy budeme asi směřovat až na srpen :D ale už jsem si začala měřit BT a po těch letech kdy jsem to dělala naposledy tak sjem snad všechno zapomněla. I to tělo se už chová jinak.

Gargamel
Stálice 84 příspěvků 06.06.19 15:56

Já jsem taky všechno zapomněla, z toho si nic nedělej. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 16:36

Ahojky já nejsem snazilka, ale mimi chci. Přítel ne. Každopádně mu ujeli nožky a trefil se do ovu, tak strašne moc doufám v zázrak. Okolo mě všichni těhotný a já to štěstí prostě nemam..

kačenka2016
Kecalka 157 příspěvků 11.06.19 13:50

Ahojky. Já mám posledních 8 prášku antikoncepce. A manžel mi včera řekl že ať další nekupuji že by jsme už mohly do druhého, máme holčičku teďka ji byli 2. Roky. Ale já se nějak bojím. Říkal že je to na mě. Pokud budu chtít, tak vůbec nevím, a hlavně nemám si skym o tom popovídat. :(

Gargamel
Stálice 84 příspěvků 12.06.19 05:45

Holky, tak já jsem to tu s velkou slávou založila a teď nevím, jestli se vůbec začneme snažit. :( Mně už totiž delší dobu bolí v kříži, není to omezující bolest, ale protože už to trvá několik měsíců a nelepší se to (myslela jsem, že to rozhýbu), tak jsem byla včera na CT a rentgenu a mám prý několikrát naštípnutý bederní obratel. :( Tak si teda moc nedokážu představit být v tomhle stavu těhotná a rodit. :( Už takhle se bojím reakce tchýně a tchána (netvářili se moc přívětivě ani na naše třetí miminko), asi mi to ten nahoře chce rozmluvit??? Jinak ovu testy tentokrát fungují, ovu podle nich proběhla, takže by stačilo jen počkat na MS na konci června. Takhle nevím teda, co bude. Zajdu si ještě na ortopedii a uvidím, co mi řeknou. Jestli budu nosit korzet nebo bude v nejhorším případě nutná operace (to snad ale ne).

Anonymní, tak to není moc dobrý, když přítel nechce. :( Myslíš, že pokud se mimi zadařilo, tak to přijme dobře a bude se těšit? Já jsem nakonec manžela na čtvrté ukecala a dalo to dost práce, ale bez jeho výslovného souhlasu bych do toho nešla. I když v případě našeho třetího to bylo naopak - já jsem nechtěla a manžel ano. Třetí jsem chtěla, ale až později. Byla jsem rok a půl po porodu druhé dcery, byla jsem tlustá a pořád kojila a zrovna jsem chtěla s kojením seknout a začít držet dietu. Manželovi jsem říkala, ať si dá pozor, že je to nebezpečné období. Ale on i přes můj nesouhlas si pozor nedal. :( Docela mě naštval a s těhotenstvím jsem se dlouho smiřovala, Navíc i tchýně byla naštvaná, že už to je moc, a byla naštvaná na mě, i když já v tom byla nevinně. To nebylo to moc dobré období, teď samozřejmě už je všechno pryč, malou milujeme a jsem nakonec ráda, že jsou holky od sebe jen dva roky.

@kačenka2016 Popovídej si s náma. :) Za mě čím dřív druhé mimi tím líp. První dva mám od sebe 4 roky (taky s emi do druhého moc nechtělo) a moc si nerozumí, je to až moc velký věkový rozdíl. Druhá a třetí jsou od sebe dva roky a i když se samozřejmě často hádají, mají stejné zájmy, stejné hračky, prostě je to super, že se mají a že je mám. :)

terezaSan
Stálice 82 příspěvků 12.06.19 08:43

Ahoj holky, snad nevadi ze se vetru sem. Mam doma 2.5 letyho klucika a s manzelem jsme se domluvili ze se pokusime o druhe a nechame tomu volny prubeh. No zatim se nam nedari. Ale ja uz citim ze fakt chci a myslim na to pokazde co se blizi ms :smirk:Hrozny proste, co ta hlava dokaze… Aktualni stav…7.5. probehla posledni ms a od te doby cekam na dalsi. Tehotenske testy stale negativni i kdyz mam 8 dni zpozdeni. Takze cekam kdy dojde ms. At se muzeme zas tulit

kačenka2016
Kecalka 157 příspěvků 12.06.19 10:01

@Gargamel tak s tím křížem vám vůbec nezávidím. Já trpím na šílené bolesti hlavy. U malý mě to chytlo párkrát a zabral paralen, ale teďka se bojím snad všeho. Mala je strašný sidlo a mám strach abych je pak zvládla obě. A ještě je pořád nemocná. :( :(

Gabriela93
Povídálka 21 příspěvků 12.06.19 23:19

Zdravím Vás všechny, s dovolením se k Vám taky přidávám. Začneme se po dlouhém čekání snažit příští měsíc. Ze zdravotních důvodů jsme to pořád odkládali a už se to konečně blíží :)

Leillinka
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 13.06.19 15:28

Taky se sem vetřu :oops:
Máme tříletého kluka a od března jsme se snažili o další, ale v květnu jsem musela podstoupit potrat, jelikož se těhotenství nevyvíjelo, takže rána pro mě. Tak tedy chci zkoušet znovu, ale teď se nějak sekl manžel :( Já s tím ale pořád počítám, nedokážu si představit mít dítě až za několik let, jak navrhl on.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 09:27

@Gargamel
Ahoj nevím jak by reagoval, každopádně řekl že by mi potrat nedovolil, že by semnou už nikdy nepromluvil. Ale kdo ví. Každopádně jsem včera testovala a vyšel fakt slabonky duch, vidím ho ale na fotce to moc vidět není. A tak nevím, ještě testnu zítra nebo pozdeji. Nemám pravidelnou ms, ale od ovu je to asi 11 dní. Buď a nebo..
U Tebe mi je to líto, snad to bude dobrý a budeš moct nosit brzy i dalsi mimi ;)
Prilozim fotku svýho ducha, který teda ten mobil moc nezachytil :D jestli ho uvidíš. Je teda tlustá, ale není zrovna moc vidět :D

kačenka2016
Kecalka 157 příspěvků 17.06.19 21:01

Já toho ducha vidím. Tak snad bude silet

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 01:26
@kačenka2016 píše:
Já toho ducha vidím. Tak snad bude silet

Ano trošku zesílil, nějak tomu nedokážu uvěřit :think: je to vůbec možný?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 100 Další »
Váš příspěvek
Reklama