Snažení leden 2021

Anonymní
8.1.21 10:32

Snažení leden 2021

Ahoj,
Moje MS byla od 29.12-3.1. s tim, ze by mi měla ovulace přijít kolem 9. 1. ( každý den si dělám ovulační testy) a každý den jím vitamíny " Chytré miminko" které mi doporučila samotná gynekoložka. K tomu si dávam i kyselinu listovou..
Vím, že se nemám řídit kalkulačkou ale je pravda, že do ní mrkám pořád - a nejen do jedné..
Plodné období bych tedy měla mít od 4.-10.1.a ovu toho 9.1.
Cyklus mám pravidelný +- 1 den zpoždění. Poslední MS byla tedy 5 dní.
Včera 7.1. jsme měli s přítelem sex. Po něm mě jemně píchalo v podbřišku - spíše až večer kdy už bylo takových 10 hodin po tom. Nikdy před tím mi to nedělalo. Každopádně otázka. Mohu otěhotnět? Miminko si přejeme oba už dlouho. Vím, že je na všechno hrozně brzo, ale nedá mi to abych sem nenapsala. Prosím, zdržte se zlých komentářů.. Krásný den a ať vám snažení jde :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
777
8.1.21 10:41

To ti fakt nikdo neřekne. Kdy jsem jednou myslela, že jsme v tom, tak mě taky pichalo všude možně a myslela jsem si, že to může být uhnizdovani. A ono nakonec nic.
Ten měsíc, když jsem byla těhotná naopak žádný příznak. Ty se dostavily až po testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 10:45

To pichani mohla byt ovulace, uvidis :)

• Citovat
  • Nahlásit
1205
8.1.21 10:46

Otěhotnět samozřejmě můžeš můžeš, ale píchání v podbřišku s tím, že plodíte potomka na 99,9% vůbec nesouviselo. všechno je to prostě o náhodě :) My sexujeme bez ochrany už rok a půl a zatím bez úspěchu. A to se nám první těhotenství podařilo prakticky hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 11:03

Chápu, já vím, psychika dělá svoje :-D. Tak uvidíme.. Říkám, vím že jsem tu psala hrozně brzo.. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
8159
8.1.21 11:38
@Anonymní píše:
Ahoj,
Moje MS byla od 29.12-3.1. s tim, ze by mi měla ovulace přijít kolem 9. 1. ( každý den si dělám ovulační testy) a každý den jím vitamíny " Chytré miminko" které mi doporučila samotná gynekoložka. K tomu si dávam i kyselinu listovou..
Vím, že se nemám řídit kalkulačkou ale je pravda, že do ní mrkám pořád - a nejen do jedné..
Včera 7.1. jsme měli s přítelem sex. Po něm mě jemně píchalo v podbřišku - spíše až večer kdy už bylo takových 10 hodin po tom. Nikdy před tím mi to nedělalo. Každopádně otázka. Mohu otěhotnět? Miminko si přejeme oba už dlouho. Vím, že je na všechno hrozně brzo, ale nedá mi to abych sem nenapsala. Prosím, zdržte se zlých komentářů.. Krásný den a ať vám snažení jde :srdce:

Každa žena pokud se snaží o dítě může počít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
9.1.21 00:54

Moc se na to upínáš, kde tě co píchne a podobně… nech to jít vlastní cestou, vím že se snadno mluví ale pak jsi i klidnější :kytka: a jak už bylo napsáno.. každý kdo se snaží může otěhotnět, držím palce :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
9.1.21 08:26

Ahojky všem přidám se s manželem se snažíme už dost dlouho nejsme nejmladší no nic loni v říjnu se nam to povedlo akorát nebylo vidět srdíčko takže špatný následovalo odsátí 2.12 ale na kontrole 17.12 dr říkala že folikul 17mm a sliznice 8mm takže víkend proběhlo snažení ale tento týden v úterý přišla mrcha sice průběh jiný než jsem byla zvyklá ale stejně no nic nakoupila jsem ovu testy po X době no a v pondělí jedu na kontrolu a domluvíme třetí IUI a i možnost IVF v říjnu podotýkám to vyšlo přirozeně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
633
9.1.21 08:34
@Anonymní píše:
Ahoj,
Včera 7.1. jsme měli s přítelem sex. Po něm mě jemně píchalo v podbřišku - spíše až večer kdy už bylo takových 10 hodin po tom. Nikdy před tím mi to nedělalo. Každopádně otázka. Mohu otěhotnět? Miminko si přejeme oba už dlouho. Vím, že je na všechno hrozně brzo, ale nedá mi to abych sem nenapsala. Prosím, zdržte se zlých komentářů.. Krásný den a ať vám snažení jde :srdce:

No a co ti rikaji ovulacni testy? Hele pichani x hodin po sexu opravdu nesouvisi s tehotenstvim. Za mne je nrjlepsi sledovaci metoda - mereni bazalni teploty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.1.21 22:13

Snaha o třetí těhu

Ahoj holky 🙂. S manželem se snažíme o třetí miminko. Doma už máme dva chlapečky a chtěli bychom do třetice malou princeznu 😍 Já jsem holčičku chtěla vždycky a manžel prý pro klid v rodině 😁 Prvního jsme měli cca po půl roce snažení, kdy jsem šla ten šestý měsíc na folikulometrii a vyšlo to napoprvé. Druhý prďolka se povedl těsně kolem ovulace, v tu dobu jsem jí cítila už pár dní, tak jsme si řekli že to podpoříme a vyšlo to.
Chtěla bych se tedy zeptat. Je tu některá, která by chtěla opačné pohlaví a nějak to řeší? :think:.. např. si hlídá nějak pohl. styk, aby nebyl přímo na ovulaci atak, nebo to prostě necháváte náhodě? Slyšela jsem že je dobré mít sex na holčičku jenom těsně po menses a pak už nic.. nebo tak. Pak jsem ale četla v diskuzích, že Ikdyz holky otěhotněly hned po, stejně měli kluci :think:.. já se z toho nechci zbláznit, jenom jsem si říkala, že když je to náš poslední pokus, že proto aspoň něco málo udělám. Abych si pak třeba neříkala že jsem to ani nezkusila :D.. jinak u mě teď moc nic počítat ani nejde, protože to mám pokaždé jinak.
Moc děkuju za vaše názory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
10.1.21 07:39

Holky neukamenujte me prosim za fotku ale ja musim… Jsem 4 dny po sexu a je mozne ze se mi muze uhnizdovat vajicko uz ted? Mam ruzovy vytok, ale svetlunce… Pane boze jestli to vyslo tak se opiju.. Pristi rok samozrejme :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 13:39

Ms na začátku těhotenství???

Ahoj Holky,
Chci se zeptat s přítelem jsme se rozhodli že jsme oba už připraveni na miminko. Tak se o Mimčo teda snažíme, minulý měsíc jsem měla Ms 15 vždycky mi chodí pravidelně ale najednou mi tento měsíc přišla o 5 dnů dříve a není to Ms na kterou jsem zvyklá, je to jen takové hodně slabé špinění(spíše růžovožluté ale sem tam i tmavší skvrna) tak mě zajímá jestli je nějaká možnost že se nám to povedlo? Už delší dobu mám strašné chutě jsem schopná se vzbudit i o půl noci a jít si dát třeba špagety a na to hned banán:D, proto jsem si myslela že se to vážně povedlo, ale jelikož jsem je dostala tak jsem z toho zklamaná že asi nic a moje přežíraní a chutě snažím přisoudit něčemu jinému(jaksi nevím čemu :D).Můžete mi prosím někdo poradit? Moc bych chtěla aby nám to vyšlo :(

• Citovat
  • Nahlásit
2
10.1.21 13:56

Snažení o mimi, Ms na začátku Těhotenství?

Ahoj Holky,
Chci se zeptat s přítelem jsme se rozhodli že jsme oba už připraveni na miminko. Tak se o Mimčo teda snažíme, minulý měsíc jsem měla Ms 15 vždycky mi chodí pravidelně ale najednou mi tento měsíc přišla o 5 dnů dříve a není to Ms na kterou jsem zvyklá, je to jen takové hodně slabé špinění(spíše růžovožluté ale sem tam i tmavší skvrna)Několik dnů před menstruací jsem měla takový slabounce narůžovělý výtok(jenom jeden den) + Už mám delší dobu strašné chutě jsem schopná se vzbudit i o půl noci a jít si dát třeba špagety a na to hned banán:D, proto jsem si myslela že se to vážně povedlo, ale jelikož jsem je asi dostala tak jsem z toho zklamaná že asi nic a moje přežíraní a chutě snažím přisoudit něčemu jinému(jaksi nevím čemu :D).Můžete mi prosím někdo poradit? Moc bych chtěla aby nám to vyšlo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 14:30

Ahojky všem,

3 dny před ovulací jsem mela s manželem sex v autě. Mám více otázek.

1. zezadu se do mě udělal a zůstal chvíli ve mě. Pak jsme ale jeli pryč. Je pravděpodobné že ve mě spermie zůstali?
  1. Sex byl 3dny před ovulkou. Je možné, že jsem mohla otěhotnět? (ovulka mi začala dneska)

3)Nechápu jednu věc. Nikdy jsem neměla příznaky ovulky ani menstruace a ani jsem u ovulky nešpinila. Nic mě nikdy nebolelo. Ze včerejška na dnešek mě hrozně bolí podbřišek a trošku prsa. Dnes ráno jsem měla růžový výtok a teď už je zase bílý. A taky si nemůžu nahmatat čípek.. Tohle vůbec neznám :?. Kdybych otěhotněla, tak nejspíš stejně až dneska když mi ovulace vyšla na dnešek 🙉

1. v den sexu jsem si dala sprchu hned co jsme prijeli a vecer horkou vanu. Má to vliv na spermie :think:?

Omlouvám se za hloupé a pro někoho možná stupidní příspěvky ale pro mě jsou dosti důležité. Můžete prosím odepsat na všechny otazky Děkuji :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
633
11.1.21 08:27
@Anonymní píše:
Ahojky všem,

3 dny před ovulací jsem mela s manželem sex v autě. Mám více otázek.

1. zezadu se do mě udělal a zůstal chvíli ve mě. Pak jsme ale jeli pryč. Je pravděpodobné že ve mě spermie zůstali?
  1. Sex byl 3dny před ovulkou. Je možné, že jsem mohla otěhotnět? (ovulka mi začala dneska)

3)Nechápu jednu věc. Nikdy jsem neměla příznaky ovulky ani menstruace a ani jsem u ovulky nešpinila. Nic mě nikdy nebolelo. Ze včerejška na dnešek mě hrozně bolí podbřišek a trošku prsa. Dnes ráno jsem měla růžový výtok a teď už je zase bílý. A taky si nemůžu nahmatat čípek.. Tohle vůbec neznám :?. Kdybych otěhotněla, tak nejspíš stejně až dneska když mi ovulace vyšla na dnešek 🙉

1. v den sexu jsem si dala sprchu hned co jsme prijeli a vecer horkou vanu. Má to vliv na spermie :think:?
Omlouvám se za hloupé a pro někoho možná stupidní příspěvky ale pro mě jsou dosti důležité. Můžete prosím odepsat na všechny otazky Děkuji :oops: :mrgreen:

Tak ty spermije prochazeji cipkem hned pote co se parner udela, coklliv co udelas po sexu je jedno. :pankac:
To ze se citis jinak nez obvykle, take neni nic nenormalniho. Proste se telo obcas zacne chovat jinak. Nikdo nemladneme a vzdy se jednou neco zmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat