Nepravidelná MS a otěhotnění

Anonymní
12.1.21 15:04

Nepravidelná MS a otěhotnění

Ahojky dámy, snažilky, těhulky a zkušené :-)
Já mám k vám prosbu. Snažíme se o miminko už asi 2 roky. Mám nepravidelnou menstruaci. Před nekolika lety mi můj gynekolog oznámil polycystické vaječníky. Poté jsem přešla j jiné dr která řekla, že jsem v pořádku. Vím, že se nemám dívat na kalkulačky plodnosti - sama vidím, že mi každá ukazuje jiný den ovulace. Každopádně jak si plodný den s nepravidelnou periodou mohu vypočítat?
Jedna mi ukazuje plodný den 9.1. další až 11.1.achjo :-( připadám si jak tupec..
Jsem cca týden po styku a od vcera mám píchání v levé straně podbřišku. 11.1.a včera jsem měla jemně růžový výtok, včera večer už nic. Dnes mam výtok světle bílý řidší. Vím, že je na vše brzo - ovulační testy mám také negativní a na těhotenský je ještě brzy. Bazální teplota bývá kolem 36,9-31,1.. MS mám dostat 23.1. ( menstruační kalendář podle aplikace mi sedí skoro vždy - až na treba jeden den zpoždění kdy mi kalkulačka hlásí, že to mám doatat a dostanu to až druhý den. Katka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.1.21 15:08

Pardon 10-11.byl ten vytok a dnes uz nic. Mam popletene dny :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
12.1.21 15:37

Mas nepravidelnou MS a menstruaci podle kalendare mas max se zpozdenim 1 dne? ted tomu moc nerozumim. Jak dlouhy mas teda cykly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.21 20:19

Já měla taky nepravidelnou menstruaci. U prvního mimča jsme se snažili 10 dní za sebou. U druhého obden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
12.1.21 21:15

Tak ten týden, ve kterém ovulace proběhne souložte obden a máte to, ne? O víc jak týden ovulaci posunutou mít nebudete, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
13.1.21 10:13

2 roky uz je dlouha doba
1. Jak mas dlouhe cykly?
2. Jak vypada prubeh bazalni teploty v celem cyklu, mas graf?
3. Ty ovulacni testy asi budes muset vyzkouset 2× denne a najit citlivejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat