Odběr krve před IUI

39
7.1.21 22:22

Odběr krve před IUI

Ahojky, chystáme se na IUI a tak jsme byli s manželem oba na odběrech krve, zatím čekáme na výsledky. Víte prosím někdo co se při těch odběrech zjišťuje? Říkali nám že genetika, imunologie, hormonální profil a u mě amh. Ale nikde nemůžu dohledat co se zjišťuje u té imunologie nebo genetiky? Pro výsledky si mám přijít až za několik dní, tak z toho mám docela obavy. Je možné že by na IUI nemuseli přistoupit? Těším se že se nám cesta k miminku opět někam posune a proto se obávám aby nepřišlo zklamání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2607
7.1.21 22:46
@Teruli03 píše:
Ahojky, chystáme se na IUI a tak jsme byli s manželem oba na odběrech krve, zatím čekáme na výsledky. Víte prosím někdo co se při těch odběrech zjišťuje? Říkali nám že genetika, imunologie, hormonální profil a u mě amh. Ale nikde nemůžu dohledat co se zjišťuje u té imunologie nebo genetiky? Pro výsledky si mám přijít až za několik dní, tak z toho mám docela obavy. Je možné že by na IUI nemuseli přistoupit? Těším se že se nám cesta k miminku opět někam posune a proto se obávám aby nepřišlo zklamání

Pokud mas pruchozi vejcovody a muz rozumny spermiogram, tak neni duvod IUI nezkusit, je to levne a muze to pomoct - minimalne to nejak vyplni cas. Takze to vas ani nezatrhnout - podminkou je samozrejme ovulace.
Myslim, ze genetiku spis tezko, to byste museli vyplnit i geneticky dotaznik u genetika, ale pokud by bylo podrzreni na genetickou vadu nekoho z vas, to byste museli mit rodinnou zatez a vedela bys to predem. AMH asi jo, z imunologie asi NK bunky a stitna zlaza, mozna jeste prolaktin,… nic moc podrobneho, to bys byla u imunologu a nabrali ti tam 5-6 zkumavek jen na tu imunologii. Asi budes muset pockat a zeptat se priste… Ale niz z toho neni proti IUI, vysledek s vami proberou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
7.1.21 22:53

@Petra Star děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
8.1.21 11:11

@Teruli03 Nás IUI čeká poprvé za 2 týdny a krev nám oběma brali v listopadu, manželovi jen genetiku - karyotyp, mě brali 6 zkumavek - v rámci imunologie u mě zjišťovali různé protilátky (proti spermiím atd.).. na genetiku jsem měla taky karyotyp, dále zjišťovali hormonální profil, ŠŽ, klasika krevní obraz,.. výsledky celého odběru byly přes 2 papíry A4, takže těch zjišťovaných hodnot tam bylo opravdu dost. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat