Cysta po vysazení Clostilbegytu

18
8.1.21 20:20

Cysta po vysazeni Clostilbegytu

Zdravim,
Mam dotaz na ktery jsem nenasla odpoved. Vim, ze Clostilbegyt muze zpusobovat cysty. Mela jsem ho 2× za sebou a doktorky cysty nepotvrdila… ale nezadarilo se ani jednou. Tento mesic neberu zadne leky. 18-19 DC jsem citila ovulacni bolesti. Ted jsem to mela dostat pred 3-4 dny a zatim nic. Obcas mi je trochu blbe od zaludku a asi 2-3 dny me boli bricho jako na MS. Otazka zni, muze to byt jeste cysta po tom, ze jsem min mesic jesre brala Clostilbegyt? Nebo je mozne tehotenstvi? Jakou mate zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18194
8.1.21 20:26

Udělej si test a pak teprve něco řeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 20:27

Dělala SIS test těhotenstky

• Citovat
  • Nahlásit
18
8.1.21 20:55

Ano test sem si delala v den vynechane MS, byl negativni. Mam obcas trosicku bolesti v podbrisku, jak kdybych to mela dostat pro sichr uz mam vlozku, ale nic. Jsem sem si kontrolovala cipek, jestli se meni a nemeni je tvrdy a mela jsem tam ruzovy vytok - ale nedostal se ani na toaletak. Tento mesic jsem ani nemerila BT, az kdyz jsem to nedostala a jeden den jsem mela 36,9 dnes 36,8. Myslim, ze asi po tech hormonech z min cyklu budu mit cystu 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 21:20

Skus udělat test me kamarádce taky vyšel negativní po týdnů mela //carky

• Citovat
  • Nahlásit
18
8.1.21 21:38

Zkusim, ale do lekarny se dostanu az v pondeli.. to budou nervy a trochu se bojim ze dalsi zklamani 😒 ve stredu mame termin do Car

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat