Šance na těhotenství ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 07:44
šance na těhotenství ?

Prosím o zachování anonymu, je mi tohle téma trapné a bylo by mi nepříjemné kdyby rodina co sem chodí, zjistila na co se ptám, díky.

Ahoj, mám hloupu otázku ale 4.5 jsem měla ovulaci, včera jsem měla podle kalendáře ( střední šanci otěhotnění ) ( včera to byli tři dny po ovulaci ) a včera jsme měli styk.. první styk se do mě neudělal ale mimo a pak asi po hodině jsme na to hupsli znova.. ale on během té hodiny nebyl na záchodě a ani si penis nijak neočistil, mohu tedy otěhotnět? údajně v penisu přesněji v chanovodu jsou zbytky spermatu které po opakovaném styku opouští chanovod… prosím jak to tedy je? a kdyby se tak stalo že by i ta maličká kapka ujela je možné otěhotnět 3 dny po ovulaci? díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 03.06.19 07:51

Tak přesně takhle otěhotněla moje kamarádka po dvou měsících vztahu s partnerem. Teď jsou manželé a mají už dvě děti. Ale byl to docela šok :lol:

Dee10
Kecalka 283 příspěvků 03.06.19 07:52
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymu, je mi tohle téma trapné a bylo by mi nepříjemné kdyby rodina co sem chodí, zjistila na co se ptám, díky.Ahoj, mám hloupu otázku ale 4.5 jsem měla ovulaci, včera jsem měla podle kalendáře ( střední šanci otěhotnění ) ( včera to byli tři dny po ovulaci ) a včera jsme měli styk.. první styk se do mě neudělal ale mimo a pak asi po hodině jsme na to hupsli znova.. ale on během té hodiny nebyl na záchodě a ani si penis nijak neočistil, mohu tedy otěhotnět? údajně v penisu přesněji v chanovodu jsou zbytky spermatu které po opakovaném styku opouští chanovod… prosím jak to tedy je? a kdyby se tak stalo že by i ta maličká kapka ujela je možné otěhotnět 3 dny po ovulaci? díky

Ovulaci ti hlídá aplikace? :)

Šáruší
Závislačka 2840 příspěvků 03.06.19 07:55

Tři dna po ovulaci není možné otěhotnět, je to na milion procent neplodný den. Nelze. Otázkou zůstává, jak moc víš, že byla ovulace. V tvém úvodním příspěvku je ovulace 4.5. :nevim: takže v podstatě jakože úplně mimo.

Šáruší
Závislačka 2840 příspěvků 03.06.19 07:56

Jo a není to chanovod, ale chámovod

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 07:57

@Dee10 ano, už dlouhou dobu jedu jen podle ní a vždy je to přesně, jsem s ní spokojená.

Dee10
Kecalka 283 příspěvků 03.06.19 08:00
@Anonymní píše:
@Dee10 ano, už dlouhou dobu jedu jen podle ní a vždy je to přesně, jsem s ní spokojená.

Dobře :) také jsem si hlídala ovulaci pomocí aplikace, akorát to vždy bylo jinak :D no jo, každá to má bohužel jinak :D

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 03.06.19 08:01
@Anonymní píše:

Ovulace podle aplikace :roll: pokud takto resis tehotenstvi, tak si nech ovulaci potrvdit doktorem, asi budes prekvapena, ale velice pravdepodobne v tom terminu, ktery Ti aplikace ukazuje, ovulaci vubec nemas..

Dee10
Kecalka 283 příspěvků 03.06.19 08:05

@Tazvesnice já bych se taky na aplikaci nespoléhala :roll:

Reaskiller
Kelišová 5861 příspěvků 03.06.19 08:16
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymu, je mi tohle téma trapné a bylo by mi nepříjemné kdyby rodina co sem chodí, zjistila na co se ptám, díky.Ahoj, mám hloupu otázku ale 4.5 jsem měla ovulaci, včera jsem měla podle kalendáře ( střední šanci otěhotnění ) ( včera to byli tři dny po ovulaci ) a včera jsme měli styk.. první styk se do mě neudělal ale mimo a pak asi po hodině jsme na to hupsli znova.. ale on během té hodiny nebyl na záchodě a ani si penis nijak neočistil, mohu tedy otěhotnět? údajně v penisu přesněji v chanovodu jsou zbytky spermatu které po opakovaném styku opouští chanovod… prosím jak to tedy je? a kdyby se tak stalo že by i ta maličká kapka ujela je možné otěhotnět 3 dny po ovulaci? díky

Hele, mozne je vzdy a vsechno :) ale z Tveho psani neni mozne abys otehotnela :mrgreen: jelikoz 4.5. byla ovulace tak si pak musela dostat menstruaci coz si zrejme dostala protoze tu neplasis ze menstruace neni..dale..obecne se rika, ze spermie vydrzi par minut na vzduchu - statistiky tvrdi popravde to stejne ale je zde par jedincu co otehotneli i zrejme v neplodne fazi :) jako treba moje gynekolozka..mela prej styk 3DC a pak uz nic… :) uz neverim na zadne aplikace, ovulacni testy, ovulaci mikroskopy :) sve telo znas nejlip a vis jak funguje :)…navic..data Ti uplne nesedi ;)

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9465 příspěvků 03.06.19 08:20
@Anonymní píše:

A konkrétně jsi s ní spokojená jak? Že to napíše, kolikátý den cyklu jsi a podle toho vybarví ovulaci? Tu máš potvrzenou jinak? Že jsi spokojená, že jí ukazuje přesně? BTW ta aplikace ukáže ovulaci i při braní Ha

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 08:22

@Reaskiller ted nějak nechápu to že sem pak měla dostat MS, tu jsem měla před ovulací a další mě čeká až za týden.. :think:

TopSecret
Závislačka 4392 příspěvků 03.06.19 08:24
@Anonymní píše:

To mas nejaky divny pocty. 8o
4.5. Bylo pred mesicem. 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 08:33

No… ted sem si toho vsimla.. koukala sem na předchozí ovulaci, to se omlouvám tak ted.. měla jsem ovulaci 30.5…

Reaskiller
Kelišová 5861 příspěvků 03.06.19 08:46
@Anonymní píše:
@Reaskiller ted nějak nechápu to že sem pak měla dostat MS, tu jsem měla před ovulací a další mě čeká až za týden.. :think:

Presne jak pise @TopSecret - divne pocty, proto rikam, ze uz musela probehnout menstruace :) mno.. stat se muze cokoliv..na vzduchu spermie preziji jen chvilku.. ale nikdy nevis :) me se povedlo biochemicky otehotnet v cyklu kdy jsem mela 6 dni styk pred ovulaci :) a ty potvurky spermiovske drzi a drzi :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama