Snažení před ovulkou

Anonymní
10.1.21 13:54

Snažení před ovulkou

3 dny před ovulací jsem mela s manželem sex v autě. Mám více otázek.

1. zezadu se do mě udělal a zůstal chvíli ve mě. Pak jsme ale jeli pryč. Je pravděpodobné že ve mě spermie zůstali?
  2. sex byl 3dny před ovulkou. Je možné, že jsem mohla otěhotnět? (ovulka mi začala dneska)
  3. Nechápu jednu věc. Nikdy jsem neměla příznaky ovulky ani menstruace a ani jsem u ovulky nešpinila. Nic mě nikdy nebolelo. Ze včerejška na dnešek mě hrozně bolí podbřišek a trošku prsa. Dnes ráno jsem měla růžový výtok a teď už je zase bílý. A taky si nemůžu nahmatat čípek.. Tohle vůbec neznám :?. Kdybych otěhotněla, tak nejspíš stejně až dneska když mi ovulace vyšla na dnešek 🙉

Omlouvám se za hloupé a pro někoho možná stupidní příspěvky ale pro mě jsou dosti důležité. Můžete prosím odepsat na všechny otazky Děkuji :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
479
10.1.21 13:59
@Anonymní píše:
3 dny před ovulací jsem mela s manželem sex v autě. Mám více otázek.
  1. zezadu se do mě udělal a zůstal chvíli ve mě. Pak jsme ale jeli pryč. Je pravděpodobné že ve mě spermie zůstali?
  2. sex byl 3dny před ovulkou. Je možné, že jsem mohla otěhotnět? (ovulka mi začala dneska)
  3. Nechápu jednu věc. Nikdy jsem neměla příznaky ovulky ani menstruace a ani jsem u ovulky nešpinila. Nic mě nikdy nebolelo. Ze včerejška na dnešek mě hrozně bolí podbřišek a trošku prsa. Dnes ráno jsem měla růžový výtok a teď už je zase bílý. A taky si nemůžu nahmatat čípek.. Tohle vůbec neznám :?. Kdybych otěhotněla, tak nejspíš stejně až dneska když mi ovulace vyšla na dnešek 🙉

Omlouvám se za hloupé a pro někoho možná stupidní příspěvky ale pro mě jsou dosti důležité. Můžete prosím odepsat na všechny otazky Děkuji :oops: :mrgreen:

1. Samozrejme, ze ano. To, kolik sperma vevnitr zustane nema vubec vliv.

2. Ano, tri dny spermie na vajicko pockaji.

3. Ano, pokud jste ze sexu pred tremi dny mela otehotnet, tak k oplodneni doslo az dnes v den ovulace.

Jinak priznaky zadne mit nemuzete, budou spis vsugerovane a nebo se deji z duvodu ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 14:11

@janikema90 děkuji za odpovědi. No a v ten den srxu jsem si dala horkou vanu, to taky neva? Já ještě deti nemám tak mě zajímá každá „blbost“ :think: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
479
10.1.21 14:13
@Anonymní píše:
@janikema90 děkuji za odpovědi. No a v ten den srxu jsem si dala horkou vanu, to taky neva? Já ještě deti nemám tak mě zajímá každá „blbost“ :think: :lol:

Ne, to urcite nevadi. Pokud by to melo byt prosperujici tehotenstvi, tak toho zvladne i mnohem vic, nez jednu horkou vanu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 14:19

@janikema90 vy jste zlatá, děkuji za normální vysvětlení a informace 🍀 🙃

• Citovat
  • Nahlásit
479
10.1.21 14:31
@Anonymní píše:
@janikema90 vy jste zlatá, děkuji za normální vysvětlení a informace 🍀 🙃

Neni zac 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15252
10.1.21 15:20

A jak víš kdy je/byla ovulace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.21 15:56

Pokud jsi si jistá, kdy ovulace byla, pak je to určitě možné. Spermie vydrží i ty 3 dny. Držím palce. Příznaky můžeš mít vsugerované, dokonce je to i pravděpodobné, ale já jsem se taky cítila " jinak", když jsem otěhotněla. Bezprostředně poté a dítě nebylo vyloženě plánované ( jako že bychom se urputně snažili, takže jsem k sugesci neměla extra důvod).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
10.1.21 17:28

Neděsí mě covid, neděsí mě představa třetí světové, neděsí mě hladomor. Co mě skutečně děsí je, že matkami budoucí generace se stanou ženy, které jsou schopné napsat takovýto dotaz. Lidstvo je ztracené.

Drahá anonymní dámo, ovulka vám asi vlezla na mozek. A to až tak, že u první části dotazu jsem si říkala, že musíte být troll. To by soudný člověk nevyplodil tohleto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
11.1.21 01:11

Ahoj ;)
1. z polohy “ze zadu “ mi tu spí 2 lety syn :lol:

2. Určitě spermie vydrží když k tomu mají náležitě dobré prostředí, takže ano, možné to je :dance:

3. PMS a příznaky v rannem stadiu tehotenstvi ( po ovulaci) jsou opravdu totožné… Mě bolely prsa jak čert, podbrisek, bily hlen a tehotenstvi to bylo, ale jak to tak čtu, někdo to má stejne a dostane ms :roll: bohužel vsugerovavani je děs běs

Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.21 21:26

Ahoj holky mela jsem ovulaci minuly tyden a dnes mam opet tahly hlen. Takovy bilkovity ciry a bez zapachu. Snazime se o miminko… Co muze po ovulaci znamenat tento hlen? Děkuji
Ovulace byla 9.1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat