Snažíme se o dítě

15.9.19 18:04

Snažíme jse o dítě

Dobrý den, mohli by jste mi poradit co mám dělat, straně chceme s přítelem miminko. Snažíme jse a pořád nic snažíme jse už dva měsíce. Měla jsem zánět močových cest. Ale už jsem zdravá nemám žádné problémy ani přítel tak v čem je problém? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22319
15.9.19 18:05

UŽ dva měsíce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14968
15.9.19 18:07

UŽ dva měsíce…chtělo by to se trochu uklidnit a nechat tomu volný průběh…co máme říkat my, které se snažíme/jsme se snažily několik let…pokud to nepůjde rok, tak to začni řešit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 18:10
@Bobby píše:
UŽ dva měsíce…chtělo by to se trochu uklidnit a nechat tomu volný průběh…co máme říkat my, které se snažíme/jsme se snažily několik let…pokud to nepůjde rok, tak to začni řešit..

Můžu poprosit o radu, jak to po roce nejlépe řešit? Snažíme se rok, oba dva jsme podle doktora zdravý, ale nedaří se :roll:. Máme zajít na konzultaci do CAR? I když přítel o umělém oplodnění nechce ani slyšet :,(.

• Nahlásit
  • Citovat
22319
15.9.19 18:10
@Anonymní píše:
Můžu poprosit o radu, jak to po roce nejlépe řešit? Snažíme se rok, oba dva jsme podle doktora zdravý, ale nedaří se :roll:. Máme zajít na konzultaci do CAR? I když přítel o umělém oplodnění nechce ani slyšet :,(.

Máte i spermiogram, hormonální profil? Ano do CAR

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4188
15.9.19 18:15

Jse??? To bolí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6634
15.9.19 18:18
@Halamka píše:
Jse??? To bolí..

zakladatelka je originalni.. to jsem jeste nevidela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
15.9.19 18:31

Hlavně pak dítě neučte, že se píše „jse snažit“, prosím :pray:. Jinak 2 měsíce nejsou nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
15.9.19 18:32
@Anonymní píše:
Můžu poprosit o radu, jak to po roce nejlépe řešit? Snažíme se rok, oba dva jsme podle doktora zdravý, ale nedaří se :roll:. Máme zajít na konzultaci do CAR? I když přítel o umělém oplodnění nechce ani slyšet :,(.

Tak to asi opravdu hodně touží po rodině, když to odmítá případně řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 18:35

Dva měsíce ještě není žádné snažení. To je prostě buď a nebo. My se snažily dva roky, a podle zdejších diskuzí, kde se holky snaží mnohem, mnohem déle, to vlastně beru jako výhru. Že se nám to povedlo už za dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7115
15.9.19 18:41
@Lancelot emilly píše:
Dobrý den, mohli by jste mi poradit co mám dělat, straně chceme s přítelem miminko. Snažíme jse a pořád nic snažíme jse už dva měsíce. Měla jsem zánět močových cest. Ale už jsem zdravá nemám žádné problémy ani přítel tak v čem je problém? :(

No co, snažit se dál a uvidíš :nevim: Pokud se nezadaří třeba za rok, tak to začni řešit. Proč pořád píšeš jse? Myslela jsem že je to překlep v názvu, a ono ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 18:43

A uz jste soulozili? Jestli jen sedite u stolu treba a snazite se, to je malo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
StaráPuška
15.9.19 18:49

Za to JSE bych měla mít nárok na panáka, mám díru v zornici :woman_facepalming:

• Nahlásit
  • Citovat
7115
15.9.19 18:49
@VilaAnalka píše:
A uz jste soulozili? Jestli jen sedite u stolu treba a snazite se, to je malo :nevim:

No, jestli si oni neprovozujou sex dle tvého nicku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14968
15.9.19 18:50
@Anonymní píše:

Záleží co všechno máte za vyšetření.. Pokud i tak není problém stačil by časovaný styk nebo treba IUI-to by mohl přítel brát jako kompromis…u chlapu bývá casto problém ego-boji se, že by mohl být problém u nich…pár takových kolem sebe znám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama