Snažení - srpen 2013

327
1.8.13 12:49

Snažení - srpen 2013

Ahoj jsem tu nová. My se teda taky snažíme, ale asi špatně :( Prášky jsem vysadila v dubnu pak jsem to měsíc vůbec neřešila, páč jsme se stěhovali a tak a poslední 2 měsíce se furt pozoruju, pročítám všechno možné. Už baštím kyselinu listovou, vypočítávám ovulaci a pořád nic…Teď jsem měla ovulovat na konci července tak uvidíme. Menses má přijít 14.8, trochu mě pobolívá podbřišek, ale to už bude vsugerované…kéž by se už zadařilo. Nejdřív jsem si řekla že to nechám přírodě, ale pomalu se ze mě stává zoufalka :D A jak jste na tom vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1952
1.8.13 13:27

Ahoj já jsem vysadila prášky v únoru…a MS nepřišla, tak jsem myslela, že mám rozházené hormony…ale byla jsem těhotná…16.května bohužel revize dělohy pro zamlklé těhotenství a od té doby nemám MS, až 1.července jsem dostala vyvolávací injekci…18.července první MS no a teď se snažíme…měřila jsem si bazální teplotu a zkouším ovulační testy…cca zítra by měla být ovulace nebo během víkendu, ale jestli přijde to nikdo neví…jím listovku a začla jsem i Gynex a taky Kontryhelový čaj…tak jsem zvědavá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra752
1.8.13 13:39

Ahojda, snažíme se o druhé, ale mám už 17 dní MS, tak musím dnes k doktorovi…jsem zvědavá co mi řekne..snad to upraví a brzy se podaří :-)

• Nahlásit
  • Citovat
327
7.8.13 12:43

Tak snad se nám holky zadaří…člověk by neřekl co je za vědu otěhotnět :D mě teď bolí bradavky a ten podbřišek, jsem jak na trní, ale musím si počkat a snad uvidm ty vysněné //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1324
7.8.13 19:44

My se snažíme od října 2012, první tři cykly jsem měla anovulační, a od ledna 13 mám pravidelné cykly s ukázkovou ovulací a menses, ale pořád se nezadařilo :( ale myslím, že zoufalá ještě nejsem, vždycky jsem smutná tak den dva, když dorazí MS a pak už jsem v pohodě, připravená an další snažení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
8.8.13 09:31

Nedá se nic dělat, dnes jsem začala špinit a to znamená že ta mrcha zase dojde :(…ach jo. No co, příští měsíc na to kašlu, počítání ovulace a tak. Prostě se nebudu stresovat a budu si užívat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
732
13.8.13 01:14

Ahoj holky,
Přidávám se k vám :) V červnu jsem vysadila prášky, v srpnu šla na preventivní prohlídku k doktorce ( vše ok) a od 12.8. jedeme naostro tak jsem velice zvědavá za jak dlouho se zadaří ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
13.8.13 06:56

@Evelína91 Tak snad se zadaří hned ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
13.8.13 16:18

@Werna Ahojky jsem na tom obdobně s tím poblázněním:) ale my se oficialně začneme snažit až za par dnu:D tak sem zvědavá… Jsem tu taky nová… a jsem taky zblázněná pořád si čtu ty deníčky a diskuze o snažení… listovku taky mám.. doufám že to pujde všecko jak má… držím palečky :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
13.8.13 16:19
@MonikaN.89 píše:
Ahoj já jsem vysadila prášky v únoru…a MS nepřišla, tak jsem myslela, že mám rozházené hormony…ale byla jsem těhotná…16.května bohužel revize dělohy pro zamlklé těhotenství a od té doby nemám MS, až 1.července jsem dostala vyvolávací injekci…18.července první MS no a teď se snažíme…měřila jsem si bazální teplotu a zkouším ovulační testy…cca zítra by měla být ovulace nebo během víkendu, ale jestli přijde to nikdo neví…jím listovku a začla jsem i Gynex a taky Kontryhelový čaj…tak jsem zvědavá ;)

Kdepak si koupila ten kontryhel. čajík? já jsem ho nesehnala ani ve zdravé výživě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
13.8.13 16:20
@Werna píše:
Nedá se nic dělat, dnes jsem začala špinit a to znamená že ta mrcha zase dojde :(…ach jo. No co, příští měsíc na to kašlu, počítání ovulace a tak. Prostě se nebudu stresovat a budu si užívat ;)

To jr ten správný přístup :) taky bych to tak chtěla brát, ale já jsem urpuťák :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
14.8.13 15:34

Ahoj holky, my už to necháváme náhodě (teda spíš přítel nechává náhodě a já plánuju, počítám a snažím se ) více jak rok. Tento měsíc jsem začala s ovu testy, pořídila nám lubri gel na podporu početí, baštím listovku… MS čekám příští týden, tak už jsem zase jak na trní a nemůžu se na nic soustředit…vždycky když MS přijde, tak je mi smutno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
14.8.13 15:49

Tak já nakonec špinila jen jeden den a teď nic, dnes očekávám MS a zatím nic, tak uvidíme…vidím to nadějně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
14.8.13 15:52
@Evousi píše:
Ahoj holky, my už to necháváme náhodě (teda spíš přítel nechává náhodě a já plánuju, počítám a snažím se ) více jak rok. Tento měsíc jsem začala s ovu testy, pořídila nám lubri gel na podporu početí, baštím listovku… MS čekám příští týden, tak už jsem zase jak na trní a nemůžu se na nic soustředit…vždycky když MS přijde, tak je mi smutno

Tak víc jak rok, to už bych zešílela 8o ale vidím že podchycené to máš dobře :palec: Já jsem teda ovulační testy nikdy nepoužívala, ale včera jsem si je koupila, že když to zase nevyjde tak to s nima taky zkusím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
14.8.13 15:53
@Market091 píše:
@Werna Ahojky jsem na tom obdobně s tím poblázněním:) ale my se oficialně začneme snažit až za par dnu:D tak sem zvědavá… Jsem tu taky nová… a jsem taky zblázněná pořád si čtu ty deníčky a diskuze o snažení… listovku taky mám.. doufám že to pujde všecko jak má… držím palečky :dance:

Tak už jsem tady pečená vařená :lol:…pořád si čtu zkušenosti ostatních a hodně mi to dalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama