Snažení po HyCoSy

Anonymní
12.1.21 21:52

Snažení po HyCoSy

Holky, kdy po provedení vyšetření HyCoSy jste se začali snažit? Já nevím jestli jsem svou doktorku dobře pochopila, ale říkala že už klidně tento cyklus no a ovulku mám dnes, dnes provedeno i hycosy..
Tak nevím zda se snažit, ale co když by se to náhodou tentokrát povedlo :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69
13.1.21 07:30

Já taky v listopadu podstoupila Hycosy. Mě tedy řekli, že ten měsíc se snažit nemáme (jenže já nemám ovulaci samovolně, ale jen pomocí léků). Kažodpádně jsem někde četla, že v tom není problém a klidně se můžete snažit. Teď si vzpomínám, že jsem ve zprávě měla 24 hodin se zdržet sexu, ale nevím proč. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 08:47

@Apronka ahojky a děkuji za odpoved. My jsme to včera pro jistotu odložili, zkusíme to dnes, ale už je nejspíše pozdě tak až další měsíc. Přemýšlím právě zda by ta modrá tekutina neovlivnila oplodnene vajíčko, nějak špatně. Nevím, možná plácám uplnou hloupost, ale me se tohle proste honí hlavou. Přeji, pokud se o miminko snažíte, brzy vytoužené těhotenství a zdravé děťátko. Snad nám tento rok bude přát :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
32
13.1.21 23:08

Ahojky, mě řekli po HyCoSy že je vhodné být alespoň 5 dní bez sexu, abych nedostala nějakou infekci.. a také zákaz vany, pouze sprcha :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat