Snažím se otěhotnět

Anonymní
20.10.19 23:19

Snažím se otěhotnět

Ahojky předem děkuji za odpověď.
Je mi 19 let a snažíme se o mimino ale nějak nám to nejde. Teprve to jsou 2 měsíce co se snažíme. Už nevím co mám dělat. Často se ptám zda to není ještě brzo (věkově). A otázky máte práci a školu hotovou ano máme oba pracujeme máme být zázemí všechno.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1018
20.10.19 23:29

Výdrž,2 měsíce je ještě brzy, i když sama chápu že bys nejradši chtěla otěhotnět hned, taky jsem chtěla :D pro začátkem bych začala dělat ovulační testy, záleží jak máš dlouhé cykly, to ti hodně napoví. Nebo měřit BT. Ber vitamíny a sexujte minimálně co 3 dny ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29250
20.10.19 23:30
@Anonymní píše:
Ahojky předem děkuji za odpověď.
Je mi 19 let a snažíme se o mimino ale nějak nám to nejde. Teprve to jsou 2 měsíce co se snažíme. Už nevím co mám dělat. Často se ptám zda to není ještě brzo (věkově). A otázky máte práci a školu hotovou ano máme oba pracujeme máme být zázemí všechno.

Běžně páru trvá i rok, než žena otěhotní. Pokud máš ovulaci a styk pravidelný, mělo by se to brzo povést. Když ne, vyšetřila bych nejprve muže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 23:34

Nám to trvalo 4 roky. Ale je fakt, že mi nebylo devatenáct :)

• Citovat
  • Nahlásit
418
21.10.19 01:55

Také mi je 19. Jsem teď ve 35týdnu těhotenství a trvalo nám to 7měsíců.. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
21.10.19 07:00

2 mesice je fakt malo, bud v klidu a nehrot to tolik. Zkus ovulacni testy nebo v dobe par dni pred ovulaci zajdi k doktorovi na ultrazvuk, at koukne, jak to vypada. Zkus se zamestnat necim jinym. Treba sportem, zdravou stravou, nejakym zarizovanim… bude ti to rychleji utikat :) hodne stesti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25696
21.10.19 07:47

Nauč se trpělivosti, s dětma je to potřeba. A brzy mi to přijde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
21.10.19 08:35

Problém dnešní doby je, ze každý pocita s tím, ze dostane všechno hned a má na to nárok. Trpělivost růže přináší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.19 20:02

Mám syna 8 let a druhe cekam az ted po 4letech snažení, už sem nedoufala že se zadaří a starší syn že zůstane jedinacek, ale přestala jsem to řešit a smířila se stim a teď už jsem 28tt a syn bude mít brasky, takže držím pesticky at se brzo zadaří. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat